Süre                : 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 31 Ocak 2012 Salı, Yapım Yılı : 2012
Türü                : Komedi
Taglar             : Eskiz komedisi,Komedi eskiz,Başlığında ampersand,Siyah amerikalı,Afrikan Amerikan
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Cindylou , Monkeypaw Productions , Martel & Roberts Productions
Yönetmen       : Peter Atencio (IMDB), Payman Benz (IMDB)
Senarist          : Keegan-Michael Key (IMDB)(ekşi),Jordan Peele (IMDB)(ekşi),Rebecca Drysdale (IMDB),Colton Dunn (IMDB),Jay Martel (IMDB)(ekşi),Ian Roberts (IMDB),Alex Rubens (IMDB),Charlie Sanders (IMDB),Rich Talarico (IMDB),Phil Augusta Jackson (IMDB),Sean Conroy (IMDB),Andy Cobb (IMDB),Brendan Hunt (IMDB)
Oyuncular      : Keegan-Michael Key (IMDB)(ekşi), Jordan Peele (IMDB)(ekşi), Ron Artest (IMDB)(ekşi), Matt Wheeler (IMDB), Joshua Funk (IMDB), Brendan Hunt (IMDB), Cynthia Blaise (IMDB)(ekşi), Nyima Funk (IMDB), Colton Dunn (IMDB), Cale Hartmann (IMDB), Justin Hires (IMDB), Charlie Sanders (IMDB), Omar Nazel (IMDB), Brian Shortall (IMDB), Bill Seward (IMDB), Rob Delaney (IMDB), Jordan Black (IMDB), Larry Joe Campbell (IMDB), Grapevine (IMDB), Danielle Nicolet (IMDB), Jeff Sloniker (IMDB), James Pumphrey (IMDB), Mekia Cox (IMDB), Shelby Fero (IMDB), Daniele Gaither (IMDB), Zack Pearlman (IMDB), Julian Sergi (IMDB), Carlson Young (IMDB), Mike Rosenstein (IMDB), Gary Anthony Williams (IMDB), Melissa Stephens (IMDB), Eugene Cordero (IMDB), Madison Mason (IMDB), Rachel Montez Collins (IMDB), Marc Evan Jackson (IMDB), Jase Whitaker (IMDB), Satya Bhabha (IMDB), Lindsay Ames (IMDB), Mechad Clark (IMDB), Jason Echols (IMDB) >>devamı>>

Key and Peele (~ K&P: Key and Peele) ' Dizisinin Konusu :
Key and Peele is a TV series starring Keegan-Michael Key, Jordan Peele, and Ron Artest. Project sees Keegan-Michael Key and Jordan Peele in front of a live studio audience bantering about a topic weaved between filmed shorts and...

Ödüller      :

Primetime Emmy Ödülleri:Outstanding Makeup for a Multi-Camera Series or Special (Non-Prosthetic), Outstanding Variety Sketch Series


 • "comedy central'da yayınlanan muhteşem bir skeç komedi programı. keegan-michael key ve jordan peele adlı iki komedyenin ortak şovu. youtube'a gidip key & peele yazan pişman olmaz."
 • "substitute teacher parodisi beni hala gülmekten kırıp geçiren ikili. a-a-ron kısmında gözümden yaş geliyor resmen"
 • "nihayet 4. sezonu geçen haftalarda comedy central'da başladı. bu sezonda i'm retired ve i said bitch gibi muhteşem parodiler bekliyorum."
 • "4. sezonda canlı performanslarını kaldırmış ikili."
 • "clear history, substitute teacher, i said bitch skeçlerinden sonra georgina and esther and satan skeçleri ile bir kez daha yardıran ikili."
 • "yeni sezon skeçleri yine çok iyi devam eden program. mutlaka takip edilmeli.slap ass'in devamını çekmişler, bu sefer ilkinden bile komik olmuş.slap ass 1slap ass 2"
 • "(bkz: genius)"
 • "fargo'nun ilk sezonunda var lan bu adamlar."
 • "efsane 80'ler aerobik skecinin aslında 80'lerde yapılan bir aerobik şampiyonasıyla beni dumura uğratmış ikili. müzik aynı, hareketler aynı, yüz ifadeleri bile aynı."
 • "(bkz: i said bitch)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  bu elemanları ünlü yapan, sinirlerini ameliyatla aldırmış gibi konuşan obama'nın söylediklerini sinirli ifadelere çeviren 'anger translator luther' karakterinin skeçleridir. obama'da izleyip beğendiğini ifade edince daha da bir meşhur oldular.


  (advil - 3 Şubat 2013 22:31)

 • comment image

  karaktere girme konusunda cok basarililar. oyunculuk, aksan, vucut dili... bunun ustune yapim da kaliteli olunca (gerekince gorsel efekt, isiklandirma, studyo, ortam, giysiler, makyajlar vb.) daha da guzel oluyor hos oluyor.


  (kalaba - 5 Ekim 2014 00:29)

Yorum Kaynak Link : key & peele