Çıkış Tarihi     : 19 Haziran 2019 Çarşamba, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Animasyon,Macera,Komedi,Aile,Fantazi
Taglar             : bo peep character,Buzz Işıkyılı karakteri,Woody karakter,Devam filmi,Dördüncü bölüm
Ülke                : ABD
Yönetmen       : John Lasseter (IMDB)(ekşi), Josh Cooley (IMDB)
Senarist          : John Lasseter (IMDB)(ekşi),Andrew Stanton (IMDB)(ekşi),Pete Docter (IMDB)(ekşi),Lee Unkrich (IMDB)(ekşi),Rashida Jones (IMDB)(ekşi),Will McCormack (IMDB),Andrew Stanton (IMDB),John Lasseter (IMDB)
Oyuncular      : Tom Hanks (IMDB)(ekşi), Bonnie Hunt (IMDB)(ekşi), Annie Potts (IMDB)(ekşi), Patricia Arquette (IMDB), Laurie Metcalf (IMDB)(ekşi), Joan Cusack (IMDB)(ekşi), Tim Allen (IMDB)(ekşi), Jeff Garlin (IMDB), Jodi Benson (IMDB), Don Rickles (IMDB), Estelle Harris (IMDB), Blake Clark (IMDB), Lori Alan (IMDB), Bud Luckey (IMDB), Jeff Pidgeon (IMDB)

Toy Story 4 (~ Oyuncak Hikayesi 4) ' Filminin Konusu :
Pixar Animasyon Stüdyosu’nun dünyanın ilk bilgisayar animasyonu “Oyuncak Hikayesi” filminden yaklaşık 20 yıl sonra “Oyuncak Hkayesi 4” ile birlikte izleyiciler,  Disney•Pixar’ın bu çok sevilen, ikonik karakterleriyle tekrar buluşuyor. “Oyuncak Hikayesi” ve “Oyuncak Hikayesi 2” filmlerinin yönetmeni John Lassater; Woody, Buzz Işıkyılı ve diğer tüm oyuncakların hayatlarındaki yeni bir sayfayı açan filmin yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmin senaryosu, üç Oyuncak Hikayesi filminin de yazarları olan Lasseter, Andrew Stanton, Pete Docter ve  Lee Unkrich tarafından yazılıyor. Filmin 16 Haziran 2018 yılında vizyona girmesi bekleniyor.


 • "tom hanks'in müjdelediği yapım. pixar resmi bir açıklama yapmamış olmasına rağmen sevindirici bir haber."
 • "vizyon tarihi 16 haziran 2017 olarak açıklanan devam filmi. çocuklar bu saatte çoktan yatmıştır, bari içindeki çocuğu öldürmeyen büyüklere selam olsun*"
 • "disneypixar'ın fikri olarak açıklanmış. ama eminim bu paragöz disney'in fikridir. pixar'ın değil. ts3'ün sonundan sonra ts4 olmamalıydı. ama neyse ki john lesseter yönetecekmiş."
 • "hah aferin muhteşem noktalanmış bir filmin daha para için suyunu çıkarın oooh."
 • "ilk 3 filmi kadar güzel olmamış, serinin 4.filmi."
 • "2017'de çıkması planlanan film.merakla bekliyoruz."
 • "tadında bırak."
 • "woody’nin bo peep’e olan aşkını konu alacak devam filmi."
Facebook Yorumları
 • comment image

  vizyon tarihi 16 haziran 2017 olarak açıklanan devam filmi.
  çocuklar bu saatte çoktan yatmıştır, bari içindeki çocuğu öldürmeyen büyüklere selam olsun*


  (tugberk1903 - 7 Kasım 2014 00:16)

 • comment image

  disneypixar'ın fikri olarak açıklanmış. ama eminim bu paragöz disney'in fikridir. pixar'ın değil. ts3'ün sonundan sonra ts4 olmamalıydı. ama neyse ki john lesseter yönetecekmiş.


  (ben smyrna - 7 Kasım 2014 00:55)

Yorum Kaynak Link : toy story 4