Süre                : 46 dakika
Çıkış Tarihi     : 16 Eylül 2016 Cuma, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Aksiyon,Macera,Drama
Ülke                : İngiltere
Yapımcı          :  Red Planet Pictures , Indochina Productions
Yönetmen       : Justin Molotnikov (IMDB), Daniel O'Hara (IMDB), Colin Teague (IMDB)(ekşi), Andy Hay (IMDB)(ekşi), Julian Holmes (IMDB)
Senarist          : Tony Jordan (IMDB)(ekşi),James Payne (IMDB)(ekşi),Sarah Phelps (IMDB)(ekşi),Jeff Povey (IMDB)(ekşi),Richard Zajdlic (IMDB),Karla Crome (IMDB)
Oyuncular      : Michael Landes (IMDB)(ekşi), Ophelia Lovibond (IMDB)(ekşi), Jessica Hynes (IMDB)(ekşi), Shaun Parkes (IMDB)(ekşi), Jonathan Bailey (IMDB)(ekşi), Jane Seymour (IMDB)(ekşi), Paul Pieterse (IMDB), Stevel Marc (IMDB), Natasha Sparkes (IMDB), Jenna Saras (IMDB), Anton Lesser (IMDB), Manuel Cauchi (IMDB), Valerie Lilley (IMDB), Colin McFarlane (IMDB), Jay Heyman (IMDB), Rinat Khismatouline (IMDB), Antonio Magro (IMDB), Shamilla Miller (IMDB), David Ajala (IMDB), Enzo Cilenti (IMDB), Dritan Kastrati (IMDB), Olivia Grant (IMDB), Athandile Nkebetwane (IMDB), Vincent Regan (IMDB), Kierston Wareing (IMDB), Henie Bosman (IMDB), Brendon Groenewald (IMDB), Caroline Loncq (IMDB), Axel Nu (IMDB), Blake Ritson (IMDB), Joanna Scanlan (IMDB), Jody Abrahams (IMDB), Ferran Audı (IMDB), Jonathan Bonnici (IMDB), Kenneth Fok (IMDB), Katja Hopkins (IMDB), Waldemar Schultz (IMDB), Vanessa Cooke (IMDB), Jerome-Dean Martin (IMDB), Michael Obiora (IMDB) >>devamı>>

Hooten & the Lady (~ Cazadores de leyendas) ' Dizisinin Konusu :
Hooten & the Lady is a TV mini-series starring Michael Landes, Ophelia Lovibond, and Jessica Hynes. Action adventure drama, starring Michael Landes and Ophelia Lovibond who travel the world in search of hidden treasures.


 • "elementary'den tanıdığımız (bkz: ophelia lovibond) oynuyor, eğlenceli dizi."
 • "5. bölümünde almora'dan shehrazad şarkısının çalındığı ingiliz dizisi."
 • "bugün dmaxte ilk bölümünü izlediğim güzel bir dizi. belki izlemeye devam ederim. ilk bölümünü bayağı bir beğendim."
Facebook Yorumları
 • comment image

  tlc türkiye kanalında yayınlanan eğlenceli dizi. konu klişe. lordlar sınıfından bir ingiliz kadın ve at hırsızı kılıklı serseri amerikalı erkek. kadın arkeoloji araştırmaları yaparken bu serseri ile tanışır. birbirlerinin hayatını kurtarır ve güvenini kazanır. her bölümde farklı arkeolojik macera yaşarlar. komedi, aşk, tarih ve dünya gezisi.

  vasat ama izlemeye değer.


  (odisya - 2 Mart 2017 22:38)

 • comment image

  70'li ve 80'li yıllarda çokça örneği görülen;
  başrollerdeki bir kadın bir erkekten oluşan iki zıt karakterin eğlenceli maceraları konseptinin 2010'lu yıllar versiyonu.
  bu şekil günümüzde tutuyor mu bilmem ama geçen gece ilk bölümüne tlc'de denkgeldim ve o eski emsal dizilerin güzel hatıraları adına beğenerek de izledim.


  (dada adam - 19 Nisan 2017 20:58)

 • comment image

  bugün dmaxte ilk bölümünü izlediğim güzel bir dizi. belki izlemeye devam ederim. ilk bölümünü bayağı bir beğendim.


  (zahne86 - 31 Ağustos 2018 01:33)

Yorum Kaynak Link : hooten & the lady