Süre                : 1 Saat 53 dakika
Çıkış Tarihi     : 25 Mayıs 2016 Çarşamba, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Macera,Aile,Fantazi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Walt Disney Pictures , Roth Films , Team Todd
Yönetmen       : James Bobin (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Linda Woolverton (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Claudio Encarnacion Montero (IMDB), Johnny Depp (IMDB)(ekşi), Alan Rickman (IMDB)(ekşi), Anne Hathaway (IMDB)(ekşi), Helena Bonham Carter (IMDB)(ekşi), Mia Wasikowska (IMDB)(ekşi), Andrew Scott (IMDB), Sacha Baron Cohen (IMDB)(ekşi), Michael Sheen (IMDB), Toby Jones (IMDB), Ed Speleers (IMDB), Rhys Ifans (IMDB), Timothy Spall (IMDB), Stephen Fry (IMDB), Matt Lucas (IMDB), Lindsay Duncan (IMDB), Frances de la Tour (IMDB), Geraldine James (IMDB), Leo Bill (IMDB), Barbara Windsor (IMDB), John Sessions (IMDB), Andrew Sachs (IMDB), Leilah de Meza (IMDB), Paul Whitehouse (IMDB), Daniel Westwood (IMDB), Esther Adams (IMDB), Sarah Crowden (IMDB), Lasco Atkins (IMDB), Isaac Andrews (IMDB), Mohammed Ali (IMDB), Joanna Bobin (IMDB), Simone Kirby (IMDB), Edd Osmond (IMDB), Matt Hookings (IMDB), Amelia Crouch (IMDB), Owain Rhys Davies (IMDB), Jane Fowler (IMDB), Frederick Warder (IMDB), Tom Godwin (IMDB), Karl Farrer (IMDB) >>devamı>>

Alice Through the Looking Glass (~ Alis Harikalar Diyarinda: Aynanin Içinden) ' Filminin Konusu :
Alice Kingsleigh (Mia Wasikowska) babasının peşinden 3 yıl denizlerde seyahat ettikten sonra Londra'ya dönmek üzere yola koyulur. Hayatının geri kalanında ne yapacağı konusunda bir fikri yoktur. Bu esnada bulduğu bir sihirli ayna marifeyitle yeniden Harikalar Diyarı'na döner. Alice eski arkadaşlarıyla yeniden buluşur, ancak Çılgın Şapkacı'da (Johnny Depp) bir tuhaflık vardır. Her zamankinden daha asabi bir haldedir. Arkadaşını tekrar eski haline getirebilmek için geçmişe giden Alice, zamana karşı büyük bir mücadele verecektir.


 • "(bkz: malice through the looking glass)"
 • "(bkz: alice kuantum diyarında)"
 • "(bkz: looking glass)"
 • "(bkz: through the looking glass)"
 • "alice in wonderland'e devam niteliğini taşıyacak film için yeni bir televizyon reklamı paylaşmışlar. bu tanıtım öncekilerden daha ilgi çekici olmayı başarmış."
 • "heyecanla beklediğim film. ilkini çok beğenmiştim. umarım yeni filmde daha çok march hare görürüz.*"
 • "metacritic puanı berbat olan film."
 • "metacriticden dusuk skor alarak patlamış filmdir."
 • "bizlere pek kart bir alis sunacak boktan film. bıktık lan yeter johnny depp'ten de, helena bonham carter'dan da. yıldık vallahi. bi bırakın. bi salın aq, yeter."
 • "2. fragman"
 • "2016 yılında vizyona girecek tim burton fimi.(bkz: johnny depp)(bkz: helena bonham carter) (bkz: anne hathaway)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  alice in wonderland'e devam niteliğini taşıyacak film için yeni bir televizyon reklamı paylaşmışlar. bu tanıtım öncekilerden daha ilgi çekici olmayı başarmış.


  (billush - 13 Mart 2016 21:06)

 • comment image

  27 mayis 2016'da gosterime girecek olan, tim burton yapimi , james bobin yönetimli alice harikalar diyarinda filminin devami niteligindedir.

  her ne kadar en sevdigim cocukluk hikayesi olsa da, fragmani izledigimde heycanlansam da, johnny'nin mad hatter karakterine aşık olsam da artik bayık gelmistir. her seyin bir raf omru vardir, tim amca bence ekmek yicek baska bir sey bulmalisin.

  ayrica;

  jefferson airplane - white rabbit .


  (wish i could fly - 24 Mayıs 2016 00:20)

 • comment image

  bizlere pek kart bir alis sunacak boktan film. bıktık lan yeter johnny depp'ten de, helena bonham carter'dan da. yıldık vallahi. bi bırakın. bi salın aq, yeter.


  (johnmalkow - 7 Mayıs 2016 21:39)

 • comment image

  bir tim burton produksiyonu olan (ama burton tarafından yönetilmeyen) 2010 yılında burton tarafından yönetilen (bkz: alice in wonderland) filminin devamı niteliğindeki ikinci filmdir ama bu sefer film james bobin tarafından yönetilmiştir. ikinci fragmanında (benim de zaman zaman bayılarak dinlediğim) jefferson airplanegrubunun 67 yılında yapmış olduğu white rabbit şarkısı kullanılmış, pek de güzel olmuş. amerika'da 27 mayıs 2016 tarihinde vizyona girecek fakat türkiye vizyon tarihi hakkında herhangi bir bilgi bulamadım.


  (french goddess - 10 Nisan 2016 14:17)

Yorum Kaynak Link : alice through the looking glass