Süre                : 2 Saat 38 dakika
Çıkış Tarihi     : 26 Ağustos 2005 Cuma, Yapım Yılı : 2005
Türü                : Komedi,Drama,Müzikal,Romantik
Taglar             : mesele,fahişe,Krediler sırasında açgözlüler,Şüpheli eş,Güney Afrika
Ülke                : Hint
Yapımcı          :  Narsimha Enterprises , Sahara One Motion Pictures
Yönetmen       : Anees Bazmee (IMDB)
Senarist          : Anees Bazmee (IMDB)
Oyuncular      : Anil Kapoor (IMDB)(ekşi), Salman Khan (IMDB)(ekşi), Fardeen Khan (IMDB), Bipasha Basu (IMDB)(ekşi), Lara Dutta (IMDB)(ekşi), Esha Deol (IMDB)(ekşi), Celina Jaitly (IMDB)(ekşi), Boman Irani (IMDB)(ekşi), Paresh Ganatra (IMDB), Kaveri Ghosh (IMDB), Dinesh Hingoo (IMDB), Pratima Kazmi (IMDB), Razak Khan (IMDB), Yasmin Khan (IMDB), Vishal Lalwani (IMDB), Ashok Narayan (IMDB), Sameera Reddy (IMDB), Depesh Shah (IMDB), Santosh Shetty (IMDB), Anjan Srivastav (IMDB), Brijesh Tripathi (IMDB)

No Entry (~ Behajtani tilos) ' Filminin Konusu :
class="text-collapsed" style="overflow: hidden;" Kishen, bir gazete baronu Kaajal'la evlidir, onun pek çok-mevcut olmayan meseleye sahip olma kocasından şüphelenen bir ev hanımı. Pooja, şimdiye kadar kadın peşinde koşma küre-tırıs gitme işadamı Prem'in inanan hanımıdır. Kishen ve Prem, kalınca ahbaplardır. Sanjana, Prem'in sadık fotoğrafçısına güneşli aşık olur, ve onlar, işe alınır. Kishen, onun kıskanç karısından usanmış olur, ve polisle bir meseleye sahip olmayı dener, bir tele kız. Koşullar yüzünden, polis, Sanjana'nın düğünü esnasında Kishen'in hanımı olarak tanıştırılır, ve öyle güneşli, Kaajal'a hanımdır. O, bütünüyle üç çiftin, karşıladığı zaman kargaşaların bir yığını olur.Yazdı, manojar Prem tarafından, birkaç yıl boyunca şapşal ve güvenen Pooja'yla evli oldu. Pooja'ya bilinmeyen, o, pek çok harikulade kadınla birkaç meseleye sahip olmak oldu. O hem de, onun yakın arkadaşını beğenecekti, Kishen, bazı fazla-evliliğe ait meseleye sahip olmak, ama Kishen, onun şüpheci-niyetli karısı, Kaajalına sadıktır, ve herhangi bir yolda onu ele vermekten rüya görmeyecekti. Kishen'i ikna etmekte başarısız olmuş olmak, Prem, Kishen'i iğfal etmek için bir fahişeyi polis isimli kiralar, ve onla bir meseleye sahip olmak. Kishen'in, polisi karşıladığı zaman, o, ona hemen çekilendir, ve üzerinde bir meseleye gönüllü sahip olmaktan daha çok kurnazdır. Ama şeyler, gider, korkunç şekilde, haksızlık eder, ve Kishen, onun işçi arkadaşının yardımını gitmelidir, namı diğer güneşli Shekar, bu karışıklıktan dışarı ona yardım etmek.Ne kadar güneşli olduğunu izle, Kishen, ve Prem, yalanlar ve aldatmanın bir ağına tuzağa düşürülür, ve bu neşeli karışıklıktan dışarı kıvranması için nasıl şanssız üçlü denemesinin olduğu, ve onların, nasıl onların onların masumiyeti kendi karılarını ikna etmeyi denediği


  • "ing. adam gibi giyinmeyen siktirsin gitsinboyle diyince cok kaba oldu ama ozunde cok nazik cok politikilikorek bir dress code olayi"
Facebook Yorumları

Yorum Kaynak Link : no effort no entry