IMDB Puanı   : 5,8
Oy Sayısı         : 3.132
Süre                : 1 Saat 45 dakika
Çıkış Tarihi     : 12 Mayıs 2016 Perşembe, Yapım Yılı : 2014
Türü                : Drama
Taglar             : Genç çocuk,Çocuk tehlikede,Bir ebeveynin ölümü,Sınıf davası,Ölü çocuk
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Sara Colangelo (IMDB)
Senarist          : Sara Colangelo (IMDB)
Oyuncular      : Elizabeth Banks (IMDB)(ekşi), Boyd Holbrook (IMDB)(ekşi), Jacob Lofland (IMDB)(ekşi), Josh Lucas (IMDB)(ekşi), Chloë Sevigny (IMDB)(ekşi), Alexia Rasmussen (IMDB)(ekşi), James DeForest Parker (IMDB), Beau Wright (IMDB)(ekşi), Travis Tope (IMDB), Randy Springer (IMDB), M. Shane Abell (IMDB), Grant Bauman (IMDB), Mike Bizzarri (IMDB), Katie DeLuca (IMDB), Annie Fitzpatrick (IMDB), Tim Gooch (IMDB), Peter Herrick (IMDB), Nicholas Huddleston (IMDB), Louie Lawless (IMDB), Joseph Longo (IMDB), Elizabeth J. Mitchell (IMDB), Jennifer Neri (IMDB), José Antonio Rivera (IMDB), Mike Seely (IMDB), Bear Sheeley (IMDB), Kimberly Shrewsbury (IMDB), Steven St. Gelais (IMDB), Mike Walker (IMDB), Jim Workman (IMDB)

Little Accidents (~ Accidents - Totgeschwiegen) ' Filminin Konusu :
In a small American town still living in the shadow of a terrible coal mine accident, the disappearance of a teenage boy draws together a surviving miner, the lonely wife of a mine executive, and a local boy in a web of secrets.


  • "bir elizabeth banks draması. fragman"
Facebook Yorumları
  • comment image

    konu biraz fazla uzatılarak işlenmiş olsa da güzel ve bir o kadar da sinir bozucu film. bu filmde iyi karakter, kötü karakter ayırımı yapmak ve bulmak zor. kendilerince dürüst geçinen, trip atan, gündelik tipler var. dürüstlük anlayışlarıyla bitch, son of a bitch, motherfucker, fuck them all küfürlerini hak ediyorlar. lütfen içinizden küfredin. sonuçta bir film ama ama*


    (nebileyim - 3 Mart 2015 16:21)

Yorum Kaynak Link : little accidents