Süre                : 1 Saat 48 dakika
Çıkış Tarihi     : 01 Eylül 2016 Perşembe, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Gizemli,Heyecanlı
Ülke                : İngiltere,Kanada,ABD
Yapımcı          :  Brightlight Pictures , Blank Tape , Fire Axe Pictures
Yönetmen       : Alexandre Aja (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Liz Jensen (IMDB),Max Minghella (IMDB)
Oyuncular      : Aiden Longworth (IMDB), Sarah Gadon (IMDB)(ekşi), Michael Adamthwaite (IMDB)(ekşi), Beckham Skodje (IMDB), Adam Abrams (IMDB), Aaron Paul (IMDB)(ekşi), Molly Parker (IMDB), Terry Chen (IMDB)(ekşi), Randi Lynne (IMDB), John Hainsworth (IMDB), Julian Wadham (IMDB), Goldie Hoffman (IMDB), Jamie Dornan (IMDB), Nels Lennarson (IMDB), Anjali Jay (IMDB), Oliver Platt (IMDB), Ostara Gardy (IMDB), Jennifer Derwojed (IMDB), Lina Roessler (IMDB), Luke Camilleri (IMDB), Jane McGregor (IMDB), Sarah-Jane Redmond (IMDB), Anthony Shudra (IMDB), Alex Zahara (IMDB), Fiona Vroom (IMDB), Iris Paluly (IMDB), Barbara Hershey (IMDB), David Lloydy (IMDB), Kent Thomson (IMDB), Justin Bowe (IMDB), Spencer Drever (IMDB), Dakota Guppy (IMDB), Max Minghella (IMDB), John Specogna (IMDB)

The 9th Life of Louis Drax (~ Dokuzuncu Hayat) ' Filminin Konusu :
9 yaşındaki Louis Drax (Aiden Longworth) kısa ömrü boyunca birçok tehlikeli kazadan sağ çıkmayı başarmıştır. 9. doğum gününde ise bir uçurumdan düşerek ölür. Ancak morgda geçen birkaç saatin ardından küçük çocuğun ölmediği anlaşılır. Bu mucizevi olayları bir şekilde açıklamaya kararlı olan çocuk nörologu Allan Pascal (Jamie Dornan), çocuğun gizemlerle dolu hikayesini öğrendikçe kendisini gerçek hayatla hayal dünyası arasındaki sınırın inceldiği gerilimli bir macerada bulacaktır. Dokuzuncu Hayat filmi, Liz Jensen'in 2004'te yazdığı çok satan kitabından uyarlandı.


  • "başrolünde jamie dornan'ın olduğu doğaüstü gerilim filmi. aaron paul yardımcı oyuncu olarak filmde rol alacak."
Facebook Yorumları
  • comment image

    liz jensen adlı yazarın aynı adlı 2005 yılında yayımlanan kitabından uyarlanan film. çekimleri tamamlanmış olmasına rağmen henüz ortada ne bir fragman var ne de bir yayım tarihi belirlenmiş durumda.

    konusuna gelirsek: * 9 yaşındaki louis'nin başına sürekli açıklanamaz kazalar gelmektedir. ancak dokuzuncu yaş gününde ailecek çıktıkları piknikte öyle bir kaza gerçekleşir ki, sonrasında gerçekleşen olaylar kazadan daha ilginç bir hal almaya başlar *. türü için gerilim, doğaüstü ve suç denebilir. gayet akıcı bir kitap, bulmaca bilmece çözmeye meraklılar için okuması keyifli.


    (dunder mifflin this is pam - 13 Ağustos 2015 03:44)

Yorum Kaynak Link : the 9th life of louis drax