Süre                : 2 Saat 9 dakika
Çıkış Tarihi     : 06 Kasım 2002 Çarşamba, Yapım Yılı : 2002
Türü                : Heyecanlı,Drama,Gizemli
Ülke                : Fransa
Yapımcı          :  Citizen Films , Cofimage , Elizabeth Films
Yönetmen       : Olivier Assayas (IMDB)
Senarist          : Olivier Assayas (IMDB)
Oyuncular      : Connie Nielsen (IMDB)(ekşi), Charles Berling (IMDB)(ekşi), Chloë Sevigny (IMDB)(ekşi), Dominique Reymond (IMDB), Jean-Baptiste Malartre (IMDB)(ekşi), Gina Gershon (IMDB)(ekşi), Edwin Gerard (IMDB)(ekşi), Thomas M. Pollard (IMDB)(ekşi), Abi Sakamoto (IMDB), Naoko Yamazaki (IMDB), Nao Ômori (IMDB), Jean-Pierre Gos (IMDB), Julie Brochen (IMDB), Randall Holden (IMDB), Alexandre Lachaux (IMDB), Ludovic Schoendoerffer (IMDB), Mathias Mlekuz (IMDB), Gilles Masson (IMDB), Pascal Oumaklouf (IMDB), Bruno Soldani (IMDB), Arnaud Mathey-Dreyfus (IMDB), Stéphane Lévy (IMDB), Jürgen Doering (IMDB), Alexis Pivot (IMDB), Eric Weinberg (IMDB), Laurent Jacquet (IMDB), Papis Gadio (IMDB), Danny Evangelista (IMDB), Carmelita Tuazan (IMDB), Margot Kansten (IMDB), Charlotte Kansten (IMDB), Paul Michineau (IMDB), Arnaud Guenet (IMDB), Marie Modiano (IMDB), Xinjie Ge (IMDB), Tarô Suwa (IMDB), Ikko Suzuki (IMDB), Black (IMDB), Emiko Mokudai (IMDB), Toru Kodama (IMDB) >>devamı>>

Demonlover (~ Agente Infiltrada) ' Filminin Konusu :
Demonlover is a movie starring Connie Nielsen, Gina Gershon, and Chloë Sevigny. Two corporations compete for illicit 3D manga pornography, sending spies to infiltrate each other's operations.


 • "soundtrack albüm için: (bkz: sonic youth)"
 • "feci halde dibi tutmuş, ekşimiş, şekeri çok kaçmış. servisi kötü bir film bu. allahtan chloe sevigny vardi *`** da gozlerimiz oyalandi."
 • "primemaxin ısrarla her gece yayımlaması sonucu artık bıktıran filmdir."
 • "defalarca seyretmeye kalktıgım, kim kimi nerede ne yapıyor çözemediğim anlamsız abuk subuk film. başroldeki kadın taş mı taş ama yine de seyrettirmiyor kendini"
Facebook Yorumları
 • comment image

  belli bir zamandan sonra filmin takibi zorlaştığından,kimin kim olduğu karıştığından sıkan ancak yine de söyleyecek bir şeyler olduğu belli olan filmdir,ancak anlatmak için sanki hayattaki ilk ve tek şansını elde etmiş gibi acemice anlatmıştır o kadar.


  (shocktheworld - 11 Ocak 2008 00:50)

 • comment image

  olivier assayas'ın son filmi*. buzlar kraliçesi connie nielsen başrolde. bu diyarlara ne zaman düşeceği tarafımdan merak konusu. konuyu incelerken hentailerle çok alakalı olduğunu öğrendim. bu bile tek başına filmi dört gözle bekliyor olmak için yeterli. tabii bazı yerlerde hayal kırıklığı filan diyor ama. olsun yine de görmek lazım.


  (usak - 30 Kasım 2002 11:47)

 • comment image

  amerikan filmi ozentili bir fransız filmi..fransızların o sakin detayları onemseyen sahnelerinden yoksun aksiyonlarla bezenmis gozlerin kapatılıp sadece muziklerini dinlemenenin daha keyifli olabilecegi filmdir..tabii beyler connie nielseni gormek ister lakin gorsellikle bile kurtarılamayacak filmdir..


  (keerleean - 27 Ocak 2003 10:24)

 • comment image

  hernekadar kötü bir filmde olsa, türü ve connie nielsen'li kadrosuyla divx/dvd arşivlerinde bulunması gereken bir yapıttır...türkçe altyazısına halen rastlanılamamıştır, ingilizce altyazıyla idare edilecektir.


  (kafka - 16 Haziran 2004 17:20)

 • comment image

  diyecek pek bir şeyi olmayan fakat connie nielsen, chloe sevigny gibi oyuncuları, yönetmenin sinema dili, hikayenin yarısının tokyoda geçmesi ve de müziklerinin çoğunu sonic youth un yapması gibi güzel özellikleri de bulunan garip bir film...


  (iyikemik - 16 Temmuz 2004 04:06)

 • comment image

  defalarca seyretmeye kalktıgım, kim kimi nerede ne yapıyor çözemediğim anlamsız abuk subuk film. başroldeki kadın taş mı taş ama yine de seyrettirmiyor kendini


  (joepiscopo - 12 Ağustos 2004 10:53)

Yorum Kaynak Link : demonlover