Süre                : 1 Saat 48 dakika
Çıkış Tarihi     : 09 Şubat 2016 Salı, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Aksiyon,Macera,Komedi,Bilim Kurgu
Ülke                : ABD,Kanada
Yapımcı          :  Twentieth Century Fox , Marvel Entertainment , Kinberg Genre
Yönetmen       : Tim Miller (IMDB)
Senarist          : Rob Liefeld (IMDB),Fabian Nicieza (IMDB)(ekşi),Rhett Reese (IMDB)(ekşi),Paul Wernick (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Ryan Reynolds (IMDB)(ekşi), Karan Soni (IMDB), Ed Skrein (IMDB)(ekşi), Michael Benyaer (IMDB), Stefan Kapicic (IMDB), Brianna Hildebrand (IMDB), Style Dayne (IMDB), Kyle Cassie (IMDB), Taylor Hickson (IMDB), Ayzee (IMDB), Naika Toussaint (IMDB), Randal Reeder (IMDB), T.J. Miller (IMDB), Isaac C. Singleton Jr. (IMDB), Morena Baccarin (IMDB), Justyn Shippelt (IMDB), Donna Yamamoto (IMDB), Jed Rees (IMDB), Hugh Scott (IMDB), Gina Carano (IMDB), Cindy Piper (IMDB), Emily Haine (IMDB), Aatash Amir (IMDB), Chad Riley (IMDB), Paul Belsito (IMDB), Darcey Johnson (IMDB), Leslie Uggams (IMDB), Kyle Rideout (IMDB), Jason William Day (IMDB), Stan Lee (IMDB), Ben Wilkinson (IMDB), Rachel Shaw (IMDB), Paul Lazenby (IMDB), Rob Hayter (IMDB), Greg LaSalle (IMDB), Brad Archie (IMDB), Fabiola Colmenero (IMDB), John Dryden (IMDB), Tony Chris Kazoleas (IMDB), Sean Quan (IMDB) >>devamı>>

Deadpool ' Filminin Konusu :
Doktorların teşhisleri sonunda kanser olduğu ortaya çıkan Wade Wilson'ın (Ryan Reynolds) bilinen tedavi yöntemleri dahilinde hayatta kalma ihtimali yoktur. Ancak Weapon X adlı bir program, onu eskisinden daha iyi hale getirme vaadinde bulunur. Wade'in üzerinde uygulanan prosedürler sonucunda yepyeni bir karakter ortaya çıkar. Alışıldık süper kahramanlara hiç benzemeyen, umursamaz, tuhaf bir espri anlayışı olan Deadpool, hayatını mahvolma noktasına getirenlerden intikam alma peşine düşecektir.


 • "çenesiyle bruce banner'ı hulk'a dönüştürmeyi bile başarmıştır.hulk: talkin man hurt hulk, hulk rip off talkin man's head !!!deadpool: my head ? oh crap.."
 • "-bu, seni sevdiğim için-bu, senden nefret ettiğim için-bu, oyuncu tuşa bastığı içindeadpool'un pc oyununda wolverine'i tokatlarken sarf ettiği sözler"
 • "kendisinin ultron hakkındaki yorumu:"tony put siri in a body and now she is on her period!""
 • "(bkz: with great power, comes great irresponsibility)"
 • "komedi filmine gidip, gülenleri uyaran dangalakları ortaya çıkarmıştır. ulan şu tipler bir benim karşıma çıkmaz ki. ancak liseli çocuklara artistlik yaparsınız."
 • "çok beğendim, gayet eğlendirdi. abd sinemalarında altyazı olmadığından bi iki yerde esprileri kaçırdım. yeniden izlemeye bahane olacak."
 • "süper kahraman inişi, süper kahraman inişi yapacak! :))) ulan buna da mı gülmediniz? sırf ajax kaçtığında verdiği tepki ve bu sahne için bile favori filmlerimin arasına koyabilirim. koydum da zaten."
Facebook Yorumları
 • comment image

  sevilen ve sayılan marvel kahramanlarından biri... kendisi spider mangibi geyik yaradılışta bir karakter olması ile tanınır ama aslında içi ukte doludur... başarılı paralı asker wade wilson kendisine kanserini iyileştirme sözü verildiği için weapon x projesine katılır mutant sevgilisini geride bırakarak... hakikaten de iyileşir üstelik bir de süper hızlı iyileşme gücüne kavuşur iyice delifişek birşey olur ama bunun karşılığında cildi erimiş peynire döner... giyer spandexi olur deadpool... komiktir okunasıdır...


  (calhoun - 13 Şubat 2002 13:27)

 • comment image

  marvel ultimate alliance, sırf kendisinin replikleri ve kurduğu diyaloglar için oynanabilir.

  deadpool: the day my father odin banished me from asgard, i was bitten by a vampire and had radioactive waste dumped into my eyes. to make matters worse, my mutant ability to control weather activated just as i was hit by a blast of gamma radiation. nah, actually, i got this way by volunteering for the weapon x program. they promised to cure my cancer. and they cured it all right, by giving me an outrageous healing factor. then they labeled me psychotic and tossed me into a prison lab. so i escaped and became what some people might call a 'mercenary'. i prefer the title 'cleaner of the gene pool'. and i've made a lot of good friends along the way: like arcade. he's always sending me to his amusement park.
  arcade: hello, deadpool. ready for a fun filled day in murderworld?
  deadpool: yup. i've got my sunscreen on and i've taken my motion sickness pills so bring on the rides!
  arcade: oh, i don't think you understand. you're going to die here.
  deadpool: i know! carnivals always slay me.
  arcade: no. you are going to physically die... as in stop breathing. you will cease to exist.
  deadpool: riiiiiight... so do you have bumper cars here?

  ayrıca her seviye atladığında şöyle der:
  and now i'm better at doing whatever it is wolverine does!


  (batman - 25 Mayıs 2009 20:34)

 • comment image

  marvel ultimate alliance oyunundaki replikleri oyunu oynamanızı engelleyebilecek kadar yarıcı olan karakter.

  black widow: deadpool thank you for accepting fighting against galactus.
  deadpool: oh no! no one told me about galactus! i want my lawyer! i want my mommy! i want my lawyer's mommy!!!


  (godslayer - 24 Aralık 2009 00:00)

 • comment image

  çenesiyle bruce banner'ı hulk'a dönüştürmeyi bile başarmıştır.

  hulk: talkin man hurt hulk, hulk rip off talkin man's head !!!
  deadpool: my head ? oh crap..


  (youth gone wild - 19 Nisan 2010 19:45)

 • comment image

  -bu, seni sevdiğim için
  -bu, senden nefret ettiğim için
  -bu, oyuncu tuşa bastığı için

  deadpool'un pc oyununda wolverine'i tokatlarken sarf ettiği sözler


  (ego pon - 4 Ocak 2014 13:17)

 • comment image

  ingilizce haricinde almanca, ispanyolca ve japonca da konuşabilen anti-kahraman. artık türkçe de biliyor...

  https://vimeo.com/105289175

  ayrıca isminin anlamı ölü havuzu falan değildir yuh! saçmalamayın. weapon-x deneyleri sırasında diğer deneklerle önce kimin öleceği üzerine bahse tutuşurlar, herkes ortaya para koyduğu için de bahsin adına "deadpool" derler. daha sonra oradan tek kurtulan wade arkadaşlarının anısına bu ismi kullanmaya başlar. yani türkçe'ye "ölüm bahisi" olarak çevrilebilir. hani film türkiye'de vizyona girerken dğıtımcılar illa bir türkçe isim bulalım diyip buralara bakarlarsa öyle bir gerzeklik yapmasınlar...


  (massayidonatello - 5 Eylül 2014 01:09)

 • comment image

  "çocuklar için eğlenceli"

  (bkz: al bunu al al al al)

  lan +18 filmin nesi çocuk filmi oluyormuş anlamadım ben.

  trailer'da "don't make the suit green, or animated" diyerek reynolds'ın oynamış olduğu berbat green lantern filmine gönderme hoş olmuş. colossus falan da var trailer'da, sevdim ben.


  (homer simpsonin gobegi - 5 Ağustos 2015 07:16)

 • comment image

  filmi sonrası türkiye'de bi örümcek adam popülerliğine ulaşacaktır şüphesiz. daha önce adını dahi duymamış olanlar "dedpuuull" diye dolaşacaklar dört bir yanda. deadpool'un popüler olması, türkçe çevirilerinin artmasına sebep olacaktır. hoş. ben de birkaç fun facts pırtlatayım diyorum:

  *dc'nin en gevşek karakterlerinden biri olan lobo'nun da yüksek bütçeli bi filminin gelmesi dileğiyle*

  - deadstroke'a o kadar çok benziyordu ki yaratırken "ismi de alalım la puhaha" dendi, karakterin bu derece popüler olacağı akıllarına gelmemişti. **

  - ilk defa bi kötü* karakter olarak ortaya çıktı.

  - babası askeri disiplinle yetiştirdi ve annesini kanserden kaybetti. işte torbacılık, cankilik, kız meslek lisesi önü erkete, arabesk rap gibi kötü bir döneminde tayfasından birisi babasını öldürdü.

  - kendisinin de kanser olduğunu öğrendiği vakitlerde weapon x deneylerine katıldı ve şimdiki deadpool haline geldi. süper hızlı iyileşme özelliği o derece iyiydi ki vücudu hasar alacağını önceden kestirip götü sağlama alabiliyordu. işin içine ölüm**, thanos falan girince daha da coştu "ölümsüz" bi karakter oldu çıktı. rahmetli osiris de böyleydi, vücudunun parçalarını bi araya gelince toplanıyordu falan.

  - kendisi kanadalı. ağır da milliyetçi. maceralarında metrik sistemi kullanıyor ve dördüncü duvarı yerle bir ettiği için metrik sistemi abd'li okurların incik, inçlik, inçik, onç.. her ne boksa o sisteme çeviriyor. abd de zaten neden hâlâ diretiyorsa. abdli bi dingil yol sorarsa tarif edemiyorum lan, ben ne bileyim 400 metre kaç yard ediyor. yard onu kapsamıyor galiba. santimil. amk.

  - çocukluk kahramanı kaptan amerika ve bütün evrende saygılı davrandığı tek kişi o. gerçi adam yüzbaşı. ben olsam ben de saygıda kusur etmem.

  - bir karakterin, bir diğer karaktere konuk olması şaşırtıcı ve de güzel bir sürprizdir.. deadpool'un düğününe neredeyse bütün marvel karakterleri katılmıştır -alternatif evren deadpool'ları dahil- ve rekoru elinde bulundurmaktadır.

  http://goo.gl/c36fxr

  - en güçlü marvel karakteridir; zira çenesi hiç durmadığı için iki dakika istila yaptırmaz, galactus'a bile illallah çektirmiştir.

  çene > kozmik pağvaa

  https://goo.gl/jlv3um

  - deadpool olmadan evvel bi fahişeye aşık olmuş ve kanser olduğunu öğrendiği vakit onu terketmiştir. sonra yolları keşistiğinde de hatun şekil değiştiren bi mutanta dönüşmüştür.

  - en yakın arkadaşı örümcek adamdır -en azından deadpool için- bromance tabiri onlar için biçilmiştir.

  http://goo.gl/w2xued

  - her şeye rağmen çocuklar ve hayvanlara karşı yumuşak bir tarafı vardır. o çocuk apocalypse olsa bile.

  http://goo.gl/zo2tdg

  - yüzündeki yaralara ve kırık kafasına rağmen birçok defa ciddi ilişkisi olmuş, nişanlanmış, evlenmiştir. hatta bu kadınlar arasında black widow bile vardır. black widow lan, helal.

  - en büyük korkusu inekler, zayıf noktası ise yavru kedilerdir.

  http://goo.gl/fddnuv

  - hayran yapımı sayılarda en çok harley quinn'le yakıştırılmıştır. deadpool joker'den kat kat daha manyak olduğu için haklı bir yakıştırmadır da esasında.

  - chimichanga sever ve de en önemlisi büyük bir pantera hayranıdır.

  ----

  eğer bu videomu beğendiyseniz abone olun ve beğen butonuna basmayı unutmayın. her çarşamba iki video yükleyeceğim ve yarından itibaren yeni serimiz contra'ya başlıyoruz, yeni çıkmış grafikler muhteşem diyolla.


  (coolbull - 14 Ağustos 2015 16:25)

 • comment image

  laz vampir tirakula, yapışık kardeşler, hep yek, güvercin uçuverdi, yusuf yusuf, sağ salim...gibi boklar çekilen ve utanmadan "sinema filmi" diye sunulan memleketimde, insanların kaliteli bir yapım görebilmek için izleyeceği film.

  çok yaşa hollywood! god bless america!


  (tugberk1903 - 12 Şubat 2016 12:58)

 • comment image

  deadpool'u başlarda spider-man'le olan çok eğlenceli diyaloglarıyla tanıyıp yavaş yavaş hastası olan biri olarak "ya sen daha iki yıl önce deadpool'u tanımıyodun bileeammına" tarzı konuşan insanların ağzına dinamit sokup patlatmak istiyorum. bu önemli hususu belirttikten sonra bu arkadaşlarla ilgili tespitime geleyim. bu "nenen çarık giyerdi"ci arkadaşların tam olarak hayattan ve insanlıktan ne sikimi beklediklerini tam olarak anlayabilmiş değilim. bir insan deadpool'u 3 ay önce tanımış da olabilir. bir hikayenin, bir kurgunun, bir karakterin anlaşılabilmesi ya da beğenilmesi için ona ömrünü adamak gerektiğini zanneden şopar kitle hayatlarında büyük eserleri sevebilmenin büyük emek gerektirdiği savına kendilerini inandırabilir ve bu şekilde yaşayabilirler. ama buraya gelip de deadpool'u sevebilmek için herkesin 92'den beri bütün çizgi romanlarını okumuş olmak gerektiğini ya da oyununu oynayarak deadpool'u anlayamayacağını falan iddia edebilmek için ya stan lee olmanız ya da temel fizik kanunlarını değiştirebileceğine inanan bir mal olmanız gerek.

  ayrıca tüketim toplumunu da deadpool üzerinden eleştirmek ve bunu yaparken de "aslında deadpool'u ancak bizim gibi üstün özelliklere sahip küçük bir grup insan anlayabilir" tandanslı cümleler kurmak deadpool'un 'compiled' bir kahraman olduğu gerçeğini değiştirmez. deadpool, "her şeyden birazın iki katı" aritmetiğiyle oluşturulmuş bir adam zaten. yani deathstroke, spider-man, wolverine gibi deadpool'un özelliklerini aldığı adamlardan birini ya da sadece deadpool'un taşak geçtiği herhangi bir karakteri sevmek deadpool'u sevmek için sebep olabilir.

  bunların yanı sıra her şeyden öte adamın sadece bir bir kurgunun kahramanı olduğunun farkında olması bile herhangi bir insanı etkileyebilir. yani bir insanın deadpool'u sevebilmesi için bu son yıllarda türkiye'de yükselen 'geek' hıyarlığına kendisini kaptırmış olması da gerekmiyor. deadpool için heyecan duymak sadece bir çizgi roman kolleksiyonerinin kapılacağı bir duygu da değil. belki de adam blade'i neden seviyorsa deadpool'u da onun için, havada uçuşan kelle-kol-bacak için seviyor.

  o sebepten gelip burada insanların heyecanını ve beğenilerini aşağılayıp "sen daha ne biliyon yea" ayağı çekecek adamlar değilsiniz siz.

  edit: (in a galaxy far far away) çelişkiden bahsedilmiş. iki cümleye dikkat çekmek istiyorum.

  "yukarıda yazılanları tekrar oku, sonra bir daha oku. sonra tekrar oku."

  "açıklamakla uğraşırdım da, zekan neden bahsettiğimi anlamaya gayet yeterli, bence çok uğraşmayalım."

  if you can't explain it simply, you don't understand it well enough. - albert einstein


  (massayidonatello - 12 Şubat 2016 13:22)

 • comment image

  bir an benimle de taşak geçmesini beklediğim film. filme dair birkaç not:

  * filme dair ilk çekim, ocak 2012'de stüdyoyu filmi çekmeye ikna etme amaçlı 3 dakikalık kısa bir test çekimiymiş. 1 ağustos 2014'te biz sevgili izleyicilere sunulmuş ve epey olumlu tepkiler almış ve filmin yapımına başlanmış. o test çekimi o kadar popüler olmuş ki film için yeniden yaratılmış o sahne.

  * deadpool kostümünün içinde kas tabakası varmış fakat ryan reynolds'a çok dar geldiği ve onu çok iri gösterdiği için kaldırılmış.

  * deadpool için ryan reynolds, onun canlandıracağı son çizgi roman karakteri olacakmış fakat devam filmlerine açıkmış.

  * filmdeki bir sahnede, kostümü için yeşil renkte bir kostüm istemediğini belirtiyordu. burada 2011 yılında oynadığı ve yönetmeniyle pek iyi anlaşamadığı green lantern filmine gönderme var. ek

  * 1 nisan 2015'te ryan reynolds kendisinin twitter adresinden, epey küfürbaz ve ahlaksız olan deadpool karakterinin filminin pg-13 olacağını açıklamış. ertesi günse bunun şaka olduğunu belirtip filmin r rated olacağını söylemiş.

  * filmin çekimleri 48 günde tamamlanmış.

  * oyuncu kadrosunun senaryoya katkıda bulunabilmesine izin verildiğinden mütevellit ryan reynolds da senaryoda katkıda bulunmuş.

  * dc comics'teki deathstroke karakterine biraz saygı biraz da parodi olarak wade wilson ismi seçilmiş.

  * bu filmle birlikte ryan reynolds'ın oynadığı 5. çizgi roman uyarlaması filmde kendisine yer bulmuş.

  * yönetmen tim miller'ın aklında devam filmini çekmek varmış ki zaten filmin sonunda deadpool da bundan az biraz bahsediyor.

  * cadılar bayramında ryan reynolds, deadpool kostümünü giymiş. şuradan

  * ryan reynolds'ın deadpool kostümünü saklamasına izin verilmiş.

  * ryan reynolds o kadar büyük bir deadpool hayranıymış ki 2005 yılından beri kendi çapında lobicilik faaliyeti gösteriyormuş filmdeki rolünü kapabilmek için. (bkz: deadpool lobisi) filmin çekilebilmesi için maaşından kesinti yapılmasını kabul etmiş.

  * kurgusu adobe premiere cc'de gerçekleştirilmiş (ben de kullanıyorum bunuuuuu)

  * film, deadpool'un new mutants'ta ilk kez aldığı tarihten tam 25 sene sonra vizyona girmiş.


  (cam kavanoz - 13 Şubat 2016 00:33)

 • comment image

  komedi filmine gidip, gülenleri uyaran dangalakları ortaya çıkarmıştır. ulan şu tipler bir benim karşıma çıkmaz ki. ancak liseli çocuklara artistlik yaparsınız.


  (murphy macmanus - 13 Şubat 2016 20:57)

 • comment image

  http://cdn4.teehunter.com/…himichangas-photo-u1.jpg

  adam bu birader. deadpool bu. varlık amacı taşak geçmek bu adamın. dünya sikinde değil. filme gidip görsel şölen, felsefi aydınlanma, gözyaşı, dev oyunculuk falan beklemeyin yani. deadpool piç bir karakter. sevilmesi, oyunu filmi falan yapılması aslında bu yüzden.

  adam deadpool izliyor "aman ne komik hıh!" diyor amk. ne bekliyonuz lan? senaryoya bile gerek yok olm deadpool için. deadpool dediğin denyo batman ve bane yumruklaşırken batman'a parmak atıp kaçabilir. manyak çünkü. kendi filmi ne olacaktı zannettiniz?

  yetti gayrı siktirin gidin artık.


  (simonetta - 14 Şubat 2016 01:24)

 • comment image

  çok beğendim, gayet eğlendirdi. abd sinemalarında altyazı olmadığından bi iki yerde esprileri kaçırdım. yeniden izlemeye bahane olacak.


  (ssg - 14 Şubat 2016 23:27)

 • comment image

  ilk footage sızdığından itibaren heyecanla bekliyordum. filmin kendisini değil, fragmanını bile aşırı heyecanla beklemiştim. gayet de aslanlar gibi film olmuş. ryan reynolds'a helal olsun. adam resmen kendisini deadpool ile özdeşleştirdi ve emeğinin karşılığını maddi ve manevi olarak aldı.

  filmin eksik noktaları yok değil. filmin marketing safhası aşırı başarılıydı; ama bunun bir sonucu olarak fragman ve tv reklamlarına çok fazla içerik koymuşlar. filmdeki esprilerin pek çoğunu fragmanlarda izlemiştim zaten. onun dışında hem bütçe yetersizliği, hem de başlangıç filmi olması hasebiyle temposu biraz düşük.

  filmin pek çok kısmı fragmanlara kurban edildi ama benim tahminim bu riskli bir pazarlama hamlesiydi. neyse ki başarılı oldu.

  filmin bütçesi 58 milyon dolar. kıyas için aşağıya liste bırakıyorum:
  x-men: $75,000,000
  x-men 2: $110,000,000
  ıron man: $186,000,000
  the ıncredible hulk: $137,500,000
  ıron man 2: $170,000,000
  thor: $150,000,000
  captain america: the first avenger: $140,000,000
  the avengers: $225,000,000
  ıron man 3: $200,000,000
  thor: the dark world: $150,000,000
  captain america: the winter soldier: $170,000,000
  guardians of the galaxy: $170,000,000
  the avengers: age of ultron: $250,000,000
  ant-man: $130,000,000

  devamı

  buradan anladığımız nedir? en kısıtlı bütçeye sahip süperkahraman filmlerinden birisi olan deadpool, 58 milyonluk bütçeyle, 135 milyonluk açılış yapıyor. sizi sıkmamak adına ek bir tablo vermiyorum ama deadpool, avengers 1-2 ve iron man 3 dışındaki bütün marvel filmlerinden daha iyi bir açılış yapmıştır ve bunu sadece 58 milyonluk bütçeyle başarmıştır.

  bu niye bu kadar önemli? deadpool benim babamın oğlu mu? hayır (keşke).

  deadpool, kanlı, küfürlü, seksli bir r-rated filmin de finansal anlamda çok başarılı olabileceğini hatırlattı. bir zamanlar terminatör ve robocop gibi filmler gişede çok büyük başarılar yakalarlarken, günümüzde blockbuster olarak adlandırılan gişe filmlerinin neredeyse tamamı pg-13 olarak adlandırılan kansız, küfürsüz, suni filmler olmaktadır.

  yanlış anlaşılmasın, bir filmin kalitesi için pg-13 ya da r-rated olması önemli değildir; ancak wolverine gibi ellerinden pençe çıkan, şiddete meyyal bir karakteri ya da koskoca manhattan'ın uzaylılar tarafından yok edilişini (avengers) anlatıyorsanız ve filmde tek bir küfür ya da kan görmüyorsanız bu işte bir tuhaflık vardır. gel gelelim, hem blockbuster olup, hem de süperkahraman filmi olan filmlerin ana izleyici kitlesi 18 yaşından küçükler olarak varsayıldığı için bu filmler pg-13 olarak çekildi.

  deadpool, aşırıya kaçan şiddet, küfür ve kan içeriği barındırmasına rağmen inanılmaz bir finansal başarı elde etti. bu, suni olmayan gişe filmleri çekilmesine ön ayak olabilir. deadpool'un yarattığı heyecan biraz da bu yüzden.

  edit: bu entry yazıldıktan sonra wolverine 3'ün r-rated olma ihtimali açıklandı. bu haber, anlattığım şeyin güzel bir örneği oldu. http://frpnet.net/…-yas-ve-uzeri-olacagini-acikladi


  (starborn - 15 Şubat 2016 11:09)

 • comment image

  biraz önce izlediğim filmdir. öncelikle buradan ankamall 21.10 seansındaki f20-f21-f22-f23-f24-f25 numaralarda oturan, 2 oğlan ve 3 kız halinde takılan gerizekalılar hakkında bir kaç sitemde bulunmak isterim. salon ışıkları söndükten sonra reklamlar dahil her boka anıra anıra gülen bu amına kodumun gerizekalılarına bilet satan adamın kullandığı bilgisayarın işletim sistemini yazan programcısını sikeyim. be orospu çocukları ses telinizi sikeyim sizin. hele o kafası yuvarlak gözlüklü şişman karı güle güle beynimin damarlarını sikti. ulan zaten imaxte izliyoruz filmi, salonda hayvani efekt sesleri var ona rağmen bu malların sesi herkesin kulağını sikti. bu sikikler her kahkaha attığında ön koltuklarda oturan bi takım insanlar arkasına dönüp bu mallara bakmaktan valla filmi izleyemediler. sinirim hala geçmedi size beynini siktiğimin malları. neyse daha fazla sövmek istemiyorum ama cidden o gözlüklü olan karı, seni öldüreceyim. ses tellerinden seni tavana asıp yüzüne yüzüne güleceğim.

  filme gelecek olursak süperdi. bu kadar.


  (sharp - 16 Şubat 2016 00:00)

 • comment image

  --- spoiler ---

  süper kahraman inişi, süper kahraman inişi yapacak! :)))

  ---
  spoiler ---

  ulan buna da mı gülmediniz? sırf ajax kaçtığında verdiği tepki ve bu sahne için bile favori filmlerimin arasına koyabilirim. koydum da zaten.


  (tugberk1903 - 16 Şubat 2016 16:03)

Yorum Kaynak Link : deadpool