Süre                : 1 Saat 29 dakika
Çıkış Tarihi     : 30 Nisan 2010 Cuma, Yapım Yılı : 2010
Türü                : Aksiyon,Komedi,Drama,Western
Taglar             : Silahçı,düello,vahşi Batı,kelle avcısı,demirci
Ülke                : Kanada
Yapımcı          :  Alliance , Rhombus Media , Brightlight Pictures
Yönetmen       : William Phillips (IMDB)(ekşi)
Senarist          : William Phillips (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Paul Gross (IMDB), Sienna Guillory (IMDB), Dustin Milligan (IMDB)(ekşi), Tyler Mane (IMDB)(ekşi), Callum Keith Rennie (IMDB)(ekşi), Graham Greene (IMDB)(ekşi), Jay Brazeau (IMDB), Michael Eklund (IMDB)(ekşi), Alex Zahara (IMDB), Jody Racicot (IMDB), Shawn Campbell (IMDB), Paul Coeur (IMDB), Melody B. Choi (IMDB), Tseng Chang (IMDB), Laura Bertram (IMDB), Glynis Davies (IMDB), Bronwen Smith (IMDB), Teach Grant (IMDB), Dave Leader (IMDB), Quentin Schneider (IMDB), Grace Fatkin (IMDB), Edward Vincenzo Phillips (IMDB), Donavon Stinson (IMDB), Sean Campbell (IMDB), Gerald Paetz (IMDB), Brent Connolly (IMDB), Warren Choi (IMDB), Barbara Choi (IMDB), Michael Warren Choi (IMDB), Aieisha Li (IMDB), Raymond Yu (IMDB), Pierre Wolff (IMDB), Elle Buckle (IMDB), Dean Hinchey (IMDB), Joel Sturrock (IMDB)

Gunless (~ Django Gunless) ' Filminin Konusu :
Sıkı bir Amerikan vahşi batı silahşörü olan Jack Smith, Kanada’nın bir kasabasında yaralı olarak bulunan ve 7 adamın öldürülmesi suçuyla itham edilen Montana Kid ile karşılaşır. İlerleyen zaman içinde Montana’nın asıl isminin Sean Rafferty olduğu ve 11 kişiyi öldürmekle suçlanan birisi olduğu ortaya çıkar. O andan sonra efsane silahşör Jack Smith için ustalıklarını sergileme zamanı gelecektir..


  • "2010 yapımı güzel bir film.western, komedi türünde."
  • "üçüncü sınıf bir film. mizah anlayışını pek beğenmedim."
  • "boktan bir kovboy filmi. zaman kaybı."
  • "kendine has bir espri tarzı olan oldukça eğlenceli film. western ve komedi bir arada hatta biraz romantik komedi de var diyebiliriz."
Facebook Yorumları
  • comment image

    kendine has bir espri tarzı olan oldukça eğlenceli film. western ve komedi bir arada hatta biraz romantik komedi de var diyebiliriz.


    (prison way - 12 Mayıs 2014 20:23)

Yorum Kaynak Link : gunless