Süre                : 1 Saat 21 dakika
Çıkış Tarihi     : 09 Aralık 2011 Cuma, Yapım Yılı : 2011
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Twentieth Century Fox , Michael De Luca Productions , Rough House Pictures
Yönetmen       : David Gordon Green (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Brian Gatewood (IMDB),Alessandro Tanaka (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Jonah Hill (IMDB), Max Records (IMDB)(ekşi), Ari Graynor (IMDB)(ekşi), J.B. Smoove (IMDB)(ekşi), Sam Rockwell (IMDB)(ekşi), Landry Bender (IMDB)(ekşi), Kevin Hernandez (IMDB)(ekşi), Kylie Bunbury (IMDB)(ekşi), Erin Daniels (IMDB), D.W. Moffett (IMDB), Jessica Hecht (IMDB), Bruce Altman (IMDB), Method Man (IMDB), Sean Patrick Doyle (IMDB), Alex Wolff (IMDB), Jack Krizmanich (IMDB), Grace Aronds (IMDB), Jane Aronds (IMDB), Lou Carbonneau (IMDB), Alysia Joy Powell (IMDB), Ernie Anastos (IMDB), Dari Alexander (IMDB), Samira Wiley (IMDB), Sammuel Soifer (IMDB), Kevin Townley (IMDB), Trevor Zhou (IMDB), Wendy Hoopes (IMDB), Ethan M. Davis (IMDB), Reggie Alvin Green (IMDB), Nick Sandow (IMDB), Nicky Katt (IMDB), Eddie Rouse (IMDB), Henry Kwan (IMDB), Michael G. Chin (IMDB), Gracie Lawrence (IMDB), Jackie Hoffman (IMDB), Peg Stegmeyer (IMDB), Jonathan Forte (IMDB), Mark Moynahan (IMDB), Greg Wall (IMDB) >>devamı>>

The Sitter (~ Bakici) ' Filminin Konusu :
Aylak Noah (Jonah Hill), komşusunun çocuklarına bakıcılık yaparken kız arkadaşından dayanılmaz bir teklif alır ve onunla takılmak için çocukları da yanına alarak yola koyulur. Fakat bu çapkınlık macerası kontrolden çıkar ve kendisini manyak bir uyuşturucu kralından kaçarken bulur.


 • "neyini fazla koydularsa komedi filmi değil çocuk filmi olmuş. içinde homoseksüel çocuk olan çocuk filmi olmuş."
 • "aynı zamanda everybody loves raymond üçüncü sezon üçüncü bölümünün adı."
Facebook Yorumları
 • comment image

  neyini fazla koydularsa komedi filmi değil çocuk filmi olmuş. içinde homoseksüel çocuk olan çocuk filmi olmuş.


  (ed gein jr - 14 Ekim 2014 13:29)

 • comment image

  jonah hill var diye izliyorsun göte geliyorsun. sam rockwell varmış diyorsun, ama niye varmış anlamıyorsun. öyle bir film.

  filmleri, albümleri, kitapları yarıda bırakamama hastalığım yüzünden sonuna kadar sabrettim. nasıl oldu ben de bilmiyorum ama sonunda bitti. zahmet etmeyin, sıradaki filme geçin.


  (eloy86 - 23 Ocak 2014 09:50)

 • comment image

  3 küçük velet dışında oyunculukları yerlerden topluyorsunuz. konusu ve hikayenin işlenişi 80 sonu 90 başında çok popüler filmeri andırmakla beraber müzikleriyle olsun jagger kafasıyla olsun jr. hangover

  eğlenerek izlerseniz fındık fıstıkla iyi gidiyor.


  (fukka - 14 Mart 2012 20:05)

Yorum Kaynak Link : the sitter