Süre                : 1 Saat 40 dakika
Çıkış Tarihi     : 21 Nisan 2016 Perşembe, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Aksiyon,Komedi,Cinayet
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Artists First , Monkeypaw Productions , New Line Cinema
Yönetmen       : Peter Atencio (IMDB)
Senarist          : Jordan Peele (IMDB)(ekşi),Alex Rubens (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Jordan Peele (IMDB)(ekşi), Keegan-Michael Key (IMDB)(ekşi), Tiffany Haddish (IMDB), Method Man (IMDB)(ekşi), Darrell Britt-Gibson (IMDB), Jason Mitchell (IMDB), Jamar Malachi Neighbors (IMDB), Luis Guzmán (IMDB)(ekşi), Will Forte (IMDB), Nia Long (IMDB), Rob Huebel (IMDB), Madison Wolfe (IMDB), Jordyn A. Davis (IMDB), James Yeargain (IMDB), Brittany Seymour (IMDB), Richard Holden (IMDB), Nadiyah Skyy Taylor (IMDB), Susan McBrien (IMDB), Jenny Ballard (IMDB), Ian Casselberry (IMDB), Neil Wells (IMDB), David A Cole (IMDB), Reginal Varice (IMDB), Nicholas Hayner (IMDB), Keanu Reeves (IMDB), Darrell L. Shuler (IMDB), Chris Angerdina (IMDB), Sue-Lynn Ansari (IMDB), John L. Armijo (IMDB), Nazeema Bartek (IMDB), Tony Beard (IMDB), Devin Lord Chachere (IMDB), James David Gabriel (IMDB), Terrell D Davis (IMDB), Robert Dill (IMDB), Michael Endoso (IMDB), Jeffrey Estiverne (IMDB), Anna Faris (IMDB), Gino Galento (IMDB), Steven Grossman (IMDB) >>devamı>>

Keanu (~ Cat Boys) ' Filminin Konusu :
'Keanu Charles Reeves', 1964 Beyrut doğumlu Kanadalı sinema oyuncusu ve müzisyen. Reeves, Wachowski kardeşlerin The Matrix üçlemesindeki seçilmiş kişi Neo karakteriyle kariyerinin zirvesine çıkmıştı.


 • "zibidilerin okumamış etmemiş tarafları ve dünyayı tanımamış hallerine baka baka kararan ve hiç bir politik gerceği goremeyen insanların yazılarını okuyup anlayan birisidir."
 • "(bkz: keanumaniac)"
 • "hawaii dilinde serin meltem demek.."
 • "(bkz: cekirge)"
 • "italya aşığı bir suserdir kendileri."
 • "dun sirketimizi onurlandirmistir kendileri."
 • "patronun gozunun icine baka baka sozluge girmek konseptine patronun laptopuyla sözlüğe girmek gibi bambaşka getirmiş bir suser. sheridansssss diye ortalıklarda sayıklayarak dolandığı söylenmektedir."
 • "ziyaret edip bir adet mavi smirnoff bırakarak bizi bizden alan güzel insan."
 • "o smirnoff'tan biz de ictik. gunumuzu senlendirdi kendisi. arada husnu senlendirici ile bir akrabaligi var mi diye dusunmekten alamamaktayim kendimi."
 • "bilgisayarlardan pek anlamıyor ama süper krep yapabiliyormuş meğerse. ayrıca bir bayram harçlığını hak etmiş yazar. gozyaslarimizi bitti mi sandin harçlığın olsun, hep cepten yeme güzel kardeşim."
 • "çok uykucu. saat akşam 10'u vurduğu zaman kendisini uykuya teslim ediyor."
 • "(bkz: 27 temmuz)"
 • "bütün bir öğleden sonrayı çene yaparak yediğimiz 4. nesil candan yazar. arada da bir adet 6. nesil yazar yedik. evet, yedik onu biz. * eylemlerimiz sürecektir."
 • "yazdığım entryle ilgilenip, beni ciddiye alıp üstüne evimi şenlendirmiş, beni çok mutlu etmiş, süper kişi"
Facebook Yorumları
 • comment image

  zibidilerin okumamış etmemiş tarafları ve dünyayı tanımamış hallerine baka baka kararan ve hiç bir politik gerceği goremeyen insanların yazılarını okuyup anlayan birisidir.


  (atlantis - 20 Nisan 2007 06:27)

 • comment image

  thug life ile thug love karıştırması üzerine mesaj atarak uyarmaya çalıştığım bu uyarılara ise thug love başlığından cevap vermek istemiş sözlük konseptini henüz kavrıyamamış yeni user ... kavrar illa bir şekilde ...


  (thug love - 4 Kasım 2002 19:04)

 • comment image

  bir arkadaşımın deyişiyle, "80 kiloyla devri alem" gezisinde tanışmışız biz, brindisi'de. sabahın erken saatlerinde sırtlarımızda o koca çantalarla roma'nın dışında bir kamp alanına sürüklenmişiz istasyonda bizi kandıran adam yüzünden. ama olsun, sonra colleseum'a beş dakika uzaklıktaki süper oteli keşfetmişiz, adı bile aklımda: michigan. roma'nın bitmek bilmez çeşmelerinin her birinde, itinayla sıraya dizilmişiz, öyle ki sıranın başındaki kişi suyunu içip ötekileri beklerken yine susamış. olsun, roma bu, her yer çeşme ağustos sıcağında. zaten tatil günü gitmişiz, 15 ağustos'ta. her yer kapalı. vatikana girmeyi başarmışız, askılılarımızı, şortlarımızı o gün giymemişiz. böylece daha çok susamışız. otobüste cüzdan çaldırmış arkadaşımız, italyan karakollarının duvarlarındaki komik resimlerle böylece tanışmışız. akşam ispanyol merdivenlerinde gözlerini dışarı çıkara çıkara dans eden zenciyi izlemişiz şaşkınlıkla. dilim dilim pizza yemişiz. o günleri çok özlemişiz birden bire. geri dönmek istemişiz.


  (glass sealed - 23 Aralık 2003 00:47)

 • comment image

  durup dururken "aney, deprem oldu" diyebilen bir kişiymiş.
  ek olarak, bir yıl önceki fotoğrafı ile bir yıl sonraki fotoğrafı arasında dağlar kadar fark bulunabilen "hadi len bu sen deelsin" diye tepkilere maruz kalabilen bir kişidir.


  (sarapci - 24 Haziran 2004 16:37)

 • comment image

  bütün bir öğleden sonrayı çene yaparak yediğimiz 4. nesil candan yazar. arada da bir adet 6. nesil yazar yedik. evet, yedik onu biz. * eylemlerimiz sürecektir.


  (atlantis - 26 Eylül 2004 20:37)

 • comment image

  yazdığım entryle ilgilenip, beni ciddiye alıp üstüne evimi şenlendirmiş, beni çok mutlu etmiş, süper kişi


  (lydx - 15 Haziran 2005 20:43)

Yorum Kaynak Link : keanu