Süre                : 1 Saat 44 dakika
Çıkış Tarihi     : 20 Kasım 2014 Perşembe, Yapım Yılı : 2014
Türü                : Cinayet,Gizemli,Heyecanlı
Ülke                : Kanada,ABD
Yapımcı          :  Wingman Productions
Yönetmen       : Greg Francis (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Doug Buchanan (IMDB),Greg Francis (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Beau Mirchoff (IMDB)(ekşi), Ron Perlman (IMDB)(ekşi), Giancarlo Esposito (IMDB)(ekşi), Titus Welliver (IMDB)(ekşi), Michael Eklund (IMDB)(ekşi), Ron Eldard (IMDB)(ekşi), Corey Large (IMDB)(ekşi), Halston Sage (IMDB)(ekşi), Lochlyn Munro (IMDB), Kieran Large (IMDB), Dean Wray (IMDB), Mitchell Baker (IMDB), Aaron Rattner (IMDB), Chad Krowchuk (IMDB), Grizz Salzl (IMDB), Rikki Gagne (IMDB), Lauren Donnelly (IMDB), Denis Corbett (IMDB), Rob 'Sluggo' Boyce (IMDB), Kirsten Van Ritzen (IMDB), Brett Dier (IMDB), Mariah Mohat (IMDB), Louise Hartland (IMDB), Teri Church (IMDB), Scarlet Redpath (IMDB), Alex Chiang (IMDB), Beverley Huynh (IMDB), Julia Dillon-Davis (IMDB), Chris Mackie (IMDB), Jay Allan (IMDB), Shona Athey (IMDB), Kevin Falconer (IMDB), Mike Sudar (IMDB), Daren Luc Sasges (IMDB), Rudi Krieger (IMDB), Peter Cavin (IMDB), Andrea Sims (IMDB), Teodora Tufegdzic (IMDB), Jack Luu (IMDB), Joshua D'Lorge (IMDB) >>devamı>>

Poker Night (~ The Joker) ' Filminin Konusu :
Dedektifliğe yeni terfi eden polisimiz Stan Jeter, Indiana’da geleneksel hale gelmiş ritüeli yerine getirmek için işlerinde en iyi dedektiflerin oluşturduğu bir grupla poker oynamaya gider. Poker masasında eski dedektifler geçmişteki yaşadıkları olayları anlatırlar. Yeni dedektifimiz oyun masasından kalktığında acımasız bir psikopat tarafından yakalanıp gözlerden ırak bir bodrum katında hapsedilir. Hem kendini hem de kendisiyle birlikte hapsedilmiş genç kızı kurtarabilmesi için poker masasında dinlediği hikayeleri kullanarak kiminle karşı karşıya olduğunu bulmak zorundadır.


 • "gerilimli ve twistli bir film..ama iki üç sahnede resmen kahkaha attım. çekenlerin sağlam bir mizah duygusu var.imdb'de de 7 verdim."
 • "her nedense oyunculuğun beni rahatsız ettiği polisiye film. özellikle bir çok filmde çok beğendiğim ron perlman * olmamış bu filmde.ama şaşırtmacalı filmleri sevenler beğenecektir. 6,5/10"
 • "başlığındaki entry sayısına ve imdb puanına bakılmadan izlenmesi gereken film.pişman olmazsınız."
 • "poker night diye başlık görünce "bende katılırım" demek için girip, film olduğunu öğrenince hüzünlendiğim hede. sahi poker gecesi yapanlar yeşillendirebilir."
Facebook Yorumları
 • comment image

  aksiyon, polisiye seven izleyicilerin beğeneceği türden bir yapım. izlemeden önce buradaki yorumları okuyup listeye almıştım. o yüzden yukarıdaki entry'lerde filmi öneren arkadaşlara teşekkür ederim.

  film bir tür filmi. o yüzden başyapıt beklemeden, açıp izlerseniz tatmin olursunuz.


  (awesome o - 23 Mart 2015 23:56)

 • comment image

  gerilimli ve twistli bir film..

  ama iki üç sahnede resmen kahkaha attım. çekenlerin sağlam bir mizah duygusu var.

  imdb'de de 7 verdim.


  (diyorum burada ben - 30 Ocak 2015 08:38)

 • comment image

  minimum 7/10'luk güzel film. kadro iyi bir defa, bir de cast akarken çalan parçanın tekno introsu güzel.

  usual suspects, se7en ve saw'u andırıyor. saw tadına az daha yüklenseler daha iyiymiş.

  --- spoiler ---

  amy de amy amk. yalarım.

  filmin en taşşak sahnesi de şuydu:

  http://i.hizliresim.com/g4e6aq.jpg
  arkadaşlarım beni dışarı çıkardılar, kızlarla tanıştırmaya çalıştılar.
  http://i.hizliresim.com/zam3v0.jpg
  bak arkada. kesinlikle çok iyi biri. annen buralarda mı? değil mi?

  hiçbirşey yoktu.

  ---
  spoiler ---

  bilinçli mi yapmışlar bilmiyorum ama böyle mizah en baba kara komedilerde yok.


  (quantumfluctuations - 29 Ocak 2015 22:53)

 • comment image

  her nedense oyunculuğun beni rahatsız ettiği polisiye film. özellikle bir çok filmde çok beğendiğim ron perlman * olmamış bu filmde.

  ama şaşırtmacalı filmleri sevenler beğenecektir. 6,5/10


  (alebahad - 19 Ocak 2015 11:21)

 • comment image

  film için herşey söylenebilir. beğenen olur, beğenmeyen olur. her yoruma saygı duyarım. ama şu filmi izleyin ve film bittikten sonra filmin son 10 dakikasını tekrar gözden geçirin. her gözden geçirişinizde senaryoyu bir kez daha beğeneceksiniz.
  güzel film.


  (nardugan - 18 Ocak 2015 04:32)

 • comment image

  poker night diye başlık görünce "bende katılırım" demek için girip, film olduğunu öğrenince hüzünlendiğim hede. sahi poker gecesi yapanlar yeşillendirebilir.


  (paradoxides - 14 Ocak 2015 02:07)

 • comment image

  soluksuz izlenen, sürükleyici harika bir film.

  --- spoiler ---

  poker night
  ---
  spoiler ---
  hikaye içinde içinde hikaye, geçmiş içinde geçmiş olan filmlerden.küçük ters köşeler filmin sonuna kadar devam ediyor, çok fazla şaşırtmasa da sıkıcı olmadığı kesin.adamların anlattıkları çok hoşuma gitti, oyunculuklarda aynı şekilde çok güzeldi.

  konuyu okuyunca çok klişe gibi görünebilir ama cidden farklı ve gizemli bir film.zeki katil o kadar zeki ki hayretler içerisinde bırakıyor izlerken, ayrıca tecrübelerinden ders almayan gerizekalı bir polis mevcut filmde ona gerçekten sinir oldum.gone girl tarzında gone man gibi bir film olmuş bu film çok güzel tabi gone girl kadar harika olmasa da 2014'ün en iyi filmlerinden olduğunu söyleyebilirim rahatlıkla 8/ 10 puan aldı benden.


  (blondegirl1988 - 14 Ocak 2015 02:04)

 • comment image

  oldukça keyifli , sürükleyici bir film. izlemenizi tavsiye ederim. 7/10'u rahatlıkla hak ediyor. süreyi kısa tuttukları için konular birbirine girmiş gibi gözükebilir ancak gayet anlaşılabilir film.

  filmin kadrosu oldukça başarılı oyunculardan oluşuyor. sadece bunun için bile izlenir.


  (yalnizlik profesoru - 13 Ocak 2015 04:19)

 • comment image

  5/10

  kendince bol sürprizli ve gizemli bir film. ama izleyiciyi tatmin etmekten çok uzak. konuyu çok dağıtmışlar, sonra da saçma bir şekilde toparlamışlar..derinlik yok, hikaye parlak değil vs..

  konu: 5 polis arkadaş bir poker gecesinde bir araya gelir ve başlarından geçen ilginç olayları birbirlerine anlatırlar. biz de izleriz tabii..ama daha sonra içlerinden en genç ve çömez olanı maskeli bir adam tarafından kaçırılır ve bir bodruma kitlenir. kaçırılan genç polis hem buradan kurtulmak, hem de maskeli katilin ilginç oyunlarıyla başetmek zorundadır.

  vaktiniz varsa izleyin.


  (kumrengi - 13 Ocak 2015 00:55)

Yorum Kaynak Link : poker night