Süre                : 2 Saat 41 dakika
Çıkış Tarihi     : 20 Kasım 2009 Cuma, Yapım Yılı : 2009
Türü                : Aksiyon,Cinayet,Drama,Heyecanlı
Taglar             : terörist,araba kovalamacası,Patlama,Soruşturma,kolej
Ülke                : Hint
Yapımcı          :  Dharma Productions , UTV Motion Pictures
Yönetmen       : Renzil D'Silva (IMDB)
Senarist          : Renzil D'Silva (IMDB),Niranjan Iyengar (IMDB),Karan Johar (IMDB),Anurag Kashyap (IMDB),Irfan Siddiqui (IMDB)
Oyuncular      : Kareena Kapoor (IMDB)(ekşi), Saif Ali Khan (IMDB)(ekşi), Lewis Tan (IMDB)(ekşi), Om Puri (IMDB), Vivek Oberoi (IMDB)(ekşi), Dia Mirza (IMDB)(ekşi), Kulbhushan Kharbanda (IMDB), Kiron Kher (IMDB)(ekşi), Nauheed Cyrusi (IMDB), Brian Matthews (IMDB), Shishir Sharma (IMDB), Akash Khurana (IMDB), Rupinder Nagra (IMDB), Rosa Leger (IMDB), Damien Colletti (IMDB), Dave Droxler (IMDB), Robert Miller (IMDB), Christine Ka'aloa (IMDB), Mohammed J. Ali (IMDB), William James Kelly (IMDB), Janice LaFlam (IMDB), Robb Stech (IMDB), Cole Matson (IMDB), Carl Burrows (IMDB), Falon Joslyn (IMDB), Asheesh Kapur (IMDB), Gilbert Soto (IMDB), Jack McKeever (IMDB), Karla Singh (IMDB), Michelle Santiago (IMDB), Faezeh Jalali (IMDB), Anthony M. Walker (IMDB), Robert J Miller (IMDB), Ann-Marie Jordan (IMDB), Jae Greene (IMDB), Greg Salvato Jr. (IMDB), Chuck Schanamann (IMDB), Frank Thon (IMDB), Joel Ney (IMDB), Anita Storr (IMDB) >>devamı>>

Kurbaan (~ Jihaad) ' Filminin Konusu :
Hindistan 2009 yapımlı filmdir.

Facebook Yorumları
  • comment image

    aslında son derece akıcı ve etkili bir film. uzunluğu sıkmayacak kadar hatta. ama mantığını ve hele bi de bu mantığı verenlerin tamamen hintli olmasını hiç beğenmedim. o yüzden bastım eksiyi. ve imdb'den neden o kadar düşük puan aldığını da anlamış oldum.


    (usuyorum - 26 Kasım 2012 03:21)

Yorum Kaynak Link : kurbaan