Süre                : 1 Saat 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 04 Eylül 2014 Perşembe, Yapım Yılı : 2014
Türü                : Komedi,Drama,Romantik
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  WhiteFlame Productions
Yönetmen       : Andrew Fleming (IMDB)
Senarist          : Stephen Zotnowski (IMDB)
Oyuncular      : Evan Rachel Wood (IMDB)(ekşi), Scott Speedman (IMDB)(ekşi), Treat Williams (IMDB)(ekşi), Kate Burton (IMDB), J.K. Simmons (IMDB)(ekşi), J. Omar Castro (IMDB)(ekşi), David Jensen (IMDB)(ekşi), Jaqueline Fleming (IMDB)(ekşi), Ashleigh Borman (IMDB), Ricky Wayne (IMDB), Thomas Francis Murphy (IMDB), Julie Ann Doan (IMDB), Tony Fennelly (IMDB), Ian Nelson (IMDB), Andrea Moore (IMDB), Ann McKenzie (IMDB), David Dahlgren (IMDB), Brian Oerly (IMDB), Marco St. John (IMDB), Joe Chrest (IMDB), James DuMont (IMDB), Ann Mahoney (IMDB), Stacie Davis (IMDB), Dalila Seruntine (IMDB), Jeffrey Paul McCarty (IMDB), Theodus Crane (IMDB), Molly Conarro (IMDB), Brittney Alger (IMDB), Kerry Cahill (IMDB), Phil Austin (IMDB), Ashton Leigh (IMDB), Monika Guiberteau (IMDB), Cristina Franco (IMDB), Sean Boyd (IMDB), Randy Austin (IMDB), Jesse Moore (IMDB), Lenore Banks (IMDB), Peaches Davis (IMDB), Jerry Leggio (IMDB), Charlie Detraz (IMDB) >>devamı>>

Barefoot (~ Yalin Ayak) ' Filminin Konusu :
Psikiyatrik bir hasta olan Daisy, varlıklı bir ailenin oğlu olan Jay ile tanışır. Hastalığından dolayı hayattan izole olan Daisy'i abisinin düğününe götürür. İşte herşey orada başlayacaktır...


 • "almancasi "barfuß" olan ingilizce kelime. ve bu nedenle; "barfuß" adli alman filminin uluslararasi ingilizce adi."
 • "arkadaş bu sözlükçülere de bişiyi beğendiremiyoruz iyi mi? zengin bıdıbıdı deli bıdıbıdı... hepimiz zenginiz hepimiz deliyiz, hepimizin hikayesi ayrı...ayrıca barfussdan bile sevimli olmuş bu film..."
 • "insanın içini ısıtan, eğlenceli ve türü açısından sıradışı konusu olan bir film. izlediğinize pişman olmazsınız kesinlikle."
 • "bitmesini istemeyeceğiniz filmlerden. o kadar şeker o kadar romantik o kadar komik o kadar hüzünlü bir film. çok beğendim."
 • "güzel, tatlı, sevimli bir film. romantik komedi olabilir ama beni ağlattı. "birini daha arayacak mısın?""
 • "ing. çıplak ayak"
 • "çok tatlı bir filmdir.gölgede kalmış olmasına bakmayın. kesin izleyin, izletin."
 • "altyazı çevirisine başladığım film.edit: bitti. fena film değil. romantik film severler keyif alabilirler."
 • "evan rachel wood'un oynadığı, barfuss filminin yeniden çevrimi olan 2014 yapımı film."
 • "bunun cogulu philadelphia dolaylarinda pek populer* bir ayakkabi magazisidir. sehre girerken otobandaki en kocaman reklam, bu magazaninkidir. beyonce stilinden hoslananlar icin geliyor bu da"
 • "(bkz: dancing barefoot)"
 • "(bkz: barfuss)"
 • "ing. yalınayak"
Facebook Yorumları
 • comment image

  arkadaş bu sözlükçülere de bişiyi beğendiremiyoruz iyi mi? zengin bıdıbıdı deli bıdıbıdı... hepimiz zenginiz hepimiz deliyiz, hepimizin hikayesi ayrı...

  ayrıca barfussdan bile sevimli olmuş bu film...


  (daphne - 22 Mart 2015 20:06)

 • comment image

  insanın içini ısıtan, eğlenceli ve türü açısından sıradışı konusu olan bir film. izlediğinize pişman olmazsınız kesinlikle.


  (dolphinizmir - 10 Mart 2015 20:19)

 • comment image

  kanal d'nin dün gece 3 sularında ismini "bir aşk masalı" olarak değiştirip vermesiyle dünden beri arayıp da bulamadığım, zira ararken sinir krizleri geçirip kanala defalarca sövmeme sebep olan filmdir kendileri. hayır yani noldu yayın akışına orijinal ismini yazmayıp film hakkında bilgi de vermeyince, başınız göğe mi erdi? filmi mi sahiplendiniz çaktırmadan ya da gecenin 3ünde reklamsız reklamsız reyting mi elde ettiniz acaba? allahsızlar! neyse size kalmadık, ben googledan buldum filmimi, hıh.

  bu arada izleyin ya. çok tatlı, değişik, romantik bir filmdi.


  (alaycikus - 8 Mart 2015 19:31)

 • comment image

  (bkz: feel good movie)

  ben çok beğendim. başrol kadının oyunculuğu çok başarılı. ayrıca mutlu oluyorsun. 1-2 sahnede gözüm doldu, 1-2 sahnede kahkaha attım.

  --- spoiler ---
  ona handjob(elişi) yapmam için 100 dolar teklif etti. daha önce hiç işim olmamıştı.
  ---
  spoiler ---


  (post tenebras lux - 30 Kasım 2014 08:01)

 • comment image

  sıradan, basit, öylesine bir romantik komedi olarak anılamayacak derecede güzel olan film. herkes gibi bende son dakikalarının aceleye getirildiğini düşünüyorum. senaryosu, kurgusu ve oyuncuları böylesine güzel olan bir film 10 dakika daha uzun tutulabilirmiş.

  --- spoiler ---

  hayatı boyunca hiç okula gitmeyip, belgesel izleyerek büyümüş, annesi dışında kimseyi tanımamış ve o sayede okuma - yazma öğrenmiş, haliyle asosyal, annesini öldürdüğü iddia edilen çok güzel bir kadın.
  ünlü ve zengin bir ailenin serseri, kumarbaz, başı beladan, pislikten kurtulmayan oğlu.
  bunların yolu bir gün psikiyatri hastanesinde kesişiyor. sonrasında olaylar, olaylar...
  salya sümük ağlatmayan ama insanın burnunun direğini sızlatan cinsten birazcık dram ve tabi ki mutlu sonla biten bir film.

  ---
  spoiler ---

  bir kere konusu romantik-komedi filmlerinin kulvarlarına çok yabancı.
  okuyunca pek içime sinmemişti. tamamen iç güdülerime güvenerek izledim ben.
  "iyi ki izlemişim" bittiğinde cidden üzülüyorsunuz.
  çünkü sonu daha farklı, daha romantik de olabilirdi..
  es cümle güzel film...


  (while you were sleepingg - 29 Kasım 2014 12:55)

 • comment image

  bitmesini istemeyeceğiniz filmlerden. o kadar şeker o kadar romantik o kadar komik o kadar hüzünlü bir film. çok beğendim.


  (tumbler - 23 Temmuz 2014 23:54)

 • comment image

  söylendiği kadar ne sıradan ne de tahmini basit bir filmdi. özeti garip bir şekilde beni ön yargılı olmaya zorlasa da film başlamasının ardından tamamen unuttum.oldukça zevkli bir romantik bir komedi.


  (bilemedimsimdi - 28 Nisan 2014 23:18)

 • comment image

  çılgın kız arıza erkek filmi.

  allahım sana geliyorum yetmedi hala, ne kadar alıcısı varmış bu filmlerin.

  efenim yine elimizde bir dene üst sınıf ama arıza bir erkek modeli var. babasının parasını elinin tersiyle itmiş, ben “yaşarım arkadaş” triplerine girmiş, burnu boktan kurtulmayan 30'larına varan ergen erkek modeli.

  öte yandan carrie filmindeki kızın tüm caniliğini atıp elinizde kalan saf, şirin, kötülük nedir bilmeyen, şizofren bir anne tarafından kilit altında tutulmuş dünya tatlısı “annim o yanaklar nasıl mıncırılır” tadında bir kadın modeli var.

  --- spoiler ---

  ne kaderdir, ne kısmet bu ikisi karşılaşıyorlar ve ta daaa bildik son: kadın oğlanın tüm arızalıklarını içinden çıkan saflıkla hizaya çekiyor ve aşık oluyorlar. ondan sonra gelsin macera, gelsin aşkın gücü bla bla bla…
  ---
  spoiler ---


  (evsizkedi - 28 Şubat 2014 10:11)

 • comment image

  altyazı çevirisine başladığım film.

  edit: bitti. fena film değil. romantik film severler keyif alabilirler.


  (leper - 24 Şubat 2014 17:24)

 • comment image

  amerikalı hoparlör üreticisi. micromain27 isimli modeli referans monitör dünyasında efsanedir. zaten micromain27, micromain35 ve minimain12 isminde 3 model ve bir de microsub isimli subbass üretiyorlar.
  ayrıca microstack isimli 1 micromain27 ve yarım micromain27 karışımı bir sistem de satıyorlar.

  türkiye'de distrübitörü yok. dolayısıyla kullananı da yok diye biliyorum.


  (ters1adam - 17 Mart 2013 20:51)

 • comment image

  bunun cogulu philadelphia dolaylarinda pek populer* bir ayakkabi magazisidir. sehre girerken otobandaki en kocaman reklam, bu magazaninkidir.
  beyonce stilinden hoslananlar icin geliyor bu da


  (meva - 14 Aralık 2010 05:19)

Yorum Kaynak Link : barefoot