• "2008 yılına girer girmez yeni nesil modelleri tanıtılmıştır. 3.3 metre küp yükleme hacmi sunan aracın yükleme kapasitesi 850 kg."
 • "(bkz: peugeot partner tepee)"
 • "(bkz: göt ortağı)"
 • "peugeot'nun acaip matrak bir modeli"
 • "citroen berlingo ile %80e yakın benzerlik gösteren, peugeot'un çok amaçlı otomobil modeli..."
 • "dizel motorla donatilmi$ versyonlari benzinli olanlardan cok daha fazla satan bir kucuk ticari arac*."
 • "iğrenç reklama sahip peugeot modeli ("hayatın tüm yükünü alır şu peugeot partner")."
 • "(bkz: peugeot partner adventure)"
 • "bir ara calistigim sirketin isminin partner olmasi sebebiyle, telefonu actigimda suratima yapilan espri...- partner buyrun- pejo partner mi ehüeheheggg- tovbe tovbe..."
 • "dün detaylıca incelediğim adventure 2.0 hdi modeli tarafımdan beğeniyle karşılanmıştır."
Facebook Yorumları
 • comment image

  caddy hariç rakiplerine göre daha şirin bi görünüme sahip olduğunu düşündüğüm, geniş iç hacimli, performansı yüksek ferah bir otomobil.
  yükleme için düşünülmesinden dolayı arka kısmının geniş olması dönüş yarıçapının büyümesine sebep olmuş. yine aynı sebepten sert olan süspansiyonları konforu biraz düşürüyor.
  kaliteli malzemesi, iyi işçiliği, cazırdamayan radyosu, cd çaları artı olarak kendini gösteriyor.
  5 kişi çok rahat, 6 kişi fazla sıkıntıya girmeden, 9 kişi ise* bi şekilde yolculuk edebiliyor.


  (atatapiti - 6 Kasım 2007 10:57)

 • comment image

  uzak durulası hafif sınıf ticari araç.1,9 lt dizel seçeneği ile km de 180-190 bin yakan,yaktığının hakkını vermeyen,110 km/s den sonra müziğin sesini sonuna kadar açma ihtiyacı doğuran vasıta.aldanmamalı adının partner olduğuna,kendisiyle yaşamak oldukça zordur.manevra kabiliyetsizliği genlerinde olsa gerek (bkz: peugeot j9) kendinden daha uzun araçların**** tek seferde harmanladığı (bkz: harmanlamak) yerde bunlar birden fazla manevraya ihtiyaç duyarlar.direksiyondan kumandalı cd çalar-radio,ısıtmalı yan aynalar,airbag,klima,ferah iç mekan gibi artıları varken fasılalı silecek olmaması gibi hayati eksileri vardır.boşta yokuş aşağı giderken hızı anormal derecede düşen ender araçlardandır,sınıfında tektir.kendisiyle rampa yukarı rulo sac yüklü kamyonlarla kapışabilirsiniz.
  (bkz: konuşturmayın doluyum)


  (ikimarsbiduz - 17 Kasım 2007 20:13)

 • comment image

  2008 yılına girer girmez yeni nesil modelleri tanıtılmıştır. 3.3 metre küp yükleme hacmi sunan aracın yükleme kapasitesi 850 kg.


  (agamemnon - 2 Ocak 2008 13:42)

 • comment image

  makyajlanmıs modeli gerçekten çok şık olmus olan peugeot modeli.rakipleri arasında opel combo,renault kangoo gibi modeller bulunmakta.en büyük yeniliği 1,6 16v 110 hp lik motoru.bu motorla performanslı bir hobi aracına dönüsmüs bulunmakta.kısa düzlüklerde bile 180km gibi hızlara rahatça ulasabiliyorsunuz.iç mekanı da makyajlandı.peugeot nun 206 modelindeki göstergeler kullanılmaya baslandı


  (xp80 - 30 Ocak 2003 11:53)

 • comment image

  iğrenç reklama sahip peugeot modeli ("hayatın tüm yükünü alır şu peugeot partner").


  (iron - 5 Şubat 2003 00:02)

 • comment image

  sahip olduğum ilk ve tek araba, hala da benimledir. çok az yakar, mazot almazsınız kırılmaz, mazot ışığı yansa bile iki yokuş indiğinizde uzunca bir süre tekrar söndürür. bakımsız bırakırsınız, ses etmez. ve bu tür bir araca alıştığınızda, diğer binek arabalar size tabut gibi gelir. çünkü ortalama 1.70 boylarında bir insan bu aracın içinde ayakta hareket edebilmektedir.


  (murotti - 28 Nisan 2012 07:14)

 • comment image

  2.0 hdi 90bg motora sahip olanı ile gaza yüklenirseniz baya bir arkaya yaslanır, koltuğun hakkını verirsiniz... 1.9 düz dizel olanını kullanırsanız sağ şeritte yığılıp sinir hastası olursunuz..

  2.0 motor olanı ile 2.vitesten sonra 3000 devire vardıktan sonra turboyu devreye sokmak suretiyle bir bakmışsınız en dik yokuşta bile orta sınıf sıradan binek araçların dikiz aynasında ufacık olup geride gözden kaybolmalarına bolca şahit olursunuz.

  bu aracı kullanıyorsanız genelde sol şeritte bol bol selektör atan, korna çalan, 4. viteste dik yokuş tırmanan, milletin uyuz uyuz gitmesinden kanser olan bir tip olup çıkarsınız. araba hızlı çünkü sizin yapabileceğiniz bir şey yok...

  lakin bu deli performası karşılayabilecek bir fren sistemine malesef sahip değillerdir. süspansiyonu ise evlere şenliktir. sıradan bir yolculukta bile içerideki hiçbir şey sabit yerinde duramaz.

  ayrıca hdi teknolojisi turboları dünya'nın en hassas mekanizmalarıdır ve yeni gelin kadar narin ve nazlı sistemlerdir.
  turboları bozulduğu zaman ise pistonlara yağ inmesi hasebiyle motoru elinize alabilirsiniz. bu araca sahipseniz turbosunun bakımını iyi yaptırmanız, turboyu çiçek gbi kullanmanız elzemdir. bu aracın bel kemiği turbosu ve enjektörleridir.

  bu ikisine itina ile yaklaşmazsanız o araba fiat bis'ten farksız bir hal alır..

  2005 modelini arızalı turbo ile kullanıp motoru eline alan birisi olarak naçizane tavsiyem bu yöndedir..

  ticari amaç ile kullanılacaksa oldukça tatminkardır. arka koltukları yatırıp katlamak suretiyle neredeyse bir kamyonet kasası genişliğine ve hacmine sahip olabilirsiniz.

  arka koltukları normal konumlarına getirdiğinizde ise arkada oturanların bacak mesafesi benim diyen makam aracında yoktur. pek çok makam aracı görmüş birisi olarak gönül rahatlığıyla bunu söyleyebilirim.


  (cobongo - 24 Şubat 2013 11:32)

 • comment image

  bir ara calistigim sirketin isminin partner olmasi sebebiyle, telefonu actigimda suratima yapilan espri...

  - partner buyrun
  - pejo partner mi ehüeheheggg
  - tovbe tovbe...


  (mimar - 9 Şubat 2005 22:14)

 • comment image

  6 senedir var olan modelin long versiyonu yeni çıkan, fakat önümüzdeki sene çok daha farklı bir şekile bürünecek olan ticari araç.. ayrıca şu anda 1.9d modeli şehir içi kullanımda ~7.2lt/100km gibi rakamlara ulaşabilmektedir, bu boyuttaki bir araç için oldukça tutumludur..


  (arca - 18 Mart 2006 20:26)

Yorum Kaynak Link : peugeot partner