Süre                : 1 Saat 38 dakika
Çıkış Tarihi     : 07 Temmuz 2016 Perşembe, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Macera,Komedi,Romantik
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Twentieth Century Fox , Chernin Entertainment , TSG Entertainment
Yönetmen       : Jake Szymanski (IMDB)
Senarist          : Andrew J. Cohen (IMDB),Brendan O'Brien (IMDB)
Oyuncular      : Zac Efron (IMDB)(ekşi), Anna Kendrick (IMDB)(ekşi), Aubrey Plaza (IMDB), Sugar Lyn Beard (IMDB), Adam DeVine (IMDB)(ekşi), Stephen Root (IMDB), Wendy Williams (IMDB)(ekşi), Branscombe Richmond (IMDB)(ekşi), Sam Richardson (IMDB), Stephanie Faracy (IMDB), Alice Wetterlund (IMDB), Mary Holland (IMDB), Hilty Bowen (IMDB), Ayden Mayeri (IMDB), Gina Evangelisti (IMDB), Emmy Agustin (IMDB), Nicole Hunt (IMDB), Olga Kalashnikova (IMDB), Cass Buggé (IMDB), Kimee Balmilero (IMDB), Sharon M. Bell (IMDB), Scott M. Schewe (IMDB), Joseph Kingsley (IMDB), Jasmin Haugstuen Please (IMDB), Bob Turton (IMDB), Sally Jackson (IMDB), Matthew A. Chapman (IMDB), Julia Levanne (IMDB), Rose Robertson (IMDB), Don Dailey (IMDB), Erik Thirsk (IMDB), Natalie Moreland (IMDB), Shahid Byrd (IMDB), Julia Fae (IMDB), Michael A. Lilly (IMDB), Susan Mathewson (IMDB), Amber Beeler (IMDB), Bernita Edison (IMDB), Raj K. Bose (IMDB), Tom Holowach (IMDB) >>devamı>>

Mike and Dave Need Wedding Dates (~ Mike ve Dave: Ahh Bir Sevgili Yapsak) ' Filminin Konusu :
Mike (Adam Devine) ve Dave Stangle (Zac Efron) çılgın partiler yapmayı seven, ancak yıllarca her aile toplantısında olay çıkarabilmeyi başarmış iki kardeştir. Ablalarının Hawaii'de yapılacak düğününden önce babaları tarafından sertçe uyarılırlar ve ikisinin de düğüne yanlarında birer kadınla gelmeleri şart koşulur. Münasip bir aday bulmak amacıyla her yeri arayan, hatta televizyona bile çıkan kardeşlerin karşısına Tatiana (Aubrey Plaza) ve Alice (Anna Kendrick) çıkar. Ancak bu genç ve güzel kadınlar, Stangle kardeşlerin tüm hesaplarını alt üst edecek kadar akıllı, çılgın ve umursamazdır.


 • "zac efron, adam devine, anna kendrick ve aubrey plaza'nın rol alacakları komedi. 15 temmuz 2016'da vizyona girecek."
 • "fragman 1fragman 2 red band"
Facebook Yorumları
 • comment image

  bazı filmler vardır, boş vaktinizde canınız sıkılır, yapacak işiniz yoktur, yalnızsınızdır, çok büyük beklentileriniz olmadan gideyim de bir iki saatliğine kafamı dağıtayım dersiniz.
  işte bu film onlardan bile değil.
  başından sonuna klişe dolu bir film. izlediğiniz zaman ben bunun aynısından beşyüz kere daha izlemiştim dedirtiyor.
  masaj sahnesi komik, gerisi inanılmaz zorlama.
  sinemda izleyip de paranıza yazık etmeyin.
  normalde torrente düşsün öyle izleyin derdim ama internetten bile izlemeyin derim size.
  son olarak notum: 1.5/10


  (rommie - 11 Temmuz 2016 23:34)

 • comment image

  beklentisiz izlediğinizde kahkahalarla güldürür. yok, hikaye bütünlüğü falan derseniz, o konuda belki canınız sıkılabilir (yine de o kadar kötü bir hikaye de değil, yalnızca "kız bulma" kısmını çabucak geçmişler).

  imdb'de an itibarıyla 6.2'ymiş, bence 7'yi hak eder.


  (barisunver - 30 Eylül 2016 22:40)

 • comment image

  adam devineworkaholics dizisinden beri takip ediyorum, adamın mizahı, tripleri bence çok komik. bu filmde de kahkalarla güldüm. egosu yüksek cahil-aptal rolünü o kadar güzel yapıyor ki filmi almış götürmüş bence.
  filmdeki adam devine'ın karakteri workaholics dizisindeki karakterine de çok benzediği için çok sevmiş olabilirim filmi.

  ama sonuç olarak bence çok güzel ve eğlenceli bir film olmuş, ben çok güldüm.


  (herhavsindibiayni - 2 Kasım 2016 15:57)

Yorum Kaynak Link : mike and dave need wedding dates