IMDB Puanı   : 5,2
Oy Sayısı         : 102.595
Süre                : 2 Saat 29 dakika
Çıkış Tarihi     : 23 Haziran 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Aksiyon,Macera
Taglar             : Beşinci bölüm,Devam filmi,Oyuncağa dayalı
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Michael Bay (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Andrew Barrer (IMDB)(ekşi),Lindsey Beer (IMDB),Gabriel Ferrari (IMDB)(ekşi),Matt Holloway (IMDB)(ekşi),Art Marcum (IMDB)(ekşi),Ken Nolan (IMDB),Zak Penn (IMDB),Jeff Pinkner (IMDB),Geneva Robertson-Dworet (IMDB)
Oyuncular      : Mark Wahlberg (IMDB)(ekşi), Peter Cullen (IMDB)

Transformers: The Last Knight (~ Transformers 5: Son Sövalye) ' Filminin Konusu :
Son Şövalye, Transformers serisinin özündeki efsaneleri paramparça ediyor ve kahraman olmanın anlamını yeninden tanımlıyor. İnsanlar ve Transformerlar savaşta, Optimus Prime gitmiş. Geleceğimizi kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyamızı kurtarmak Cade Yeager ; Bumblebee; bir İngiliz lordu (Sör Anthony Hopkins) ve bir Oxford profesöründen oluşan beklenmedik bir ittifaka düşüyor. Herkesin hayatında fark yaratması istenen bir an gelir. Bu filmde avlananlar kahraman olacak. Kahramanlar kötüler olacak. Yalnızca bir dünya ayakta kalacak: ya onlarınki ya da bizimki...


 • "(bkz: transformers the last knight)"
 • "23 haziran 2017'de vizyona girecek olan 5. transformers filmi."
 • "2017 yazında vizyona girecek, michael bay’in yöneteceği son transformers filmi."
 • "hakkında çıkan haberleri yakinen takip ettiğim ve şimdilik vizyon tarihini 2017 olarak belirlemiş film, bir efsane."
 • "filmin adı transformers rise of unicron olarak belirlenmiştir. 2016 da diyorlar ama daha çekimleri başlamadığına göre cgi efekt filan derken yetişmez gibi geliyor bana."
 • "seneye haziran ayında, michael bay'in yönetmenliğinde çekimlerine başlanacak olan film."
Facebook Yorumları
 • comment image

  filmin adı transformers rise of unicron olarak belirlenmiştir. 2016 da diyorlar ama daha çekimleri başlamadığına göre cgi efekt filan derken yetişmez gibi geliyor bana.


  (psykotherapy - 16 Aralık 2015 23:12)

 • comment image

  age of extinction ile başlayan ikinci üçlemenin ikinci filmi olacak.

  özellikle galvatron'un kaçışı, optimus'un yaratıcıların peşine düşmesi ve doğaya salınan dinobotların akıbeti merak uyandırmaya şimdiden başladı.

  cade, joshua'nın şirkette işe başlamıştır. bu sırada galvatron yine ibnelik peşinde koşarak dünyanın amına koymakla meşgul olur. aynı saatlerde optimus uzayda cevapsız soruların peşindeyken dünyadan yardım sinyali alır ve tam zamanında yardıma yetişir. yalnız bu tarz bi senaryo olursa demek ki ben bile yazabilirim lan filmi:(

  ama yokoluş istiyorum ya. ne bileyim, galvatron güçlensin ve dünyanın büyük çoğunluğu yokolsun fln. decepticonlar hüküm sürsün, insanoğlu avlansın, autbolar saklanmak zorunda kalsın. optimus geldiğinde bıraktığı dünyayı bulamasın sonra olaylar olaylar. ne hoş olmaz mı. hehe.


  (griff - 27 Haziran 2014 17:44)

Yorum Kaynak Link : transformers 5