Süre                : 43 dakika
Çıkış Tarihi     : 17 Kasım 2015 Salı, Yapım Yılı : 2015
Türü                : Drama
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Wolf Films , Universal Television
Yönetmen       : Michael Waxman (IMDB), Fred Berner (IMDB), Donald Petrie (IMDB), Tara Nicole Weyr (IMDB)(ekşi), Nick Gomez (IMDB)(ekşi), Joe Chappelle (IMDB)
Senarist          : Michael Brandt (IMDB)(ekşi),Derek Haas (IMDB)(ekşi),Matt Olmstead (IMDB),Mary Leah Sutton (IMDB)(ekşi),Dick Wolf (IMDB),Simran Baidwan (IMDB),Andrew Dettmann (IMDB),Diane Frolov (IMDB),Stephen Hootstein (IMDB),Andrew Schneider (IMDB),Eli Talbert (IMDB),Jeff Drayer (IMDB)
Oyuncular      : Nick Gehlfuss (IMDB), Yaya DaCosta (IMDB)(ekşi), Torrey DeVitto (IMDB)(ekşi), Rachel DiPillo (IMDB), Colin Donnell (IMDB), Brian Tee (IMDB)(ekşi), S. Epatha Merkerson (IMDB)(ekşi), Oliver Platt (IMDB)(ekşi), Marlyne Barrett (IMDB), Kara Killmer (IMDB), Julie Marie Berman (IMDB), Jesse Lee Soffer (IMDB), Alex Weisman (IMDB), D.W. Moffett (IMDB), Dora Madison Burge (IMDB), Amanda Marcheschi (IMDB), Annie Potts (IMDB), Jeremy Shouldis (IMDB), Brennan Brown (IMDB), Taylor Kinney (IMDB), David Eigenberg (IMDB), Sophia Bush (IMDB), Lorena Diaz (IMDB), Amy J. Carle (IMDB), Nick Mayer (IMDB), Miriam Lee (IMDB), Cesar Jaime (IMDB), Christina Brucato (IMDB), Marc Grapey (IMDB), Peter Mark Kendall (IMDB), Elizabeth Reiners (IMDB), Monica Raymund (IMDB), Gregory Abbey (IMDB), Caroline Lagerfelt (IMDB), Marika Engelhardt (IMDB), Larry Pine (IMDB), Joe Tapper (IMDB), Susie Abromeit (IMDB), Paul Fitzgerald (IMDB), Audrey Francis (IMDB) >>devamı>>

Chicago Med (~ Camera de garda) ' Dizisinin Konusu :
Chicago Med is a TV series starring Nick Gehlfuss, Yaya DaCosta, and Torrey DeVitto. An emotional thrill ride through the day-to-day chaos of the city's most explosive hospital and the courageous team of doctors who hold it...

Facebook Yorumları
 • comment image

  amerikan nbc kanalında yayınlanan medikal drama.

  ilk dört bölüm itibariyle vasat bir performansı var dizinin. sanırım oyunculuklardan kaynaklı ya da medikal dram anlamında çok dizi izlemiş olduğumdan dolayı da olabilir. ama kardeşleri gibi bir adım öteye çıkacak performansı ve geleceği kendilerinde göremedim.

  abileri olan chicago fire ve chicago pd'nin ilk olarak seyirciye sunduğu ve benzerlerinden ayrıldığı bir tema var. itfaiye ve polis departmanında çalışanların bir aileden neredeyse farksız olması. karakterler 1-2 tanesi hariç çok iyi seçilmemiş gibi duruyor. yine 1-2 tanesi hariç oyunculuk anlamında ekstrası olan ve diziye olumlu yön veren, seyirciyle etkileşim kurabilen bir oyuncu da gözüme çarpmadı. haliyle hem oyuncuların çoğu, hem de yaratılan karakterler vasat ve altında kaldığından dolayı dizinin diğer kardeşleri gibi bir havayı yakalaması zor görünüyor.

  ayrıca senaryo olarak diğer medikal dizilerden de bir farkı yok. uzun ömürlü olmayacak gibi. keşke medikal yerine daha farklı bir tema seçselerdi. çünkü bu alanda o kadar çok yapım var ki artık birbirini tekrar etmekten de beter hale geldiler. mesela chicago hall (belediye) tema olarak fena olmazdı.


  (badbach - 13 Aralık 2015 22:13)

Yorum Kaynak Link : chicago med