Çıkış Tarihi     : 22 Şubat 2007 Perşembe, Yapım Yılı : 2007
Türü                : Komedi,Müzik
Ülke                : İngiltere
Yapımcı          :  So Television , British Broadcasting Corporation (BBC)
Yönetmen       : Steve Smith (IMDB)(ekşi), Geraldine Dowd (IMDB), Nikki Parsons (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Rob Colley (IMDB)(ekşi),Kevin Day (IMDB),Dan Gaster (IMDB),Will Ing (IMDB)(ekşi),Jim Pullin (IMDB)(ekşi),Christine Rose (IMDB),Aiden Spackman (IMDB),Jez Stevenson (IMDB),Colin Swash (IMDB),Dan Swimer (IMDB)
Oyuncular      : Graham Norton (IMDB)(ekşi), Ricky Gervais (IMDB)(ekşi), Dawn French (IMDB)(ekşi), Lee Mack (IMDB), John Bishop (IMDB), Ed Byrne (IMDB), Jo Brand (IMDB)(ekşi), Jimmy Carr (IMDB)(ekşi), Alan Davies (IMDB), Miranda Hart (IMDB), Daniel Radcliffe (IMDB), Bill Bailey (IMDB), Cameron Diaz (IMDB), James McAvoy (IMDB), Judi Dench (IMDB), Jennifer Saunders (IMDB), Catherine Tate (IMDB), Jack Whitehall (IMDB), Joan Rivers (IMDB), David Tennant (IMDB), Bradley Cooper (IMDB), David Mitchell (IMDB), Michael Bublé (IMDB), Kim Cattrall (IMDB), Jack Dee (IMDB), Greg Davies (IMDB), Jude Law (IMDB), Minnie Driver (IMDB), Matt LeBlanc (IMDB), Frank Skinner (IMDB), Miriam Margolyes (IMDB), Matt Lucas (IMDB), Emily Blunt (IMDB), Benedict Cumberbatch (IMDB), Tom Cruise (IMDB), Martin Freeman (IMDB), Julie Walters (IMDB), Sharon Osbourne (IMDB), Carey Mulligan (IMDB), Stephen Merchant (IMDB) >>devamı>>

The Graham Norton Show (~ Graham Norton i gosti) ' Dizisinin Konusu :
The Graham Norton Show is a TV series starring Graham Norton, Ricky Gervais, and Dawn French. Irish comedian Graham Norton hosts his very own chat show, which includes chatting to A-list celebrities, the very famous Red Chair game,...

Ödüller      :

BAFTA:BAFTA TV Award-Best Comedy and Comedy Entertainment Programme, Best Entertainment Performance


 • "hem tipi hem tarzı okan bayülgen'e benzediği için onun şovlarını beğenen kitle altyazı bulursa bunu da kesin beğenir."
 • "komedyen kontenjanı programda çok sağlam doldurulur. ricky gervais, steve coogan, jimmy carr bunlardan bazılarıdır."
 • "cuma günü matt smith ve david tennantı birlikte konuk edecektir."
 • "jimmy fallon'ın showundan daha eğlenceli olduğunu düşündüğüm show. jimmy fallon'da daha 'scripted' bir hava var. oysa graham norton ortaya bir laf atıp gerisini akışına bırakıyor gibi."
Facebook Yorumları
 • comment image

  hem tipi hem tarzı okan bayülgen'e benzediği için onun şovlarını beğenen kitle altyazı bulursa bunu da kesin beğenir.


  (aero dynamik - 5 Ağustos 2012 05:35)

 • comment image

  fikrimce jimmy fallon, conan o'brien gibi talk show hostlarının kasıntılıklarına karşın graham norton'ın aşırı rahat tavırlarıyla onları çaktırmadan sollayıp geçen bir talk show. gerek süre gerek konuklar açısından tam anlamıyla konsantre bir talk show. her hafta konuklarını özenle seçip aralarında çok güzel geyik döndürmeyi başarıyor graham norton. keyifle izliyoruz.


  (causa sui - 26 Temmuz 2015 22:46)

 • comment image

  her ne kadar inanılmaz komik bir program olsa da dikkatimi çeken garip bir durum var. konuklarla muhabbetin sonlarına yaklaşılırken graham norton "we have a little bit of time for the red chair" diyor. bak ne kadar spontane, ne kadar anlık bi cümle. bugün baya konuştuk, az daha red chair segmentini kaçıracaktık anlamında. ama sorun şu ki bu cümle kalıbı her program sonunda aynı. yani programın genel akışı içinde ne yaşanırsa yaşansın, red chair bölümü için her zaman "little bit of time" kalıyor. hiç bir zaman tamam bu bölüm bitti, red chair'e geçiyoruz değil. enteresan. ingilizlerin genelinde bu durum var, programlar aynı cümlelerden meydana gelmeye başlıyor bir süre sonra. top gear da bu sebepten baymaya başlamıştı.


  (raikkonen - 12 Ağustos 2015 20:33)

 • comment image

  dünyadaki bütün talk show'lar arasında favorim olan show. jimmy fallon, conan obrien, jon stewart ve david letterman bir yana bu show bir yana. ilginç bir şekilde bunu izledikten sonra diğer bütün talk show'larda çok sığ sohbetler dönüyormuş gibi hissediyorsunuz. her an açılıp seneler öncesinin programı bile rahatlıkla izlenebilecek kapasitede, bir yapım değil de ünlülerle ev oturması gibi. bitmesi istenmeyen tek program.


  (order the phoenix - 5 Eylül 2015 01:16)

 • comment image

  sonunda bir tanecigimi, sevgi kelebegimi, tom hiddleston'u programa konuk etmis sevgili graham. çok sicak ve güzel program. 45 dakika falan sürer, baymaz yani insani. akliniza gelebilecek her türlü ünlü insani orada görebilirsiniz. bu programdaki insanlari izledikten sonra da bizim "ünlü" milletinin ne kadar g*tü kalkik oldugunun farkina varirsiniz.
  izleyin ve izlettirin.


  (ne var yahu - 3 Ekim 2015 23:10)

 • comment image

  jimmy fallon'ın showundan daha eğlenceli olduğunu düşündüğüm show. jimmy fallon'da daha 'scripted' bir hava var. oysa graham norton ortaya bir laf atıp gerisini akışına bırakıyor gibi.


  (asimo - 10 Şubat 2016 13:40)

Yorum Kaynak Link : the graham norton show