Süre                : 1 Saat 50 dakika
Çıkış Tarihi     : 14 Mart 2012 Çarşamba, Yapım Yılı : 2012
Türü                : Aksiyon,Komedi,Cinayet
Taglar             : Gizli polis,Yeniden yap,Dostum filmi,ilaç,lise öğrencisi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Columbia Pictures Corporation , Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) , Relativity Media
Yönetmen       : Phil Lord (IMDB)(ekşi), Christopher Miller (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Michael Bacall (IMDB)(ekşi),Michael Bacall (IMDB)(ekşi),Jonah Hill (IMDB),Patrick Hasburgh (IMDB),Stephen J. Cannell (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Jonah Hill (IMDB), Channing Tatum (IMDB)(ekşi), Brie Larson (IMDB)(ekşi), Dave Franco (IMDB)(ekşi), Rob Riggle (IMDB)(ekşi), DeRay Davis (IMDB)(ekşi), Ice Cube (IMDB)(ekşi), Dax Flame (IMDB)(ekşi), Chris Parnell (IMDB), Ellie Kemper (IMDB), Jake Johnson (IMDB), Nick Offerman (IMDB), Holly Robinson Peete (IMDB), Johnny Pemberton (IMDB), Stanley Wong (IMDB), Justin Hires (IMDB), Brett Lapeyrouse (IMDB), Lindsey Broad (IMDB), Caroline Aaron (IMDB), Joe Chrest (IMDB), Geraldine Singer (IMDB), Dakota Johnson (IMDB), Valerie Tian (IMDB), Jaren Mitchell (IMDB), Johnny Simmons (IMDB), Randal Reeder (IMDB), Peter Epstein (IMDB), Anthony Molinari (IMDB), Luis Da Silva Jr. (IMDB), Dominic 'Taz' Alexander (IMDB), Spencer Boldman (IMDB), Victor Paguia (IMDB), Andrea Frankle (IMDB), Turner Crumbley (IMDB), Haley Farris (IMDB), Brittney Alger (IMDB), Melissa Cordero (IMDB), Beau Delatte (IMDB), John L. Armijo (IMDB), Beau Brasseaux (IMDB) >>devamı>>

21 Jump Street (~ Liseli Polisler) ' Filminin Konusu :
Polis okulundan yeni mezun olan iki arkadaş, Schmidt ve Jenko kılık değiştirerek bir liseye stajyer polis olarak alınırlar. Buradaki görevleri liselilerin karıştığı alkol, uyuşturucu vb. suçlarını izlemek, rapor etmek ve engellemekken,her ikisi de liseli olmanın cazibesine kendilerini kaptırırlar. Zira kendi ergenliklerinde üstlerinden atamadıkları sorunların devam ettiğini de keşfedeceklerdir.


 • "gecenin bir vakti - pardon, sabahın köründe neredeyse bağırta çağırta güldürmüştür. hayatımda ilk defa, zaten iyi giderken sonlara doğru iyice coşan bir film izlemiş oldum. lan gülmekten yoruldum."
 • "gerçekten güldüren bir komedi filmi. özellikle jenko'nun "kaptanın kızıyla mı yattın?" muhabbeti ve schimidt ile mercedes'in öpüşme üzerine dayalogları çok başarılı."
 • "eric, i'm late. (bkz: ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah)"
 • "walk of shame ulan ilki neyse de ikincisi kahkaha attırdı. süper film."
Facebook Yorumları
 • comment image

  21 jump street'den cok daha iyi ve komik olan film. son zamanlarda izledigim en iyi komedi filmleri arasinda yerini almistir efendim kendileri. ilk filmi sevenler bu filme bayilacaklardir.

  --- spoiler ---

  ozellikle schmidt ve captain dickson arasinda bir sahne var ki heralde tum salonun karnina gulmekten agri girmistir.
  ---
  spoiler ---


  (do sol re sol - 30 Haziran 2014 08:31)

 • comment image

  kesinlikle ilki kadar eğlendiren film. çok güzel diyaloglar ve sahneler vardı.

  --- spoiler ---

  cpt. dickson'ın schmidt ve kızı arasında yakınlaşma olduğunu öğrendiği sahne, jenko'nun malum yakınlaşmayı cpt. dicksonın odasında öğrenip kahkaha krizine girdiği sahne ve scmidt-mercedes kavgası en çok güldüğüm sahnelerdi.
  ---
  spoiler ---


  (kamasullah22 - 9 Ağustos 2014 22:27)

 • comment image

  ilk filminden daha eğlenceli bulduğum jonah hill'li channing tatum'lu film. yalnız bu filmde channing bana çekici gelecek mi merak etmiştim ama olmuyor arkadaş. ben beğenemiyorum bu arkadaşı. her neyse, film güzel. spolierlik bir şey yazmak istemiyorum. yalnız film bittikten sonraki sahneler baya bir kopardı. özellikle benim bi tanem seth rogenimi görmek cok mutlu etti. o son sahnelerde yayınlanan 23, 24, 25,26, 27 vs. jump streetler yapılsa cok deli dehşet olurdu. bir izleyici olarak sıcak bakıyorum olaya, özellikle danscılık okulu ile tıp okulu bölümleri gayet eğlenceli olabilirdi.


  (okyanustaki depresif ruzgar - 9 Eylül 2014 22:15)

 • comment image

  gecenin bir vakti - pardon, sabahın köründe neredeyse bağırta çağırta güldürmüştür. hayatımda ilk defa, zaten iyi giderken sonlara doğru iyice coşan bir film izlemiş oldum. lan gülmekten yoruldum.


  (barisunver - 29 Eylül 2014 04:42)

 • comment image

  bazı sahneler gerçekten yarıyor ve gerçekten eğlenceli vakit geçirmek için şahane bir film. özellikle en sonda olası yeni filmleri gösterdikleri kısma hayvanlar gibi güldüm. hele o bir filmde jonah hill 'in gidipte yerine seth rogen'ın geldiği an resmen yerlere yattım. adamlar yapmış.


  (kendicoplugundeotenhoroz - 12 Ekim 2014 03:48)

 • comment image

  tombalak polisimizin ara ara yardığı film.

  --- spoiler ---

  artık solo takılıyorum, beyoncé gibi. yanımda destiny's children'in diğer üyeleri vardı ama şimdi yalnız bir süper starım. bir hayali ve müthiş sesi olan çikolata renkli bir prensesim.

  ---
  spoiler ---


  (bacaklarini kokunden yoldum - 21 Ekim 2014 23:49)

Yorum Kaynak Link : 22 jump street