Süre                : 1 Saat 52 dakika
Çıkış Tarihi     : 09 Temmuz 2015 Perşembe, Yapım Yılı : 2015
Türü                : Drama,Gizemli,Heyecanlı
Ülke                : Avustralya,İrlanda
Yapımcı          :  Worldview Entertainment , Fastnet Films , Dragonfly Pictures
Yönetmen       : Kim Farrant (IMDB)
Senarist          : Michael Kinirons (IMDB),Fiona Seres (IMDB)
Oyuncular      : Nicole Kidman (IMDB)(ekşi), Hugo Weaving (IMDB)(ekşi), Joseph Fiennes (IMDB)(ekşi), Maddison Brown (IMDB), Sean Keenan (IMDB), Nicholas Hamilton (IMDB), Meyne Wyatt (IMDB), Martin Dingle Wall (IMDB), Lisa Flanagan (IMDB), Benedict Hardie (IMDB), Ben Wood (IMDB), Megan Alston (IMDB), Taylor Ferguson (IMDB), Chris Pattinson (IMDB), Morgan Junor-Larwood (IMDB)

Strangerland (~ Firtinanin Ortasinda) ' Filminin Konusu :
Catherine Parker (Nicole Kidman) ve eşi Matthew Parker (Joseph Fiennes) Avustralya çöllerinin ortasındaki Nathgari adında bir kasabaya taşınır. Ancak hayatları, çocukları Tommy ve Lily'nin bir anda ortadan kaybolması ve hemen arkasından başlayan kum fırtınasıyla alt üst olur. Arama çalışmalarına, başta polis memuru David Rae (Hugo Weaving) olmak üzere kasaba halkı katılır. Çocukların hayatından duyulan endişe giderek artarken kasabalılar, Catherine ve Matthew'dan şüphelenmeye başlar. Bir yandan giderek yükselen boğucu sıcaklık, bir yandan kasabalıların tavırları ve çocuklarının yokluğu, Parker çiftini oldukça zor duruma sokacaktır.

Facebook Yorumları
  • comment image

    28 yaşındayım ve hiç abartmadan söylüyorum; hayatında izlediğin en kötü filmleri say deseler ilk3'de yer bulur bu film. ben böyle saçma sapan bi film görmedim. konu bütünlüğü yok, sürükleyici değil hepsini geç filmin finali yok. film biterken ışıklar açıldı, şaşırdım yanlışlıkla salon ışıkları açıldı sandım. cidden bitmiş, sonda yazılar akınca inandım.


    (ceteris zeus - 2 Ağustos 2015 21:59)

Yorum Kaynak Link : strangerland