Süre                : 23 dakika
Çıkış Tarihi     : 26 Mayıs 2013 Pazar, Yapım Yılı : 2013
Türü                : Animasyon,Aksiyon,Macera,Bilim Kurgu
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Man of Action , Marvel Animation
Yönetmen       : Jeff Allen (IMDB)(ekşi), Eric Radomski (IMDB)(ekşi), Tim Eldred (IMDB)
Senarist          : Kevin Burke (IMDB)(ekşi),Joe Casey (IMDB)(ekşi),Jay Faerber (IMDB)(ekşi),Paul Giacoppo (IMDB),Joe Kelly (IMDB)(ekşi),Man of Action (IMDB),Duncan Rouleau (IMDB),Steven T. Seagle (IMDB),Jacob Semahn (IMDB),Chris Wyatt (IMDB)
Oyuncular      : Adrian Pasdar (IMDB)(ekşi), Fred Tatasciore (IMDB), Roger Craig Smith (IMDB)(ekşi), Travis Willingham (IMDB)(ekşi), Troy Baker (IMDB)(ekşi), Bumper Robinson (IMDB)(ekşi), David Kaye (IMDB)(ekşi), Laura Bailey (IMDB)(ekşi), Liam O'Brien (IMDB), Charles Adler (IMDB), Dwight Schultz (IMDB), Chi McBride (IMDB), Brian Bloom (IMDB), Corey Burton (IMDB), Maurice LaMarche (IMDB), J.K. Simmons (IMDB), Jason Spisak (IMDB), John DiMaggio (IMDB), Frank Welker (IMDB), Kevin Michael Richardson (IMDB), Drake Bell (IMDB), Ralph Garman (IMDB), Robin Atkin Downes (IMDB), Daryl Sabara (IMDB), Grant George (IMDB), David Sobolov (IMDB), Hynden Walch (IMDB), David Boat (IMDB), Cam Clarke (IMDB), Nika Futterman (IMDB), Cree Summer (IMDB), James C. Mathis III (IMDB), JB Blanc (IMDB), Chris Cox (IMDB), Tom Kenny (IMDB), Seth Green (IMDB)

Avengers Assemble (~ Avengers: Black Panther's Quest) ' Dizisinin Konusu :
Yenilmezler, Marvel’in en çok iz bırakan kahramanlarını bünyesinde topluyor: Demir Adam, Hulk, Thor, Kaptan Amerika, Hawkeye ve Black Widow. Beklenmedik bir düşman su yüzüne çıkıp dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlıyor. S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilâtının yöneticisi olan Nick Fury, dünyayı böylesi bir felâketten kurtarmak için bir takıma ihtiyacı olduğunu anlıyor. Takıma adam seçmek için dünyanın dört bir yanını gezmeye başlıyor. Başrollerini Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ve Tom Hiddleston’un paylaştığı bu ekibe Stelan Skarsgard’la Samuel L. Jackson eşklik ediyor. Joss Whedon’un Zak Penn ile birlikte yazdığı hikayeden senaryolşatırdığı ve yönettiği Yenilmezler, ilki 1963 yılında basılan ve o günden beri Marvel’in en sevilen çizgi roman serilerinden biri olan “The Avengers”tan uyarlandı. Aksiyon ve olağanüstü özel efektlerle dolu, muhteşem bir filme hazır olun.


  • "ilk bölümü şuradan beleş indirilebilecek dizi.the avengers earth's mightiest heroes'un devamı mıdır nedir anlamadım yalnız.ne güzel diziydi o da be..."
  • "yine zayıf veya overrated düşmanlarla baymaya devam eden dizi olmaktadır. thor'la hulk'a ayrı dizi yapın lan o zaman, adamları iyice dibe çektiniz amk."
Facebook Yorumları
  • comment image

    yine zayıf veya overrated düşmanlarla baymaya devam eden dizi olmaktadır. thor'la hulk'a ayrı dizi yapın lan o zaman, adamları iyice dibe çektiniz amk.


    (ruwenzori 3 - 21 Temmuz 2013 13:22)

Yorum Kaynak Link : marvel's avengers assemble