Süre                : 1 Saat
Çıkış Tarihi     : 21 Mart 1976 Pazar, Yapım Yılı : 1976
Türü                : Aksiyon,Macera,Cinayet
Taglar             : 1980'ler,1970'ler,psychotronic series,kamp
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Spelling-Goldberg Productions
Yönetmen       : Dennis Donnelly (IMDB)(ekşi), Allen Baron (IMDB)(ekşi), Don Chaffey (IMDB)(ekşi), George McCowan (IMDB)(ekşi), Georg Stanford Brown (IMDB), Kim Manners (IMDB), Cliff Bole (IMDB), Bob Kelljan (IMDB), Paul Stanley (IMDB), Ronald Austin (IMDB), George W. Brooks (IMDB), Richard Lang (IMDB), Lawrence Doheny (IMDB), Richard Benedict (IMDB), Phil Bondelli (IMDB), Leon Carrere (IMDB), Curtis Harrington (IMDB), Lawrence Dobkin (IMDB), Daniel Haller (IMDB), John Llewellyn Moxey (IMDB), Bill Bixby (IMDB), John D.F. Black (IMDB), Charles S. Dubin (IMDB), Nicholas Sgarro (IMDB), Larry Stewart (IMDB), Don Weis (IMDB), Ron Satlof (IMDB), David Doyle (IMDB), John Peyser (IMDB)
Senarist          : Ivan Goff (IMDB)(ekşi),Ben Roberts (IMDB)(ekşi),Edward J. Lakso (IMDB)(ekşi),B.W. Sandefur (IMDB),Lee Sheldon (IMDB)(ekşi),Laurie Lakso (IMDB),John D.F. Black (IMDB),Ronald Austin (IMDB),James D. Buchanan (IMDB),Robert George (IMDB),Rick Husky (IMDB),William Froug (IMDB),Brian McKay (IMDB),Richard Carr (IMDB),Katharyn Powers (IMDB),Robert C. Dennis (IMDB),Les Carter (IMDB),Jack V. Fogarty (IMDB),Robert Janes (IMDB),Jock MacKelvie (IMDB),Skip Webster (IMDB),Bob Mitchell (IMDB),Esther Mitchell (IMDB),Ray Brenner (IMDB),Michael Michaelian (IMDB),Rod Baker (IMDB),Robert Earll (IMDB),Pat Fielder (IMDB),David Levinson (IMDB),Sue Milburn (IMDB),Jeff Myrow (IMDB),Glen Olson (IMDB),Charles Sailor (IMDB),Rick Edelstein (IMDB),Ron Friedman (IMDB),George R. Hodges (IMDB),Melvin Levy (IMDB),Richard Powell (IMDB),Rift Fournier (IMDB),Stephen Kandel (IMDB),Tom Lazarus (IMDB),Del Reisman (IMDB),Mickey Rose (IMDB),Worley Thorne (IMDB),Lee Travis (IMDB),Larry Alexander (IMDB),George F. Slavin (IMDB),John Whelpley (IMDB),Cory Applebaum (IMDB),Robert Biheller (IMDB),Wayne Cruseturner (IMDB),Robert I. Holt (IMDB),W. Dal Jenkins (IMDB),Robert E. Lee (IMDB),Ronald E. Osborn (IMDB),Larry Mitchell (IMDB),Mickey Rich (IMDB),Robert Spears (IMDB)
Oyuncular      : Jaclyn Smith (IMDB)(ekşi), David Doyle (IMDB)(ekşi), Cheryl Ladd (IMDB)(ekşi), Kate Jackson (IMDB)(ekşi), Farrah Fawcett (IMDB)(ekşi), Shelley Hack (IMDB)(ekşi), Tanya Roberts (IMDB)(ekşi), Cis Rundle (IMDB), Nancy Fox (IMDB), Rick Casorla (IMDB), Louie Elias (IMDB), Nigel Bullard (IMDB), Gary Wood (IMDB), L.Q. Jones (IMDB), Paul Cavonis (IMDB), Lee Travis (IMDB), Ed Ruffalo (IMDB), Soon-Tek Oh (IMDB), Lee Terri (IMDB), Norman Alden (IMDB), Denny Miller (IMDB), Michael Witney (IMDB), Joseph Hacker (IMDB), Dennis Cole (IMDB), Richard Bakalyan (IMDB), Cameron Mitchell (IMDB), Lee Delano (IMDB), Lynne Marta (IMDB), Dick Sargent (IMDB), Vic Morrow (IMDB), Noah Keen (IMDB), Bonnie Keith (IMDB), Cliff Medaugh (IMDB), Nancy Cameron (IMDB), Eddie Lo Russo (IMDB), Cesare Danova (IMDB), Gene Barry (IMDB), Michael Callan (IMDB), Alan Feinstein (IMDB), Patrick Duffy (IMDB) >>devamı>>

Charlie's Angels ' Dizisinin Konusu :
Onlar güzel, akıllılar.. Görmediğimiz ancak sesini içittiğimiz patron Charlie için çalışıyorlar. Tanınmış müzik klipleri yönetmeni McG tarafından yönetilen filmde Natalie (Cameron Diaz), Dylan (Drew Barrymore) ve Alex (Lucy Liu), Charlie'nin Melekleri.  Yakında zengin olacak olan Eric Knox, kendi firması olan Know Technologies'deki ofisinden kaçırılınca ve firma bir milyar doları kaybetme riskine girince ne yapılabilir? Tabii ki Melekler göreve çağrılır. Melekler Knox'u bulmaya çalışırken, kaçırılanın sadece kendisi olmadığını görürler.. Knox'un iletişim ile ilgili son icadı da alınmıştır.


 • "- drew barrymore a hasta olmami saglayan film, maalesef evli.- ayrica ikide bir prodigy "smack my bitch up" calmasi da hostu......" and that's , kickin' your ass""
 • "koca salonda tek başıma izlediğim vasatın da altında 2019 filmi. elizabeth abla bence sen bu yönetmenlik işlerini bırak gençlik filmlerimde milf rolü kovala."
Facebook Yorumları
 • comment image

  ortalama bir aksiyon filmi olmuş.

  aksiyon sahneleri kaliteli değildi. dövüş sahneleri hoşuma gitmedi. daha akıcı olmalıydı.
  işlenen konu basitti fakat böyle bir filmde büyük bir sorun değil.
  karakterler çok sempatik yazılmış. filmi taşıyan en büyük etken bu olmuş. oyuncuların da etkisiyle tatlı bir film izledik. özellikle kristen stewart çok iyiydi.

  düşmeyen temposu ve sempatik karakterleriyle, vakit geçirmek için izlenebilecek bir aksiyon filmi olmuş.


  (jason305 - 15 Mart 2020 23:54)

 • comment image

  - drew barrymore a hasta olmami saglayan film, maalesef evli.
  - ayrica ikide bir prodigy "smack my bitch up" calmasi da hostu

  ......" and that's , kickin' your ass"


  (lordsoth - 16 Ocak 2001 11:29)

 • comment image

  dizinin her bölümü şu cümlelerle başlardı:
  ''bir zamanlar polis akademisine giden üç güzel kadın vardı. ve muhteşem özellikleri vardı hepsinin. ben bunları çekip aldım, şimi benim için çalışıyorlar. benim adım charlie.''
  70li yıllarda henüz kadın polis fikrine dahi alışamamış olan yeni türk televizyon seyircisi, ellerini hamurdan kurtarmış bu üç cabbar cevval kadın dedektifle tanıştı. birbirinden zorlu maceralardan yüzünün akıyla çıkan bu üç dişi kahraman, tüm dünyada olduğu gibi bizde de çok sevildi. hatta dizide güzelliği ile dillere destan olan farrah fawcettin canlandırdığı jill karakteri, bir çorap firmasının markası haline geldi. ''atın, atın, eskimiş çoraplarınızı atın, jill geliyor'' sloganıyla, kalabalık bir caddeden üstü açık arabaya, pencerelerden atılan çoraplar ile yapılan reklam filmi akıllara kazınmışdı. halkın beğendiği filmler, diziler ve karakterleri reklamlara malzeme yapma alışkanlığının ilk tohumlarının atıldığı dönemlermiş demek ki o dönemler. bugünlerde ekranlarda izlediğimiz matrixli muya reklamı, kurtlar vadili siemens cep telefonu reklamı hep bu zihniyetin uzantıları. evet evet. öyle. reklamcılık adına tesbit yaptım işte mis gibi.


  (pamuk cucelerle yedi prenses - 25 Temmuz 2005 16:55)

 • comment image

  yeniden çekilecek olan film. yeni seride yer alan melekleri açıklamışlar ama o kadar boktan olmuş ki. ahanda melekler bu. kızlara bakıyoruz birincisi malumunuz kristen stewart. oyunculuğunun ne kadar kötü olduğunu anlatmaya gerek yok,ayrıca bu seride ne işi var neyin kafasını yaşıyor anlamadım. charlie's angel 10/6 lık bir seri ama gene de iyi hazırlanması lazım . 2 mimikle yrüteceği bir rol değil yani. ikinci kız ise naomi scott . bu kızı bir yerden tanıyordum galiba diyenler için leomanade mouth diye sabun köpüğü tadında bir filmde oynadı. gene bir disney filmi alaaddinde jasmini oynayacak. role uyduğunu düşünmüyorum çünkü yüzü çocuksu duruyor çünkü melekler kadınsı bir imaj çiziyordu. ve kendisinin kristen stewart ile partner olarak bile uyumu yok . kel alaka yani. üçüncü kızımız ise ella balinska. kendisi 3 yıl önce oyunculuk yapmaya başlamış ki projelerinin çoğu kısa film geri kalanı tek bölümlük konuk oyunculuk.kariyerinin en büyük (?) projesi olacak anladığım kadarıyla.

  sony pictures ne düşünüyor bilmiyorum.saçma ve anlamsız bir kadroyla hemde. karşılaştırma için söylüyorum lucy liu bu seriye başlamadan zaten 9 yıllık kariyere 30 küsür film sığdırmıştı , drew barrymore zaten çocuk oyuncu olarak başlamıştı, aralarındaki en "tecrübesiz" melek cameron diaz bile ondan önce 20 küsür filmde oynamıştı . yani kariyer açısından çıtır çerez sayılabilecek bir seriydi. hadi bunu geçelim kızlar arası bile uyum yok ki. sevimsiz hayalet casper ve saz arkadaşları olmuşlar resmen.bu kadronun 2 açıklaması var ya bizim mimiksiz casper ın gişesine güveniyorlar ya da öyle saçma bir cast oluşturak ki gören ya bunlar en fazla ne yapabilir ne çıkabilir bunlardan diye diye seyirci çekmek.

  sinemada izlemeyeceğim kesin belki torrent belki ona bile üşenir film cehenneminden izlerim ashhasj


  (devilsama - 28 Temmuz 2018 03:14)

 • comment image

  fragmanı bok gibi olmuş. 3.sınıf bir film olduğu çok belli oluyor ve bende en ufak bir merak uyandırmadı. hatta öyle ki, sarı peruğun kristen stewart'a çok yakışması dışında fragmandan aklımda kalan tek bir şey olmadı.

  normalde, önüne geleni döven, aşırı yetenekli, taş gibi 3 tane ajan kızın olduğu bir formül her zaman tutar... 1976 yılında da tutar, 2000 yılında da tutar, düzgün yapsan 2019'da da tutardı. yani bu kadar garanti ve basit bir formülle bile boktan ve tutmayacak bir film çekmek zor iş ama bunu başarmışlar. yeteneksiz herifler...


  (forrestgump - 27 Haziran 2019 19:28)

 • comment image

  yine genç ve güzel kadınlar masum bir genci sikiş ile kandırıp dövüyorlar. kadın aksiyon filmlerinin vazgeçilmez kilişesi bu olsa gerek.

  tahrik edici hareket arkasından dayak. cinsel arzuyla dolmuş bir bireyin başına daha kötü bir şey gelemez herhalde.


  (bazenuyur - 29 Haziran 2019 00:15)

 • comment image

  filmi izlemedim, ama bu başlıkta da sıklıkla zikredilen ocean's eight ya da yeniden çekim ghostbusters gibi, ''bakın kadınlar başrolde, bakın kadınlar var, bakın kadın, kadınlar...'' stratejisinden başka hiçbir numarası olmayan bir filme benziyor. muhtemelen filmi eleştirenlerin birçoğu da ''kadın var diye eleştiriyorsunuz,'' linçine kurban gidecek.

  son zamanlarda vasat işler yapıp, olayları başka mecralara çekmek moda oldu. kötü yazarlık, kötü karakter gelişimi, kötü oyunculuk vesaire konuşulmuyor, herkes ''cinsiyetçilik'', ''ırkçılık'', ''sosyal eşitlik'' kalkanının arkasına sığınmaya çalışıyor.


  (live by the creed - 18 Kasım 2019 04:26)

 • comment image

  --- spoiler ---

  yarrrraaak gibi bi film arkadaşlar. joker filmine "filmin yarisi aglamakla gecti keske biraz aksiyon olsaydi" entryme bi yazar "siktir git carlinin meleklerini izle amin evladi adamlar jokerin nasil ciktigini anlatiyor orda" yorumu uzerine bugun bu filme gittim. filmden kisaca bahsedecek olursak, teknolojileri ust duzey yani herkesi dinleyip takip edebiliyorlar. hatta birinin kemiklerine ona sarilarak takip cihazi falan yerlestirebiliyorlar. oyle teknoloji iste. vay aminiyum diye diye izledim. ama melek sonucta. istedigini yapar. melekler biliyosunuz ki ölümsüz arkadaşlar. bunu soylememe zaten gerek yok. bunun hakkinda bi ton ayet var. hatta kuranda da yaziyor acin okuyun. yani tam yaninda bomba patliyor bina havaya ucuyor ama melekler sadece bayiliyor. yara bere yok yani. filmin ana temasi allah süperdir. biat edin. en sinir oldugum nokta da istanbulu arapmışız gibi tanitmasi. melekler istanbulda gezerken basortu falan takiyor. sanki allah amerika da gormuyo amk. filmdeki istanbuldaki karakterde basortulu. ama eve gidince aciliyor falan. yani yapacaginiz isi sikeyim sizin amin evlatlari. neyse. yine gereksiz film hakkinda gereksiz uzun konustum.
  ---
  spoiler ---


  (buraya ne yaziyorduk - 29 Kasım 2019 22:23)

 • comment image

  beklentilerim düşük izlememe rağmen berbat bulduğum film. beceriksizce çekilmiş bir film olduğu açık. çoğu sahne "bu neydi şimdi?, nooldu lan?" tepkisi verdiriyor izleyiciye. bazı sahnelerde bariz hatalar var. film dünyada farklı farklı önemli şehirlerde geçiyor ama filme çok da bir şey kattığı yok bunun. istanbul da filmin geçtiği şehirlerden biri ve çok absürt bulduğum durum istanbul'da 5-6 yaşında çocukların baya baya ingilizce konuşabiliyor olması oldu. bunun dışında bir tuhaflık göremedim. hollywood filmlerinde istanbul'un genelde işlenişini düşünürsek bu filmin istanbul kısımları fena değil. oyunculara gelirsek kristen stewart oldukça geveze ve sürekli saçma sapan espriler yapan bir karakteri oynuyor. gerçi depresif rolleri daha çok bıktırmıştı bu kızın. diğer iki kız kötü değiller ama üç "meleğin" ikisini tanınmayan oyuncular yaparsan gişede tabi patlarsın. son olarak bu film için "patrick stewart charlie'yi canlandırıyor" haberini yapanlara selam yolluyorum. başka bir karakteri oynuyor adam ve filmdeki bütün yan karakterler gibi uyduruk bir karakter olmuş.


  (sturgis padmore - 6 Aralık 2019 20:04)

 • comment image

  koca salonda tek başıma izlediğim vasatın da altında 2019 filmi. elizabeth abla bence sen bu yönetmenlik işlerini bırak gençlik filmlerimde milf rolü kovala.


  (cogluu - 12 Aralık 2019 00:58)

Yorum Kaynak Link : charlie's angels