Süre                : 1 Saat 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 31 Mart 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Aksiyon,Komedi,Cinayet,Heyecanlı
Ülke                : France,UK
Yapımcı          :  Film4 , Protagonist Pictures , Rook Films
Yönetmen       : Ben Wheatley (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Amy Jump (IMDB)(ekşi),Ben Wheatley (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Enzo Cilenti (IMDB)(ekşi), Sam Riley (IMDB)(ekşi), Michael Smiley (IMDB)(ekşi), Brie Larson (IMDB)(ekşi), Cillian Murphy (IMDB)(ekşi), Armie Hammer (IMDB)(ekşi), Sharlto Copley (IMDB)(ekşi), Babou Ceesay (IMDB), Noah Taylor (IMDB), Jack Reynor (IMDB), Mark Monero (IMDB), Patrick Bergin (IMDB), Sara Dee (IMDB), Tom Davis (IMDB)

Free Fire (~ Free Fire: O Tiroteio) ' Filminin Konusu :
Free Fire is a movie starring Sharlto Copley, Brie Larson, and Armie Hammer. Set in Boston in 1978, a meeting in a deserted warehouse between two gangs turns into a shootout and a game of survival.


  • "international trailer 2"
  • "olivia wilde, luke evans, armie hammer'ın başrolünde olduğu ben wheatley'in yöneteceği film. edit: olivia wilde'ın yerine brie larson gelmiş."
Facebook Yorumları
  • comment image

    fragmandan gördüğüm kadarıyla, tıpkı 12 angry man filminde olduğu gibi tek bir mekanda 10-15 kişiyle çekilmiş bir film. mekan, antrepo gibi bir yer. mafya tipli iki grup var ve ortada elde edilmeye çalışılan bir çanta para var. sonradan ne oluyorsa silahla çatışmaya başlıyorlar ve çatışma film boyunca sürüyor. tabi diyaloglar, komiklikler falan da var ama tüm film bir ambarda geçiyor. free fire galiba ingilizce atış serbest anlamına geliyor.


    (medeniyet - 9 Eylül 2016 20:28)

Yorum Kaynak Link : free fire