Süre                : 2 Saat 26 dakika
Çıkış Tarihi     : 05 Aralık 2013 Perşembe, Yapım Yılı : 2013
Türü                : Aksiyon
Ülke                : Hint
Yapımcı          :  Eros International , Next Gen Films
Yönetmen       : Prabhudheva (IMDB)
Senarist          : Prabhudheva (IMDB),Prabhudheva (IMDB),Sunil Kumar Agrawal (IMDB),Ravi S. Sundaram (IMDB),Shiraz Ahmed (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Shahid Kapoor (IMDB)(ekşi), Sonakshi Sinha (IMDB)(ekşi), Sonu Sood (IMDB)(ekşi), Ashish Vidyarthi (IMDB), Mukul Dev (IMDB)(ekşi), Asrani (IMDB), Ragini Dwivedi (IMDB), Bharat Dabholkar (IMDB), Pradeep Kabra (IMDB), Charmy Kaur (IMDB), Usha Nadkarni (IMDB), Vijay Patkar (IMDB), Achyut Potdar (IMDB), Prabhudheva (IMDB), Ashok Samarth (IMDB), Srihari (IMDB), Kavitta Verma (IMDB), Scarlett Mellish Wilson (IMDB)

R... Rajkumar (~ Rambo Rajkumar) ' Filminin Konusu :
Romeo Rajkumar (Shahid Kapoor), hayatta hiçbir amacı olmayan avare bir gençtir. Günün birinde Dhartipur adlı küçük bir şehre gelir. Şehirde Shivraj Gurjar ve Manik Parmar adında iki ölümüne düşman uyuşturucu satıcısı hüküm sürmektedir, onların tepesinde ise Ajit Taaka vardır. Romeo Gurjar için çalışmaya başlar, ancak günün birinde güzeller güzeli Chanda ile karşılaştıktan sonra tüm hayatı alt üst olur. Chanda'ya aşık olan Romeo'nun bilmediği şey ise Chanda'nın Parmar'ın manevi kızı olduğudur.


 • "hindistan'ın michael jackson'u diye anılıyormuş. heyyyy yavrum be yesinler seni."
 • "(bkz: kalluri vaanil)"
 • "bu babanın take it easy diye efsane bi klibi var ki, youtube'dan defalarca izler oldum şu geçen son birkaç günde."
 • "hindistan'ın dans kralı. adamı her türlü izliyorum. bir de çok sempatik bi yüzü var. şimdilerde r...rajkumar adında bir film yaptı. orada da bir şarkıda dans ediyor. mithiş !"
Facebook Yorumları
 • comment image

  1973 doğumlu hindistanlı ünlü bir yönetmen ve oyuncu. babası koreograf olduğu için o da dans mans şıkıdım yaparak başlamış kariyerine. sonra ünlü bir filmin koreografisini yapıp başrölünü oynadıktan sonra paraya hara dememiş, local hero olmuş.


  (peder zickler - 12 Kasım 2006 19:46)

 • comment image

  bu babanın take it easy diye efsane bi klibi var ki, youtube'dan defalarca izler oldum şu geçen son birkaç günde.


  (orleanth - 8 Ocak 2010 14:11)

 • comment image

  taptigim bir adamdir. "indian michael jackson" diyorlar ya, iste benim icin bu adam, eger olursa ugrunda flashmob eylemleri duzenlenesi, "tribute to prabhu deva" adi altinda yuzlerce kisinin kendisinin koreografilerini sehir meydanlarinda sergileyesi, yuce, ustun, guzel, unutulmaz bir insandir. youtube'la tanistim tanisali hayatimin bir rengi haline gelmis bu saygideger abimin kalluri vaanil (bilinen haliyle, bunny lava) klibini zaten izlemissinizdir. yine onun kadar unlu, ama turkiye'de cok da fazla bilinmeyen (veya, en azindan sozlukte linkine rastlayamadigim) take it easy klibine goz atmanizi isterim. yok yok, aslinda goz atmanizi falan istemem; son saniyesine kadar gozunuzu ayirmadan izlemenizi isterim!

  http://www.youtube.com/watch?v=cgd5oqy0nhi
  alternatif link:
  http://www.youtube.com/watch?v=pevv7e_zc4w


  (anamuhalefet - 7 Mart 2010 13:57)

 • comment image

  hindistan'ın dans kralı. adamı her türlü izliyorum. bir de çok sempatik bi yüzü var. şimdilerde r...rajkumar adında bir film yaptı. orada da bir şarkıda dans ediyor. mithiş !


  (sorunsuzum - 26 Ocak 2014 16:59)

Yorum Kaynak Link : prabhu deva