Süre                : 42 dakika
Çıkış Tarihi     : 15 Kasım 2015 Pazar, Yapım Yılı : 2015
Türü                : Aksiyon,Macera,Drama
Taglar             : Kıyamet sonrası,Üç kelime serisi başlığı,savaşçı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Millar Gough Ink , Double Feature Films , AMC Studios
Yönetmen       : Paco Cabezas (IMDB)(ekşi), Toa Fraser (IMDB)(ekşi), David Dobkin (IMDB)(ekşi), Guy Ferland (IMDB)(ekşi), Nick Copus (IMDB), Stephen Fung (IMDB), Tricia Brock (IMDB), James Marshall (IMDB), Miles Millar (IMDB), Wayne Yip (IMDB)
Senarist          : Alfred Gough (IMDB)(ekşi),Miles Millar (IMDB)(ekşi),Matt Lambert (IMDB),Michael Taylor (IMDB)(ekşi),LaToya Morgan (IMDB)(ekşi),Evan Endicott (IMDB),Josh Stoddard (IMDB),Justin Doble (IMDB),Justine Gillmer (IMDB),Michael Jones-Morales (IMDB),Michael R. Perry (IMDB),Justin Britt-Gibson (IMDB),Daniel C. Connolly (IMDB),Stephanie Hicks (IMDB),Kristy Lowrey (IMDB)
Oyuncular      : Daniel Wu (IMDB)(ekşi), Orla Brady (IMDB)(ekşi), Emily Beecham (IMDB)(ekşi), Aramis Knight (IMDB), Ally Ioannides (IMDB), Nick Frost (IMDB), Sherman Augustus (IMDB)(ekşi), Sarah Bolger (IMDB)(ekşi), Oliver Stark (IMDB), Madeleine Mantock (IMDB), Babou Ceesay (IMDB), Lorraine Toussaint (IMDB), Ella-Rae Smith (IMDB), Marton Csokas (IMDB), Stephen Lang (IMDB), Maddison Jaizani (IMDB), Lewis Tan (IMDB), Chipo Chung (IMDB), Dean-Charles Chapman (IMDB), Karl Shiels (IMDB), Mike Seal (IMDB), Eleanor Matsuura (IMDB), Eve Connolly (IMDB), John Bell (IMDB), Benjamin Papac (IMDB), Dylan Smith (IMDB), Heighlen Boyd (IMDB), Thom Ashley (IMDB), Lance E. Nichols (IMDB), Cung Le (IMDB), Eugenia Yuan (IMDB), Lance Henriksen (IMDB), Ellen Hollman (IMDB), George Sear (IMDB), Wayne Gordon (IMDB), Jordan Bolger (IMDB), Teressa Liane (IMDB), Jerri Tubbs (IMDB), India Mullen (IMDB), Christopher Terrell Brown (IMDB) >>devamı>>

Into the Badlands (~ Badlands) ' Dizisinin Konusu :
Into the Badlands is a TV series starring Daniel Wu, Orla Brady, and Emily Beecham. A mighty warrior and a young boy search for enlightenment in a ruthless territory controlled by feudal barons.


 • "birinci bölümü yayınlanmıştır. ilk eleştiriler çok iyi olduğu yönünde. izlenildikten sonra genel yorum eklenecektir. sağlıcakla efendim."
 • "tutar diye tahmin ettiğim dizi.ilk iki bölüm sürükleyiciydi. dövüş sahnelerinde abartı olması bence sorun değil. biz cüneyt arkın izlemiş efsanevi nesiliz."
 • "şuradan torrent olarak takip edilebilecek eğlenceli dizi. birinci sezona altı bölüm koymuşlar, çok aybetmişler. imdb sayfası da şöyle. iyi seyirler."
 • "the widow diye nagehan alciyi oynattiklari dizi."
 • "konusu aslında sürükleyici ve gerilim de var, aksiyon sahneleri ise bir dizinin üstünde. çok çabuk final yaptı, inşallah bitirmezler."
 • "torrent bulamayan arkadaşlar sanırım kat.cr dışında site bilmiyorlar. bir kıyak yapalım o zaman.ınto the badlands torrent"
 • "çin dövüş kültürüyle avrupa feodal sistemini bir distopyada nasıl birleştirirsinizin cevabı gibi dizi."
 • "bu dizide bi' widow vardır ki kızıl kelimesi onda vücut bulmuştur."
 • "2. sezonu ile 2017'de devam edecek olan dizi."
Facebook Yorumları
 • comment image

  birinci bölümü yayınlanmıştır. ilk eleştiriler çok iyi olduğu yönünde. izlenildikten sonra genel yorum eklenecektir. sağlıcakla efendim.


  (imo - 16 Kasım 2015 14:24)

 • comment image

  amc renk , atmosfer ve cekimler konusunda citayi korumakla yetinmiyor, surekli uzerine ekliyor. konusu ve tarzi özgün, önü son derece acik. bekledigimiz gibi bir giris oldu, devami gelir umarim.
  malesef 2. bölümüyle seviye düşürdü.


  (windycityassasin - 16 Kasım 2015 22:36)

 • comment image

  ilk bölümü yayınlanmış yeni amc dizisi. "amc" diye özellikle bastırmak gerek ki çok sağlam bir referans bu isim. neyse ilk bölüme gelirsek aslında çok heyecan uyandıran bir hikayeydi ama senaryo hiç merak uyandırmadı bende. umarım içini doldururlar bu öykünün yoksa şu anki haliyle cidden çok boş. oyunculuklar ta oldukça vasat. marton csokas'ı bir kenara ayırıyorum onun karizması yeter. daniel wu da verilen görevi yapıyor. ama özellikle baronun karısı, oğlu, ufak seçilmiş eleman, eğitim alanındaki kötü çocuk falan çok sırıttı izlerken.

  ha şu var bölümün başında ve sonunda öyle güzel iki yakın dövüş sahnesi vardı ki, kalitesi pek çok hollywood yapımının üzerindeydi. kareografi, çekimler falan muazzamdı. sırf bu sebepten bile takip ederim bu diziyi. ama umarım senaryoda yarattıkları dünya diğer amc dizilerinin standartına ulaşır da çerez kategorisinde kalmaz.


  (ecs - 17 Kasım 2015 13:39)

 • comment image

  ilk iki bölümünü izledim. erken konuşmak gibi olmasın inşallah bozmaz ama sanırım yeni bir efsane doğuyor. konu, atmosfer, dövüş kareografileri muhteşem. eğer buraya nasılmış acaba diye bakmaya geldiysen hiç durma hemen en kaliteli sürümünü çek torrentten ve öyle izle.


  (tlgt - 24 Kasım 2015 00:15)

 • comment image

  ilk bölümüyle aksiyona güzel girmişlerdi. ikinci bölümüyle aksiyonu giriş, gelişme ve sonuç olarak yayacakları ve izleyiciye güzel dövüş sahneleri izletecekleri iyice belli oldu. açıkçası ikinci bölümdeki bazı dövüş sahnelerine gayet emek harcandığı belli. özellikle bıçaklı kavgalara yeni bir boyut kattı benim gözümde ki uzakdoğu sineması tarzına doğru gidiyor.
  konusuna da emek harcarlarsa güzel yere gider gibi ama işte yeni bir evren tanıtılıyor. karakterler falan bunları tanıyacağız. hepsini bir sezonda yapıp devamını istememizi sağlatacaklar falan.
  amerikan seyircisinin bu kadar çok kungfu'ya alerjisi yoksa olur bu iş çekirge. hadi hayırlısı.


  (ozdek - 24 Kasım 2015 20:54)

 • comment image

  tutar diye tahmin ettiğim dizi.

  ilk iki bölüm sürükleyiciydi. dövüş sahnelerinde abartı olması bence sorun değil. biz cüneyt arkın izlemiş efsanevi nesiliz.


  (nefretm - 25 Kasım 2015 17:12)

 • comment image

  ---spoiler---

  1.06

  konusu klişe evet ama işleniş açısından umut vaat eden bir yapım, nihayetinde matrix tadında dövüş sahneleri içeren çok dizi yok. ne ekersen onu biçersin hesabı quinn'in sunny tarafından kırpılacağı aşikar idi ama yine de baron reisin ölmesine üzüldüm, dizideki açık ara en kaliteli oyuncuydu, adam gerçekten hissederek oynuyordu, yeni sezonda onun kalibresinde oyuncu bulmaları şart. shaolin rahibi kılıklı abilerin ibadet ettikleri yer cami minareleri ve kubbesi olan, ön yapısında da kilise esintileri olan ilginç bir mekandı, herhalde distopya ortamında dini ayrılıkların anlamsızlığını işaret etmişler ya da adamlar o yıkık dökük coğrafyada en iyi o binayı bulabilmişler, swh. ayrıca shaolin rahibi abilerin de özlerinde m.k. gibi olmaları ilginç bir sürpriz oldu, demek ki adamlar da vaktiyle dark one tarzında takılıyorlarmış ama meditasyon, ibadet, irade ve saire ile güce köle olmaktansa gücü evcilleştirmeyi ve efendisi olmayı başarmışlar. muhtemelen m.k. için de böyle zorlu ve bol kanlı bir eğitim süreci olacaktır gelecek sezonda. lakin adamların üçünün tam güç saldırarak ancak sunny reisi durdurabilmeleri bizim kırpıcıda 10 okka billur olduğunun alameti, zaten adamda da gençliğinde m.k. de olan kolyenin aynısından varmış, acaba o da dark side'ın gücü ile bir şekilde bağlantılı mı ? mesela widow da öyle çıktı, bu karakterlerin fantastik yetenek ve güçlerinin arkasında mutlaka bir ortak payda çıkacaktır sonraki sezonda. lydia'nın baba ocağına dönmesi güzel oldu ama putperest temalı bir dine vaftiz geleneğini koymaları kafamı karıştırdı, komünitenin ruhani lideri olan babası shaolin abiler ile aynı dine mensup zannımca ve gerçekten ilginç bir din anlayışları var, sonraki sezonda nasıl işleneceğini merak ediyorum. son olarak eklemeden bitirmeyeyim, the widow ne harika bir kadın yahu, tepeden tırnağa, santim sekmeden muhteşem bir kadın. emily beecham'ı yaratan rabbim bizi niçin böyle muhteşem kullarından ayrı tutuyorsun, diziye yorum yapmak için başladım bu entariye ama mevzu buraya geldi. bir badlands'teki feminist hatunlara bakın bir de gerçek hayattakilere, daha dün iki feminist ile tartışmıştım onlar bu butterfly ablalar gibi olsalardı çoktan müritleri olmuştum, neyse swh.

  ---spoiler---


  (serkes limanlar - 22 Aralık 2015 02:39)

 • comment image

  konusu aslında sürükleyici ve gerilim de var, aksiyon sahneleri ise bir dizinin üstünde. çok çabuk final yaptı, inşallah bitirmezler.


  (sharp1903 - 23 Aralık 2015 23:44)

 • comment image

  senaryosu günü birlik yazılıyor gibi hissettiriyor insana bazen. finalde de öyle hissettim. du bi şunu şuraya, bunu buraya yollayalım da seneye kadar buluruz bir şeyler denmiş gibi. ama işte bir tv dizisi için fazlasıyla kaliteli dövüş kareografileri olmasından dolayı her türlü akıyor. bir de emily beecham ve martin csokas gibi iki cinsin ayaklı karizma örneklerinin de dizinin izlenirliğine katkısı çok büyük tabi. sonuç olarak 2. sezonu öyle merakla bekletmeyecek ama illa ki izleyemeye devam edeceğiz çıkınca.


  (ecs - 24 Aralık 2015 15:21)

 • comment image

  1 kişinin xx sayıdaki kişinin ortasına girip toplu şekilde ona çekilen kılıçları tek darbeyle püskürten, hepsini ayakkabısının ucuyla dokunarak vefat ettiren sahneleri sindirebilirseniz gayet akıcı kötü olmayan dizi.

  aslında dizideki uzakdoğu etkisini kaldırsalar dizi direk büyük izleyici kitlesini yakalardı ama taklacı kuş gibi uçup anında başka yere konan, yumruğu daha dokunmadan karşıdakini uçuran, sırtındaki iple çekilip hareket çektirilen karakter bunları beğenmek için beynimizi resetlememiz lazım.


  (ori - 26 Aralık 2015 11:26)

 • comment image

  kesinlikle serinin torrentini bulamadığım dizi. bi 6. bölümü var gerisi sırra kadem basmış. bi yardım eli yeşillendirirse biz de eksik kalmayalım.

  evet gerekli linkler yardımsever yazarlar tarafından ulaştırıldı. izleyelim bakalım klişeleri.


  (darkshine - 26 Aralık 2015 17:05)

 • comment image

  çin dövüş kültürüyle avrupa feodal sistemini bir distopyada nasıl birleştirirsinizin cevabı gibi dizi.


  (phrenicus - 27 Aralık 2015 03:41)

 • comment image

  eğer martial arts'a azıcık ucundan ilgi duyuyorsanız; zamanında naruto, samurai champloo, bleach gibi animeleri izlerken bile kendinizi kaptırdıysanız büyük ihtimal beğeneceğiniz dizidir. yoksa dövüş sahnelerini realist bi kafada izleyip ilk 30 dakikaya dayanmak namümkün.

  2. sezon olursa crouching tiger, hidden dragongibi daldan dala daha çok uçsalar ve biraz daha kan aksa fena olmaz. tek korkum ya iptal olması ya da senaryoya haddinden fazla kör edici aşk bulaştırmaları.


  (darkshine - 1 Ocak 2016 18:21)

 • comment image

  çerez niyetine 1 haftada öğüttüğümüz dizi. izleyecek dizi kıtlığı yaşıyorsanız şans verebileceğiniz bir yapım. konusu güzel, sanatsal olarak bir şey demek haddime değil.

  ikinci sezon ne zaman başlayacak diye baktıktan sonra, 6 bölüm ile bırakmak nedir diye söylenmedim değil, 2017 olarak görünüyor imdb sayfasında.


  (v for caretta - 29 Mart 2016 13:33)

Yorum Kaynak Link : into the badlands