Süre                : 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 28 Ağustos 2014 Perşembe, Yapım Yılı : 2014
Türü                : Komedi,Drama,Spor
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Amazon Studios , Picrow
Yönetmen       : Hal Hartley (IMDB)(ekşi), David Gordon Green (IMDB)(ekşi), Amy Heckerling (IMDB)(ekşi), Andrew Fleming (IMDB), Nisha Ganatra (IMDB), Gregg Araki (IMDB)
Senarist          : Joe Gangemi (IMDB),Gregory Jacobs (IMDB)(ekşi),Max Werner (IMDB)(ekşi),Laura Steinel (IMDB),Emma Fletcher (IMDB),Shawn Harwell (IMDB),Karey Dornetto (IMDB),Tom Papa (IMDB)
Oyuncular      : Craig Roberts (IMDB)(ekşi), Ennis Esmer (IMDB), Oliver Cooper (IMDB)(ekşi), Richard Kind (IMDB)(ekşi), Paul Reiser (IMDB)(ekşi), Alexandra Turshen (IMDB), Jennifer Grey (IMDB)(ekşi), Alexandra Socha (IMDB), Freddie Roman (IMDB), Josh Meyers (IMDB), Gina Gershon (IMDB), Gage Golightly (IMDB), Nate Smith (IMDB), Jessica Hecht (IMDB), Nick Bailey (IMDB), Lev Pakman (IMDB), Greer Barnes (IMDB), Ann Carr (IMDB), Willem Marx (IMDB), Annabelle Dexter-Jones (IMDB), Allison Lanier (IMDB), Michael Torpey (IMDB), Maria Dizzia (IMDB), James Waterston (IMDB), Rachel Feinstein (IMDB), Caleb Wells (IMDB), John Hodgman (IMDB), Brad Gilbert (IMDB), Mark Linn-Baker (IMDB), David Fierro (IMDB), Tijuana Ricks (IMDB), Martin Ewens (IMDB), Juliet Brett (IMDB), John Kroft (IMDB), Deborah Fennelly (IMDB), Richard Masur (IMDB), Ryan Farrell (IMDB), Neal Lerner (IMDB), Beth Stelling (IMDB), Reggie Alvin Green (IMDB) >>devamı>>

Red Oaks ' Dizisinin Konusu :
Dominika Egorova (Jennifer Lawrence), yetenekli bir Rus balerindir. Ancak hasta olan annesini tedavi ettirebilmek için karıştığı olaylar zinciri, onu bir 'serçe' olmaya kadar götürür. 'Serçeler', güzelliklerini ve vücutlarını kullanarak hedeflerini istedikleri şekilde yönlendirmek üzere eğitililen, eğitimleri sonunda kişiliklerini yitirerek adeta makineye dönüşen özel ajanlardır. Dominika, ilk görevinde CIA ajanı Nate (Joel Edgerton) ile karşılaştığında, her iki ülkenin güvenliklerini tehdit edecek bir durum ortaya çıkar.


  • "pek komedi gibi olmasa da bariz bir kalitesi olan, lakin bana bir türlü hitap edemediği için 4. bölümde bıraktığım dizi."
Facebook Yorumları
  • comment image

    pek komedi gibi olmasa da bariz bir kalitesi olan, lakin bana bir türlü hitap edemediği için 4. bölümde bıraktığım dizi.


    (ramone - 29 Temmuz 2016 19:21)

Yorum Kaynak Link : red oaks