Süre                : 1 Saat 45 dakika
Çıkış Tarihi     : 01 Ekim 1962 Pazartesi, Yapım Yılı : 1962
Türü                : Komedi
Taglar             : Sigara içiyor,1960'lı yıllar,1970'ler,1980'ler,1990'lar
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Carson Productions , NBC Productions
Yönetmen       : Bobby Quinn (IMDB)(ekşi), Dick Carson (IMDB)(ekşi), Robert Ostberg (IMDB)(ekşi), Dick Schneider (IMDB)(ekşi), Jerry Lewis (IMDB)(ekşi), Ellen Brown (IMDB), Steve Purcell (IMDB), Frederick De Cordova (IMDB)
Senarist          : Jim Mulholland (IMDB)(ekşi),Michael Barrie (IMDB)(ekşi),Hank Bradford (IMDB)(ekşi),Tom Finnigan (IMDB)(ekşi),Raymond Siller (IMDB),Ted Lang (IMDB),Bob Howard (IMDB),Hal Goodman (IMDB),Larry Klein (IMDB),Kevin Mulholland (IMDB),Darrell Vickers (IMDB),Ed. Weinberger (IMDB),Nick Arnold (IMDB),Joe Bigelow (IMDB),Stan Daniels (IMDB),Stan Dreben (IMDB),Tom Moore (IMDB),Andrew Nicholls (IMDB),Tony DeSena (IMDB),Bob Keane (IMDB),Bob Dolan Smith (IMDB),Bob Reynolds (IMDB),Ralph Goodman (IMDB),Gary Murphy (IMDB),David Lloyd (IMDB),Greg Fields (IMDB),Sidney Reznick (IMDB),Patric M. Verrone (IMDB),Marshall Brickman (IMDB),Norm Liebmann (IMDB),Gary Belkin (IMDB),Pat McCormick (IMDB),Herbert Sargent (IMDB),Al Jean (IMDB),Mike Reiss (IMDB),Walter Kempley (IMDB),Monty Aidem (IMDB),Bob Carman (IMDB),Mickey Rose (IMDB),Jim Magee (IMDB),Allan Robbin (IMDB),Jack Douglas (IMDB),Joan Rivers (IMDB),Ken Friedman (IMDB),David Randolph (IMDB),Johnny Carson (IMDB),Hal Goldman (IMDB),Jay Leno (IMDB),Richard Marcus (IMDB),George Tricker (IMDB),Allyn Warner (IMDB)
Oyuncular      : Johnny Carson (IMDB)(ekşi), Ed McMahon (IMDB)(ekşi), Bob Hope (IMDB), Skitch Henderson (IMDB), Joan Rivers (IMDB)(ekşi), Doc Severinsen (IMDB)(ekşi), Jay Leno (IMDB), Steve Martin (IMDB)(ekşi), David Letterman (IMDB), Bill Cosby (IMDB), Jerry Lewis (IMDB), Don Rickles (IMDB), David Brenner (IMDB), Vincent Price (IMDB), George Carlin (IMDB), Rodney Dangerfield (IMDB), James Coco (IMDB), David Steinberg (IMDB), Della Reese (IMDB), McLean Stevenson (IMDB), Sammy Davis Jr. (IMDB), Bernadette Peters (IMDB), Joey Bishop (IMDB), Tony Randall (IMDB), Buddy Rich (IMDB), Bob Newhart (IMDB), Irwin Maxwell Stillman (IMDB), Fernando Lamas (IMDB), Buddy Hackett (IMDB), Phyllis Newman (IMDB), Charles Nelson Reilly (IMDB), Rich Little (IMDB), Shelley Winters (IMDB), Mac Davis (IMDB), Kreskin (IMDB), Robert Blake (IMDB), Bette Midler (IMDB), Robert Klein (IMDB), Jaye P. Morgan (IMDB), Orson Bean (IMDB) >>devamı>>

The Tonight Show Starring Johnny Carson (~ Carson) ' Dizisinin Konusu :
The Tonight Show Starring Johnny Carson is a TV series starring Johnny Carson, Ed McMahon, and Doc Severinsen. Host Johnny Carson performs comedy routines and chats with various celebrities.


 • "the tonight show with jay leno'dan daha kotu olmasi imkansiz program."
 • "jay leno'yu sollayacağına inandığımdan sevindirici bulduğum haber. merakla bekliyoruz."
 • "bir değişlik olmazsa ilk konuğu jimmy fallon'un çok sevdiği robert pattinson olacaktır.edit: ilk konuklar will smith ve u2 olacakmış sanırım. bilgi için 2enkucukasalsayidir'a teşekkürler."
 • "jay leno'yu kalite olarak ezip geçecek, ancak maalesef onun kadar reyting alamayacaktır uzun vadede. ülke talk show'un besigi amerika da olsa seyircinin cogunlugu maalesef berbat bir zevke sahip."
 • "her şeyi geçtim de jay leno'un gündemdeki konular hakkında espri yapıp seyirciden alkış geldiği esnada anlaşılmayan şeyler söyleme tribini çok özlicem. baya karışık oldu ama anladınız siz."
 • "the tonight show with jay leno'dan daha kötü olmayı başaracaktır içiniz rahat olsun. jimmy fallon nedir birader."
 • "jimmy fallon'ın bileğinin hakkıyla kazandığı ve sonuna kadar hak ettiği mevkiye gelmesinin miladıdır."
 • "42 sene sonra californiadan new yorka donen showdur efenim. bu gece promiyeri yapildi."
 • "(bkz: #40616473)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  the tonight show'u jimmy fallon'ın devralması sonrası programın alacağı yeni isim.

  17 şubat 2014'te ilk bölümüyle yayın hayatına başlayacak.

  the tonight show with jay leno'nun bir bölümünde jay leno, programı johnny carson'dan devraldığı dönemde annesine telefonda, adı "the tonight show starring johnny carson" olan programın adının kendisinden sonra "the tonight show starring jay leno" olarak değiştirileceğini söylediğini, annesinin ise "starring? pff. starring my ass.." gibi bir tepki verdiğini, bu sebepten programın ismini the tonight show with jay leno olarak değiştirdiğini anlatmıştı. ne tonight show'u kendisinden sonra devralan conan o'brien, ne de conan'dan tekrar devraldığında leno title'daki with'e dokunmamışlardı. nbc'nin "we started this siht" mesajı verme, ve fallon'ı rakibi late-night sunucularından ayrı bir yere koyma gibi niyetleri dahilinde starring'e dönüş yapılmış olduğu söyleniyor.


  (toprakhan - 13 Ocak 2014 23:25)

 • comment image

  jay leno'yu kalite olarak ezip geçecek, ancak maalesef onun kadar reyting alamayacaktır uzun vadede. ülke talk show'un besigi amerika da olsa seyircinin cogunlugu maalesef berbat bir zevke sahip.


  (punchup - 13 Ocak 2014 23:54)

 • comment image

  her şeyi geçtim de jay leno'un gündemdeki konular hakkında espri yapıp seyirciden alkış geldiği esnada anlaşılmayan şeyler söyleme tribini çok özlicem. baya karışık oldu ama anladınız siz.


  (northernsky - 13 Ocak 2014 23:59)

 • comment image

  jay leno'nun (bkz: conan o'brien)'a yaptığı gibi (bkz: jimmy fellon)'a da "nasıl olsa rating'ler düştüğünde beni tekrar geri çağıracaklar" mantığıyla devrettiğini düşündüğüm şov. çünkü adam ne kadar boktan bir şov yapsa da rating olarak 1 numarada bırakmıştı.
  (bkz: it's a trap)


  (umudovskys - 2 Şubat 2014 14:53)

 • comment image

  yahu demeyeyim demeyeyim diyorum ama rezalet! adam oyun oynuyor! tek yaptığı bu. anladık snl çıkışlısın, spontane komedi sıfır tamam, ama ne bileyim konuklarla sohbet et en azından be. bu ne lan. şu beceriksiz tonight show'u sunarken konuklarına soracağı soruları bile önceden hazırlamayan, yolda rastlamışlar gibi sohbet eden ve insanın gülmekten yanak kaslarını ağrıtan craig ferguson'ın gece 2'lerde aşağı kanallarda sürünmesi reva mı ya? ah koduğumun nbc politikaları ah.. hadi senin benim umrumuzda değil belki ama the tonight show adı son hızla boka batıyor resmen.


  (toprakhan - 28 Şubat 2014 01:28)

 • comment image

  berbat ötesi program.

  o kadar kötü bir program ki seyretmeye çalışırken dayanamayarak kendimi camdan aşağı hissi doğuruyor. zaten kötü olacağını önceden birkaç bölüm late night with jimmy fallon seyretmiş olanlar tahmin ediyordu. jay leno'ya ne büyük haksızlık etmişiz. nbc ile birlikte conan'a attığı kazıktan dolayı kızgındım kendisine; ama yok dostum, birini kaybedince değerini anlarsın ya, işte tam bu durum. hem monologlarda, hem konuklar ile sohbette muhteşemdi adam. conan ile birlikte favorimdi. salak e2, conan'ı yayınlamayı bırakarak yaptığı aptallığa yansın. eskiden kaçırmadığım tonight show'un artık suratına bile bakmam ben.


  (zeddicus zu l zorander - 5 Mart 2014 22:30)

 • comment image

  şimdiki haliyle güzel olmayan program. ileride daha iyi olması dileğiyle, olabilirse.

  manhattan'da olması, stüdyonun eskiye oranla daha güzel olması ve the roots grubunun ön planda olması programın az sayıda iyi yanları.


  (useless guy - 21 Nisan 2014 22:44)