Süre                : 1 Saat 51 dakika
Çıkış Tarihi     : 22 Aralık 2016 Perşembe, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Twentieth Century Fox , Red Hour Films , 21 Laps Entertainment
Yönetmen       : John Hamburg (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Jonah Hill (IMDB),John Hamburg (IMDB)(ekşi),Ian Helfer (IMDB)(ekşi),John Hamburg (IMDB)(ekşi),Ian Helfer (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : James Franco (IMDB)(ekşi), Zoey Deutch (IMDB)(ekşi), Bryan Cranston (IMDB)(ekşi), Adam DeVine (IMDB)(ekşi), Keegan-Michael Key (IMDB)(ekşi), Megan Mullally (IMDB)(ekşi), Andrew Rannells (IMDB)(ekşi), Casey Wilson (IMDB), Griffin Gluck (IMDB), Zack Pearlman (IMDB), Bob Stephenson (IMDB), Steve Aoki (IMDB), Lucy Angelo (IMDB), Jee Young Han (IMDB), Ramy Youssef (IMDB), Jacob Kemp (IMDB), Isabel Dresden (IMDB), Jimmy Badstibner (IMDB), Emely von Oest (IMDB), Melissa Graver (IMDB), Braxton Goe (IMDB), Lynly Ehrlich (IMDB), Christopher Liscomb (IMDB), Arber Mehmeti (IMDB), Saul Preciado-Garcia (IMDB), Stevens Gaston (IMDB), Steffen Dziczek (IMDB), Alex J. Joseph (IMDB), Jocelyn Marie (IMDB), Tricia Mary Young (IMDB), Lee Stickler (IMDB)

Why Him? (~ Bu da Nereden Çikti?) ' Filminin Konusu :
Ned Fleming (Bryan Cranston) kızı Stephanie'yi çok seven bir babadır. Ancak kızı büyümüş ve kendi hayatını kurma yaşına gelmiştir ve sonunda ailenin, Stephanie'nin erkek arkadaşıyla tanışacağı gün gelir çatar. Ne var ki Laird Mayhew (James Franco) beklediklerinden çok farklı bir karakterdir. İnternet üzerinden kazandığı paralar sayesinde genç yaşta zengin olmuş bu adam, cana yakın ancak laubali tavırlarıyla daha en başta Ned'in nefretini üzerinde toplar. Laird, kısa süre içinde tüm ailenin sevgisini kazanıp Ned'in de rızasını alarak Stephanie ile evleneceğini söylese de Ned, Laird ne yaparsa yapsın onu damat olarak kabullenmemeye kararlıdır.


 • "(bkz: meet the parents)(bkz: meet the fockers)"
 • "ilk tanıtım videosu yayınlanan seri."
 • "walter white'ın harry osborn'u yumruklayacağı komedi filmi."
 • "son yillarda seyrettigim en iyi komedi filmi. cok uzun zamandir bir filmde bu kadar guldugumu hatirlamiyorum. bryan cranston ile james franco cok uyumlu olmus."
Facebook Yorumları
 • comment image

  tipik kızını kimselere yakıştıramayan bir baba hikayesi. kendini beğendirmek için didinen serseri görünümlü altın yürekli damat adayı rolünde (bkz: james franco) dikkat çekiyor. kuşak çatışması üzerinden biraz küfürlü ve bel altı esprilerle ilerleyen senaryoya eşlik eden bir sürpriz müzikseverlerin dikkatini çekecektir eminim... (bkz: kiss)
  keyifli bir seyirlik çok da fazla birşey beklemeyin zaten...


  (cosmixgirl - 17 Ocak 2017 16:24)

Yorum Kaynak Link : why him