Süre                : 1 Saat 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 21 Ekim 2014 Salı, Yapım Yılı : 2014
Türü                : Korku
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Lionsgate , WWE Studios
Yönetmen       : Jen Soska (IMDB)(ekşi), Sylvia Soska (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Nathan Brookes (IMDB)(ekşi),Bobby Lee Darby (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Glenn Jacobs (IMDB)(ekşi), Danielle Harris (IMDB), Katharine Isabelle (IMDB)(ekşi), Chelan Simmons (IMDB)(ekşi), Kaj-Erik Eriksen (IMDB)(ekşi), Greyston Holt (IMDB)(ekşi), Lee Majdoub (IMDB), Michael Eklund (IMDB)(ekşi), Reese Alexander (IMDB), Kelly-Ruth Mercier (IMDB), Lynn Colliar (IMDB), Nancy Bell (IMDB), Christina Vidal (IMDB), Samantha Noble (IMDB), Steven Vidler (IMDB), Cecily Polson (IMDB), Tiffany Lamb (IMDB), Sam Cotton (IMDB), Zoe Ventoura (IMDB), Annalise Woods (IMDB)

See No Evil 2 (~ Los ojos del mal 2) ' Filminin Konusu :
See No Evil 2 is a movie starring Glenn Jacobs, Danielle Harris, and Katharine Isabelle. An undertaker's birthday party is interrupted when Jacob Goodnight rises from the dead and proceeds to terrorize her and her friends.


  • "see no evil 2 yi izlerken gözlerime inanamadığım kadın. güzelliğinden değil berbat oyunculuğundan. dandikte olsa ciddi niyetlerle çekilen bir korku filminde parodi seviyesinde oynayan bir arkadaş."
Facebook Yorumları
  • comment image

    see no evil 2 yi izlerken gözlerime inanamadığım kadın. güzelliğinden değil berbat oyunculuğundan. dandikte olsa ciddi niyetlerle çekilen bir korku filminde parodi seviyesinde oynayan bir arkadaş.


    (atakandinc - 15 Ekim 2014 15:52)

Yorum Kaynak Link : katharine isabelle