Süre                : 1 Saat 20 dakika
Çıkış Tarihi     : 27 Nisan 2006 Perşembe, Yapım Yılı : 2006
Türü                : Döküman
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Yellow Hat Productions
Yönetmen       : Paul Davids (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Paul Davids (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Peter Jackson (IMDB)(ekşi), Ray Harryhausen (IMDB)(ekşi), Leonard Maltin (IMDB)(ekşi), John Landis (IMDB)(ekşi), Dennis Muren (IMDB)(ekşi), Stephen Sommers (IMDB)(ekşi), Bob Ducsay (IMDB), Rick Baker (IMDB)(ekşi), Roger Corman (IMDB), Steve Johnson (IMDB), Ray Bradbury (IMDB), Donald F. Glut (IMDB), William Malone (IMDB), Bob Burns (IMDB), Paul Davids (IMDB), Johnny Grant (IMDB), George Lucas (IMDB), Steven Spielberg (IMDB), Phil Tippett (IMDB), Frank Darabont (IMDB), Stan Winston (IMDB), Fred Barton (IMDB), Robert Rotstan (IMDB), William Castle (IMDB), Tom Hanks (IMDB), Bela Lugosi (IMDB), Jeff Tinsley (IMDB)

The Sci-Fi Boys (~ A sci-fi nagyjai) ' Filminin Konusu :
The Sci-Fi Boys is a movie starring Peter Jackson, Ray Harryhausen, and Leonard Maltin. A chronicle of the impact early movie special effects had on star creators of future sci-fi films.


 • "müziği cd'den dinleme zevkinin sonuna kadar hissedilebildiği leziz suede albümü."
Facebook Yorumları
 • comment image

  singlelardaki cd1 ve cd2 baskılarındaki sadece ilk b-side'i içeren albümdür. yani track2leri. track3leri içermez, yani bir sci fi lullabies kadar b-side daha vardır. bu albüm çıkana kadar olan dönemde, sonrasındakiler hiç bir zaman toplanmadı ki.


  (loveandpoison - 2 Mart 2004 22:25)

 • comment image

  suede'in 27 parcalık b-side albümü. ilk cd'sindeki 14 parçanın 11 tanesinin butler (bkz: bernard butler) bestesi olması albümün tümünü önemli kılar. suede ile birlikte yalnızca iki albüm yapan bu adamın neredeyse bir albümlük daha sayıda parçasını görmek insanı çölde su bulmuş gibi yapar. dog man star'da ve suede'deki(isimsiz, ilk albüm) butler faktörünün farkında olanların dinleyip bir aah aaaaah çekmesi gerekir. stop.


  (ocean floor - 23 Mayıs 2004 18:57)

Yorum Kaynak Link : sci-fi lullabies