Süre                : 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 26 Kasım 2010 Cuma, Yapım Yılı : 2010
Türü                : Animasyon,Aksiyon,Macera,Bilim Kurgu
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Darby Pop Productions , Digitalscape Co. Ltd. , Hasbro Studios
Yönetmen       : David Hartman (IMDB)(ekşi), Shaunt Nigoghossian (IMDB), Vinton Heuck (IMDB), Todd Waterman (IMDB), Scooter Tidwell (IMDB)(ekşi), Kirk Van Wormer (IMDB), Kevin Altieri (IMDB)
Senarist          : Duane Capizzi (IMDB),Nicole Dubuc (IMDB),Marsha F. Griffin (IMDB)(ekşi),Marty Isenberg (IMDB),Mike Johnson (IMDB)(ekşi),Tim Jones (IMDB),Joseph Kuhr (IMDB),David McDermott (IMDB),Steven Melching (IMDB),Andrew Robinson (IMDB),Mairghread Scott (IMDB),Robert N. Skir (IMDB),David Slack (IMDB),Dean Stefan (IMDB),Michael G. Stern (IMDB),Matt Wayne (IMDB)
Oyuncular      : Peter Cullen (IMDB), Sumalee Montano (IMDB)(ekşi), Jeffrey Combs (IMDB), Frank Welker (IMDB)(ekşi), Kevin Michael Richardson (IMDB), Tania Gunadi (IMDB), Josh Keaton (IMDB)(ekşi), Steve Blum (IMDB)(ekşi), Andy Pessoa (IMDB), Ernie Hudson (IMDB), Daran Norris (IMDB), Nolan North (IMDB), James Horan (IMDB), Markie Post (IMDB), Gina Torres (IMDB), David Sobolov (IMDB), Adam Baldwin (IMDB), Michael Ironside (IMDB), Clancy Brown (IMDB), Tony Todd (IMDB), Peter Mensah (IMDB), Alexandra Krosney (IMDB), John Noble (IMDB), David Kaye (IMDB), George Takei (IMDB), Billy Brown (IMDB), Will Friedle (IMDB), Robert Forster (IMDB), Reggie Bannister (IMDB), Richard Green (IMDB), John DiMaggio (IMDB), Dwayne Johnson (IMDB), Brad Raider (IMDB), Ryôka Yuzuki (IMDB)

Transformers Prime (~ Transformers: Prime) ' Dizisinin Konusu :
Chicago'nun işgalinin üzerinden 4 yıl geçmiştir. Cade Yeager (Mark Wahlberg) kızı Tessa ile (Nicola Peltz) birlikte kendi halinde yaşayan bir araba tamircisi ve mucittir. Ancak günün birinde bütün Autobot ve Deceptionları dize getiren bir Optimus Prime'ı yapmayı başardığında, huzurlu hayatları son bulacaktır.


 • "şu an 5 bölümüde yayınlanmış durumda olan transformers severleri gayet mutlu eden bir dizidir. pınar batumu çeviriye davet ediyoruz."
 • "yeni seri animasyon transformers serisi. türkiye'de minika yayınlayacakmış."
 • "transformers'ın 6-12 yaş arasına hitap eden versiyonu. tipler falan çok acayip."
 • "minika go'nun bölüm sırasında kafasına göre ilerlediği, kafasına estiği yerde sezon başına aldığı dizi. kanalı saygıya davet ediyorum. izleyenler çocuk da olsa insan, küçükbaş değil."
 • "minika go'da 2. sezonu yayınlanmaya başlamış. bi allan kulu da haber versin sevabına ya."
 • "3 sezon bomba gibi girdi misirsiz çerezsiz izleuemiyorum"
 • "zombi robotların olduğu animasyon. birazcık bebeler birazcık bizim gibi fanlar için. ama ne bileyim ya zombi autobot mu olur amına koyim?"
Facebook Yorumları
 • comment image

  hasbro'nun hub isimli kablolu tv kanalında 26 kasım tarihinde yayınlanmaya başlanacak olan 4 sezondan oluşması planlanan ve her sezonu 26 bölümden ibaret, ilk iki bölümü darkness rising adını almış ve genel olarak prime nedir ne değildir onu anlatan yepyeni transformers çizgi filmleri.


  (irregular - 23 Ekim 2010 09:57)

 • comment image

  minika go'nun bölüm sırasında kafasına göre ilerlediği, kafasına estiği yerde sezon başına aldığı dizi. kanalı saygıya davet ediyorum. izleyenler çocuk da olsa insan, küçükbaş değil.


  (radioheadbanger - 9 Mayıs 2012 10:19)

 • comment image

  zombi robotların olduğu animasyon. birazcık bebeler birazcık bizim gibi fanlar için. ama ne bileyim ya zombi autobot mu olur amına koyim?


  (youth gone wild - 13 Nisan 2014 06:07)

Yorum Kaynak Link : transformers prime