Süre                : 1 Saat 50 dakika
Çıkış Tarihi     : 05 Aralık 2008 Cuma, Yapım Yılı : 2008
Türü                : Drama
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Furst Films , Oak 3 Films , Open Pictures
Yönetmen       : David Auburn (IMDB)
Senarist          : David Auburn (IMDB)
Oyuncular      : Sigourney Weaver (IMDB)(ekşi), Kate Bosworth (IMDB), Alessandro Nivola (IMDB)(ekşi), Keri Russell (IMDB), Daisy Tahan (IMDB), David Rasche (IMDB), Patricia Kalember (IMDB)(ekşi), Ian McWethy (IMDB)(ekşi), Elias Koteas (IMDB), Michael Patterson (IMDB), Joanna Gleason (IMDB), Stephen Kunken (IMDB), Brendan Sexton III (IMDB), Elisabeth Waterston (IMDB), Rick Holmes (IMDB), Jenn Thompson (IMDB), Jeffrey Joseph (IMDB), Jack Rovello (IMDB), Judith Delgado (IMDB), Carolyn Leonhart-Escoffrey (IMDB), Teddy Coluca (IMDB), Michael Wolff (IMDB), Jeremy Kareken (IMDB), Brennan Brown (IMDB), Maury Ginsberg (IMDB), Angela Reed (IMDB), Portia (IMDB), Jenny Maguire (IMDB), Alex Burns (IMDB), Danton Stone (IMDB), Judith Greentree (IMDB), Daniel Passaro (IMDB), Curtiss Cook (IMDB), Flaco Navaja (IMDB), Lee Shepard (IMDB), Andrew Stewart-Jones (IMDB), Mark Irish (IMDB), Sarah Megan Thomas (IMDB), Mark Gerrard (IMDB), Kristen Ruhlin (IMDB) >>devamı>>

The Girl in the Park (~ Parktaki Kiz) ' Filminin Konusu :
15 yıl önce 3 yaşındaki küçük kızı kayıplara karışan Julia Sandburg, o tarihten sonra kendisini insanlardan izole etmiştir. Kocası Doug ve oğlu Chris'in ona ulaşma çabalarını her defasında boşa çıkarmaktadır. Günün birinde Louisa isimli genç kadınla tanışan Julia yıllar sonra iletişim kurmaya başlar. En başta iyi işaretler sunan Julia aslında mantık hataları ile dolu bir umuda saplanmıştır: Louisa'nın kaybettiği kızı olduğu umuduna..

Facebook Yorumları
 • comment image

  sigourney weaver, kate bosworth, alessandro nivola ve keri russell'ın rol aldığı 2007 yapımı film.

  sigourney'nin 3 yaşındaki kızı parkta birden ortadan kaybolur. aradan 16 yıl geçer ve bu sefer sigourney'nin tek başına yaşadığını görürürüz. anlarız ki bir aile yıkılmıştır. sonra bir gün louise diye bir kızla tanışır. aralarında bir yakınlık doğar. kimseyle iletişim kurmayan sigourney ablamız birden açılır vs vs.

  insanı sonuna kadar beklenti içinde tutan enterasan bir film.

  --- spoiler ---
  daha filmin başında küçük kızın bacağının arkasında gösterilen beni louise'in bacağında da görmek istiyorsunuz. ama kız sanki inadına hep dizinin altına kadar tayt giyiyor. şık bir elbise giydiğinde bile altında o tayt var. bu da yönetmenin inadı galiba diyorsunuz! sonunda da tüm beklentileriniz suya düşüyor. çünkü louise'in bacağında o benden olmadığını görüp aslında kaybolan kızın o olmadığını anlıyorsunuz.
  ---
  spoiler ---


  (rossgaller - 14 Nisan 2009 14:25)

Yorum Kaynak Link : the girl in the park