Süre                : 1 Saat 51 dakika
Çıkış Tarihi     : 25 Ağustos 2016 Perşembe, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Aksiyon,Biyografi,Drama,Spor
Taglar             : Rövanş,1980'ler,boks,Seks sahnesi,kavga
Ülke                : Panama,ABD
Yapımcı          :  Fuego Films , Epicentral Studios , La Piedra Films
Yönetmen       : Jonathan Jakubowicz (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Jonathan Jakubowicz (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Édgar Ramírez (IMDB)(ekşi), Robert De Niro (IMDB)(ekşi), Usher Raymond (IMDB)(ekşi), Rubén Blades (IMDB)(ekşi), Ana de Armas (IMDB)(ekşi), Pedro Perez (IMDB)(ekşi), Óscar Jaenada (IMDB), John Turturro (IMDB)(ekşi), Ellen Barkin (IMDB), Jurnee Smollett-Bell (IMDB), Yancey Arias (IMDB), Drena De Niro (IMDB), Ilza Rosario (IMDB), Anthony Molinari (IMDB), Rick Avery (IMDB), Robb Skyler (IMDB), Joe Urla (IMDB), Eliud Kauffman (IMDB), Khalid Ghajji (IMDB), John Duddy (IMDB), Israel Isaac Duffus (IMDB), Aaron Zebede (IMDB), Janelle Davidson (IMDB), Leo Wiznitzer (IMDB), Roberto Chavo Duran (IMDB), Robin Duran (IMDB), Alexander Salazar (IMDB), Matt Doherty (IMDB), Kevin Foster (IMDB), Max Cooper (IMDB), Marcy Weisleder (IMDB), Anthony Famulari (IMDB), David Roubik (IMDB), Alfredo Popa Arias (IMDB), Daniel Tamayo (IMDB), Ken Oefelein (IMDB), Carlos Alfredo Lopez (IMDB), Luis Alfonso Ceballos (IMDB), Rony Quesada (IMDB), Adrian Scott (IMDB) >>devamı>>

Hands of Stone (~ Manos de piedra) ' Filminin Konusu :
Taştan El (Manos de Piedra) lakabıyla tanınan Panamalı boksör Roberto Duran'ın (Edgar Martinez) henüz 16 yaşındayken başlayan ve 50 yaşında biten parlak kariyerini, bu kariyerin en önemli anı olan 1980'deki 2. Sugay Ray Leonard maçını ve antrenörü Ray Arcel (Robert De Niro) ile ilişkisini anlatan biyografik bir yapım.


  • "2012'de gösterime girecek film. roberto duran'ın hayatını konu alacakmış. duran'ı gael garcia bernal canlandıracak. diğer rollerde al pacino ve michelle rodriguez'in isimleri geçiyor."
Facebook Yorumları
  • comment image

    weinstein şirketi filmin gişede batmasından korkuyor olsa gerek ki yayınladığı son fagmanda filmdeki erotik sahnelerden 2'sine yer vermiş. mesela bu ilk teaser olsa ve film hakkında hiçbir şey bilmesem erotik bir film sanırdım. gören boks değil, romantik-erotik film sanacak. marketing ekibini milletçe alkışlıyoruz. o değil de acaba ana de armas ne düşündü bu fragmanı görünce? zaten filmi de en çok ana de armas için merak ediyorum. zira boks filmleri sıkmaya başladı. umarım kötü değildir.


    (sherlock holmes 90 - 20 Ağustos 2016 10:35)

Yorum Kaynak Link : hands of stone