Süre                : 1 Saat
Çıkış Tarihi     : 19 Eylül 1999 Pazar, Yapım Yılı : 1999
Türü                : Drama
Taglar             : Beğenilenler,Mahkeme,hakim,Kızgın,Yargı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Barbara Hall/Joseph Stern Productions , CBS Productions , Joseph Stern Productions
Yönetmen       : James Hayman (IMDB)(ekşi), James Frawley (IMDB)(ekşi), Helen Shaver (IMDB), Kevin Dowling (IMDB), Andrew Robinson (IMDB)(ekşi), Alan Myerson (IMDB), Martha Mitchell (IMDB), Jack Bender (IMDB), Richard E. Gershman (IMDB), Joe Ann Fogle (IMDB), Elodie Keene (IMDB), Peter Levin (IMDB), Fred Gerber (IMDB), David Platt (IMDB), Kristoffer Tabori (IMDB), Daniel Sackheim (IMDB), Bob McCracken (IMDB), Paul Michael Glaser (IMDB), Kenneth Zunder (IMDB), Joseph Dougherty (IMDB), Jessica Landaw (IMDB), Lewis Gould (IMDB), Ken Olin (IMDB), Anita W. Addison (IMDB), Martin Davidson (IMDB), David Semel (IMDB), Arvin Brown (IMDB), Janet Davidson (IMDB), Joanna Kerns (IMDB), Keith Samples (IMDB), Brad Silberling (IMDB), Nancy Malone (IMDB), Thomas R. Moore (IMDB), Lee Shallat Chemel (IMDB), Karen Arthur (IMDB), Mel Damski (IMDB), Donna Deitch (IMDB), Vincent Misiano (IMDB), Matt Shakman (IMDB), John Kent Harrison (IMDB), James Kramer (IMDB), Bill Rauch (IMDB)
Senarist          : Amy Brenneman (IMDB)(ekşi),Bill D'Elia (IMDB)(ekşi),Barbara Hall (IMDB)(ekşi),Connie Tavel (IMDB),John Tinker (IMDB)(ekşi),Lyla Oliver (IMDB),Karen Hall (IMDB),Hart Hanson (IMDB),Randall Caldwell (IMDB),Paul Guyot (IMDB),Barry O'Brien (IMDB),Carol Barbee (IMDB),Dawn Prestwich (IMDB),Nicole Yorkin (IMDB),Joseph Dougherty (IMDB),Dawn Comer (IMDB),Alex Taub (IMDB),Stephanie Ripps (IMDB),Christopher Ambrose (IMDB),Paul Karon (IMDB),David W. Zucker (IMDB),Natalie Chaidez (IMDB),Kerry Lenhart (IMDB),John J. Sakmar (IMDB),Carla Kettner (IMDB),Constance M. Burge (IMDB),Matthew Federman (IMDB),Matthew J. Lieberman (IMDB),Stephen Scaia (IMDB),K.J. Steinberg (IMDB),Angel Dean Lopez (IMDB),Ted Mann (IMDB),Marcia Gray Rubin (IMDB),David Silverman (IMDB),Joshua Stern (IMDB),Sibyl Gardner (IMDB),Robert Girardi (IMDB),Thad Mumford (IMDB),Stephen Neigher (IMDB),Diane Messina Stanley (IMDB),James Stanley (IMDB),Matt Witten (IMDB),Samuel Bernstein (IMDB),Alison Carey (IMDB),Rob Fresco (IMDB),Diego Gutierrez (IMDB),Richard Kramer (IMDB),Adam Belanoff (IMDB),Robert Levine (IMDB),David McMillan (IMDB)
Oyuncular      : Amy Brenneman (IMDB)(ekşi), Richard T. Jones (IMDB)(ekşi), Jessica Tuck (IMDB)(ekşi), Marcus Giamatti (IMDB)(ekşi), Karle Warren (IMDB)(ekşi), Tyne Daly (IMDB)(ekşi), Jillian Armenante (IMDB), Timothy Omundson (IMDB)(ekşi), Dan Futterman (IMDB), Kevin Rahm (IMDB), Adrian Pasdar (IMDB), Inny Clemons (IMDB), Cheech Marin (IMDB), Kristin Lehman (IMDB), Reed Diamond (IMDB), Sarah Danielle Goldberg (IMDB), Sara Mornell (IMDB), Richard Crenna (IMDB), Alice Dodd (IMDB), Rhyon Nicole Brown (IMDB), Blake Bashoff (IMDB), Dave Ruby (IMDB), Kathryne Dora Brown (IMDB), Katherine LaNasa (IMDB), Wendy Makkena (IMDB), Jennifer Esposito (IMDB), Jay R. Ferguson (IMDB), Erika Alexander (IMDB), Jim Parsons (IMDB), L. Scott Caldwell (IMDB), Tara Correa-McMullen (IMDB), Mitch Longley (IMDB), Colleen Flynn (IMDB), David Marciano (IMDB), Samantha Shelton (IMDB), Al Pugliese (IMDB), Siena Goines (IMDB), Richard Burgi (IMDB), Nia Long (IMDB), Chris Sarandon (IMDB) >>devamı>>

Judging Amy (~ Amy) ' Dizisinin Konusu :
Aile Mahkemesi’nde yargıç olan bir kadın, annesi ve kızı... Başrol oyuncusu Amy Brenneman`ın annesinin gerçek yaşam öyküsünden esinlenen Judging Amy, birarada yaşayıp sürekli değişen, zorlu yaşamlarında, kişisel ve mesleki sorunlarla mücadele eden üç kadının hikayesi. Her nesilden kadınlar, bu dizide kendini bulacak.


 • "an itibarı ile tnt'de hafta içi hergün 14.00 yayınlanan izlenesi dizi..."
 • "çocuk mahkemesinden gelen geçen çocukların arasında enteresan tarzıyla adam brody ve tikicanlığıyla samaire armstrong un da bulunduğu dizi."
 • "zamanında tom welling'in de konuk oyuncu olarak katılmıs oldugu dizi."
 • "(bkz: chasing amy)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  şu sıralar tnt de yayınlanan hoş dizilerden biridir. özellikle bu amy nin, sosyal güvenlikle alakalı bir işi olan annesi çok sağlam kadındır. erkek kardeşlerinden biri yazardır diğeri ne iş yapar bilmiyorum ama bir adet karısı ve evlatlık aldıkları çok şirin bir bebeği vardır. amy nin de yaklaşık dokuz on yaşlarında bir kızı vardır. güzel dizidir kısaca. tnt yi sevdirenlerdendir.


  (cordy - 9 Nisan 2008 17:41)

 • comment image

  amy brennemanin amyyi canlandirdigi ve hallmark'ta* izleyebileceginiz dizi. amy cocuk mahkemesinde yargictir. kizi, annesi ve digerleri ile olan iliskileri davalar cercevesinde hos bir sekilde ele alinir. amy icin yargilamak zordur, ama onu yargilamak kolay*...


  (arundati - 31 Temmuz 2003 15:54)

Yorum Kaynak Link : judging amy