Oyuncular
 • "hitman blood moneyye ait "curtains down" ile "flatline" bölümleri arasında geçen oyun."
 • "tam ismi "hitman 3: contracts" olacakmis.."
 • "(bkz: hitman 3)"
 • "her $ey iyi guzel ho$ da, kod 47'mizin yuruyu$unun bir garip oldugunu fark etmemek mumkun degil. adim atiyor goruntusu altinda kayarak ilerliyor eleman resmen."
 • "en az ikincisi kadar gereksiz olmus.. birincisini yaptiktan sonra ya biraksalarmis ya da birincinin kalitesinde yapsalarmis keske.."
 • "2 gün önce bitirdiğim şahane oyun"
 • "fx 5200 ile kasa kasa oynarken insani kanser eden oyun"
 • "birinci oyunun devamı niteliğinde olan ve bilgisayar başında sabahlanması neticesinde randevuya geç kalmaya sebebiyet veren oyun. serinin son versiyonu.severek oynuyoruz..."
 • "bir haftalık makinemde 600*480 çözünürlükte çalıştırınca bile zorlanan, ama aslında zorlayacak kadar fazla öğe içermeyen oyun. ya da belki içeriyordur da bana görünmemiştir."
Facebook Yorumları
 • comment image

  şimdiye kadar çıkmış 4 oyunu da sırasıyla oynadıktan sonra serinin en mantıklısı olduğuna karar verdiğim müzikleri süper ve gerçek hayatta uygulama isteği uyandıran oyun.
  sabahlayarak bitirdiğim bir bölüm sonrası bankaya girerken arkaya yanaşmış yemek kamyonundan içeri yemek taşıyan elemanları ve kapının dışında turlayarak sigara içen güvenlik görevlisini fibre wire ile öldürmek suretiyle kıyafetlerini giymek istemiş ve insanı suça teşvik ettiğini tecrübelemiş bulunmaktayım. aman dikkat.


  (neo sapiens - 12 Mart 2008 06:08)

 • comment image

  serinin ilk iyi oyununa göre epey daha kolay ve haliyle çok daha kısa sürüyor. düşmanları bayıltmak, çaktırmadan sıyrılmak ilk iki oyuna göre çok daha rahat. bayılan eleman da kolay kolay kalkamıyor. cut-sceneleri, oyunun sondan başa anlatımı fena olmamış. senaryosu olmasa da, ilk oyunu save sistemi yüzünden oynayamayanlar için ideal. grafikleri de 2. oyundan bir adım ötede denilebilir.


  (ndg - 28 Mayıs 2009 13:57)

 • comment image

  fragmani enfes olan ve "no terms,one condition,signed in blood" mottosuna sahip sistemleri zorlayacak bir oyuna benziyor. fragman insanin icine "bu oyun elite gibi gorevleri secebilecegimiz bir hale mi donuyor" sorusunu dusuruyor. soylentilerden birisi de bu oyunda 47 olmayacagimiz yonunde. yani yine hitman'iz yine klonuz,yine kel ve barkodlu bir kafamiz olacak ama 47. olmayabiliriz.


  (darksoul - 2 Ocak 2004 23:13)

 • comment image

  silahtan çıkan kurşunun vücuduna isabet etmesi sonucu yaralanıp yere yığılan kod 47'nin travma geçirip,kafasında geçmişte yaşadığı olayların (hitman 1 ve 2) tahayyül ettiği flashback kurgulu oyun olmuş hitman 3 : contracts.
  2. oyunun motoru zaten başarılı olduğu için fazla bir ekleme yapmamışlar.müzikler yine jesper kyd. sistem gereksinimleri de 2.oyunun aynısı...


  (sitare durmus - 30 Nisan 2004 19:06)

 • comment image

  her $ey iyi guzel ho$ da, kod 47'mizin yuruyu$unun bir garip oldugunu fark etmemek mumkun degil. adim atiyor goruntusu altinda kayarak ilerliyor eleman resmen.


  (marsec - 4 Mayıs 2004 00:45)

 • comment image

  oyun boyunca hitman abimiz eski görevlerini hatırladığı için hitman 1 ve hitman 2 deki en zevkli bölümleri gözden geçirip yeniden uyarlamış yapımcılar. yine silent assassin seviyesinde bölüm bitirdikçe gizli silahlar açılıyor ve bu seferki silah yelpazesi çok çok daha geniş. ayrıca adam boğazlayıp kıyafetini giydiğiniz anda başlayan heyecanlı müzikte berimbau kullanılmış, hoş olmuş.


  (zunta - 6 Mayıs 2004 00:31)

 • comment image

  hitman 1'in hastası olduğum, zekice kurgullanmış "thermal hotel" ve "lee hong assasination" gibi bölümlerini yeni motor ve yeni arabrimle tekrar oynama fırsatını sunmuş oyundur.zira hitman codename 47 adlı oyun, içerdiği milyon tane bug ve yapımcıların yama dosyası çıkarmamaları sebebiyle bize silaha davranıp etrafı mermi manyağı yapmaktan başka alternatif sunmayan dolayısıyla bölümlerini film senaryolarındaki metodlarla bitiremediğimiz bir oyundu.(ör:yemeğin içine zehir koaymama,gül pakedinin içindeki pompalı tüfeği alamama vs...)nitekim hitman 3 contracts ile ilk oyunun hatalarını geç te olsa telafi etmiş oldular.bu arada yapımcılar 4.oyun üzerinde çalışmaya başlamışlar.


  (sitare durmus - 6 Mayıs 2004 00:49)

 • comment image

  en son hitman oyunudur. hitman abimizin aşan taşan karizması yine yerindedir. hasta olunası çok zevkli ve eğlenceli bir oyundur. silent assasin yapması bazı bölümlerde çok zordur. şayet ' ulan sokarım silent assasing e adamlar bi dünya klas silah koymuş ben sadece şırıngayla adammı bayıltcam! ' deyip yallah tazzik silahla dalarsanız bölümleri çok kolay bitirebilirsiniz.


  (lambofgod - 20 Mayıs 2004 19:28)

 • comment image

  en az ikincisi kadar gereksiz olmus.. birincisini yaptiktan sonra ya biraksalarmis ya da birincinin kalitesinde yapsalarmis keske..


  (madman - 3 Haziran 2004 23:16)

 • comment image

  uykusuz gecelerimizin sebebi hitman 2 silent assassin paketlenmis, soyle yalandan bir isitilmis ve onumuze sunulmustur. halbuki hitman 2 de eksikligini hissettigimiz o kadar cok sey vardi ki, ayrica bunlar basit detaylar oldugu icin kesin ucuncuye eklerler, super olur diyorduk. zira #2283284 cogu eksiklikleri anlatiyor. ama karsimiza cikan ucuncu oyun tek basina ele alindiginda hos olmakla beraber, beklentilerimizin kiyisindan bile gecememekte. neymis grafikler guzellesmis, muzikler zenginlesmis. olmamis diyoruz, hitman 4 u bekliyoruz.

  http://www.hitmancontracts.com/


  (maj - 3 Haziran 2004 23:21)

 • comment image

  birinci oyunun devamı niteliğinde olan ve bilgisayar başında sabahlanması neticesinde randevuya geç kalmaya sebebiyet veren oyun. serinin son versiyonu.severek oynuyoruz...


  (amsterdam - 22 Eylül 2004 10:55)

 • comment image

  gelmis gecmis en iyi oyun serilerinden bir tanesi olan hitmanin sonuncusu*.buyuk bir hevesle alinip eve geldikten sonra sabirsizlikla yuklenmis, maalesef ki ekran kartinin ve bilgisayarin yetersizliginden dolayi oyun acildiginda sadece 47nin kirmizi kravatiyla karsilasmak beni hem urkutmus hem de uzmustur.oynayan arkadaslara selam ederim.


  (dryad - 5 Ekim 2004 23:00)

 • comment image

  belki inceden spoiler vermiş gibi olacağım ama bunu anlatmam lazım.

  son bölümde hitman abimizin bulunduğu odaya iki yandan dalmak üzere harekete geçen polis kuvvetleri ve pencerelerin yakınına geldiğimizde alnımızın çatına kurşunu oturtuveren keskin nişancılar karşısında kendimi leon filmindeymiş gibi hissettim. fakat bölümü bir kaç kez oynadıktan sonra leona hak verdim. polis kıyafeti giymeden o cehennemden çıkılmıyor arkadaş. fakat bu benim ellerimde altın desert eaglelar ile polislerin üzerine "matilda'dan size kucak dolusu hediyeler getirdim şerrrefsizler!" diye dalmama mani oldu mu? olmadı.


  (zunta - 12 Ekim 2004 11:07)

 • comment image

  bir haftalık makinemde 600*480 çözünürlükte çalıştırınca bile zorlanan, ama aslında zorlayacak kadar fazla öğe içermeyen oyun. ya da belki içeriyordur da bana görünmemiştir.


  (protothyas - 27 Şubat 2005 22:57)

 • comment image

  bugun itibariyle ps2 versiyonunu princo 700 mb lik cd de bulduğum, bu kadar iyi grafik ve müziklere sahip bir oyunun nasıl 600 mb yer kapladığını görüp şaşırı kaldığım oyun..hitman 2 nin eline su bile dökemez..


  (spud - 10 Nisan 2005 23:39)

Yorum Kaynak Link : hitman contracts