Süre                : 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 02 Nisan 2015 Perşembe, Yapım Yılı : 2015
Türü                : Müzik
Taglar             : Dudak senkronizasyonu
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Casey Patterson Entertainment , Eight Million Plus Productions , Matador Content
Yönetmen       : Joe DeMaio (IMDB), Beth McCarthy-Miller (IMDB)(ekşi), Ryan Polito (IMDB)
Senarist          : Jordan Allen-Dutton (IMDB),Michael X. Ferraro (IMDB)(ekşi),Peter Karinen (IMDB),Jon Macks (IMDB),Mitchell Marchand (IMDB),Jordan Rubin (IMDB)
Oyuncular      : C.J. Tyson (IMDB), LL Cool J (IMDB)(ekşi), Christine Teigen (IMDB)(ekşi), Jana Krumholtz (IMDB), Carlena Britch (IMDB), Brandon Henschel (IMDB)(ekşi), Ksyn Cason (IMDB), Charmaine Baquiran (IMDB), China Taylor (IMDB), John Legend (IMDB), Tal Genavia (IMDB), Taraji P. Henson (IMDB), Tatiana Chipondaminga (IMDB), Laverne Cox (IMDB), Taye Diggs (IMDB), Terry Crews (IMDB), Christina Aguilera (IMDB), John Cho (IMDB), Ben Kingsley (IMDB), DeAndre Jordan (IMDB), Olivia Munn (IMDB), Stephen Merchant (IMDB), Josh Anderson (IMDB), Olivia Brown (IMDB), Jamie Dolan (IMDB), Jimmy Fallon (IMDB), Mallory Hawks (IMDB), Brian C. Hirono (IMDB), Terrence Howard (IMDB), John Krasinski (IMDB), Chris Paul (IMDB), May Celestine (IMDB), Soufiane El Khalidy (IMDB), Eva Longoria (IMDB), Ashla Soter (IMDB), Tyrone Emanuel (IMDB), Myles Perez (IMDB), Olivia Cannizzo (IMDB), America Ferrera (IMDB), T.J. Miller (IMDB) >>devamı>>

Lip Sync Battle (~ Batalha de Lip Sync) ' Dizisinin Konusu :
Jersey adasının küçük, modern dünyadan uzakta bir köşesinde turist rehberliği yapan Moll Huntford (Jessie Buckley), ailesinin baskısından ve tekdüze hayattan iyice bunalmış bir genç kadındır. Günün birinde bir yabancıyla, Pascal Renouf'la (Johnny Flynn) tanışır ve bu karizmatik adama aşık olur. Pascal ona, ailesi ve mahkum olduğu hayattan kaçabilmesi için destek verir, Moll da bu gizemli adamın vahşice işlenmiş bazı cinayetlerin faili olduğu iddia edildiğinde bu iddialara kulağını tıkayacaktır.


 • "acurun 1-2 seneye turkiye'ye getirecegi program turu."
 • "bütün gece uyutmayan eğlence. hem yeni programın hem de jimmy fallon'un lip synclerini izledim, doğru kişilerle muhteşem olacak aktivite. ayarlamak lazım."
 • "blackstreet'i tanımamı sağlayan program. bildiğim kadarıyla lip sync battle jimmy fallon late night show'un bir parçasıydı. ayrı program olmuş iyi de olmuş."
 • "inanilmaz salak bir konsept bence. ilk ciktigi 6 saatte falan ilgincti, sonra baydi."
Facebook Yorumları
 • comment image

  ll cool j'in sunuculugunu yapacagı ve celebritylerin inanarak yarısacagı bir formatta onumuzdeki gunlerde baslayacak olan program.inanarak dedim cunku kostumleriyle ve danslarıyla da o sarkıları canlandıracaklar.
  ilk bolumunde common vs john legend olacak.bana kalırsa epey eglenceli bir program olacaga benziyor.

  --- spoiler ---

  common *lionel ritchie
  john legend *mc hammer
  ---
  spoiler ---


  (g 7 - 26 Mart 2015 00:39)

 • comment image

  blackstreet'i tanımamı sağlayan program. bildiğim kadarıyla lip sync battle jimmy fallon late night show'un bir parçasıydı. ayrı program olmuş iyi de olmuş.


  (blgram - 12 Nisan 2015 06:39)

 • comment image

  ll cool j'in sunumuyla jimmy fallon'u aratmadığı şov fakat şu var ; anne hathaway'i çok erken çağırdı programa,anne'in daha önce the tonite show'daki performansları ortada ve ne kadar müthiş oldukları malum,ondan sonra lip sync battle'ın tadı olmayacak gibi geliyor bana,bundan sonra her yarışmacı onunla kıyaslanacak sanki.

  türk televizyonlarında yayınlanma konusuna gelince ; yayınlanmasına yayınlanır ama bizde egolarından sıyrılmış kaç tane sanatçı var ki çıksın bu tarz bir şovda yeralsın? bir elin parmaklarını geçmez herhalde ,o yüzden aynı tadı vereceğini sanmıyorum.


  (kakam geldi - 13 Nisan 2015 01:53)

 • comment image

  aşırı derecede inanılmaz eğlenceli bir şey olmuşsun sen ıhı ıhı ıhı demek istediğim program. gece gece güldürdü piç.

  edit: anne hathaway'ın wrecking ball'unu izlemeden önceydi bu durum. şimdi yarılıyorum.


  (dasdafavcx - 17 Nisan 2015 22:52)

Yorum Kaynak Link : lip sync battle