Süre                : 44 dakika
Çıkış Tarihi     : 08 Nisan 2017 Cumartesi, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Drama,Western
Taglar             : Romana dayalı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  American Movie Classics (AMC) , Mad Hatter Entertainment , Sonar Entertainment
Yönetmen       : Kevin Dowling (IMDB), Jeremy Webb (IMDB)(ekşi), Olatunde Osunsanmi (IMDB), Tom Vaughan (IMDB), John David Coles (IMDB)(ekşi), Tom Harper (IMDB)
Senarist          : Brian McGreevy (IMDB)(ekşi),Philipp Meyer (IMDB),Lee Shipman (IMDB)(ekşi),Daniel C. Connolly (IMDB)(ekşi),Kevin Murphy (IMDB)(ekşi),Julia Ruchman (IMDB),Cami Delavigne (IMDB),Smith Henderson (IMDB),Wes Brown (IMDB),Anne-Marie Hess (IMDB)
Oyuncular      : Pierce Brosnan (IMDB), Jacob Lofland (IMDB)(ekşi), Henry Garrett (IMDB), Paola Nuñez (IMDB), Elizabeth Frances (IMDB), Shane Graham (IMDB), Zahn McClarnon (IMDB)(ekşi), Jess Weixler (IMDB)(ekşi), David Wilson Barnes (IMDB), Sydney Lucas (IMDB), Carlos Bardem (IMDB), James Parks (IMDB), Caleb Burgess (IMDB), Rance Weryackwe (IMDB), Tatanka Means (IMDB), J. Quinton Johnson (IMDB), Natan Cruz (IMDB), Sean Stone (IMDB), Electra Avellan (IMDB), Alexis West (IMDB), David Sullivan (IMDB), Jeremy Bobb (IMDB), Matthew Posey (IMDB), Brett Bradford (IMDB), Cherif Gacis (IMDB), Nia Weryackwe (IMDB), Duke Davis Roberts (IMDB), Michael W. Bunch (IMDB), Isaiah Cox (IMDB), Cedric Duplechain (IMDB), Kathryn Prescott (IMDB), Marco Perella (IMDB), Leticia Magaña (IMDB), Dennis Alcorn (IMDB), Stan Taylor (IMDB), Nina Laskowski (IMDB), Glenn Stanton (IMDB), Manuel Uriza (IMDB), Richard Whitman (IMDB), Luis John Soria (IMDB) >>devamı>>

The Son ' Dizisinin Konusu :
Rosetta” (1999) ile Altın Palmiye almış Belçikalı sinemacılar Jean-Pierre ve Luc Dardenne’nin bu defaki ana karakteri erkek, ama büyük boy yakın planlara ve beden detaylarına yer veren hareketli kamera tekniklerine sadık kalmış ve yine karakterin toplumsal tanımlanması üzerinde odaklanmışlar. Otuz yaşındaki Olivier mesleki eğitim merkezinde marangozluk eğitmenidir ve yalnız yaşamaktadır. Magali’yle evliliği, beş yıl önce tek çocuklarını yitirmiş olmaları sonucunda bitmiştir. Bir gün atölyeye on altı yaşındaki Francis gelir, çıraklık yapmak istemektedir. Olivier bu çekingen, sıkılgan delikanlıyı marangozluk atölyesine almaz, ama daha sonra onu takip etmeye başlar; eğitim merkezinin koridorlarından şehrin sokaklarına, oradan da gencin oturduğu apartmana kadar. Acaba delikanlıyla bu kadar ilgilenmesinin sebebi nedir?..


 • "aynen ivy league gibi,yayınlanmamış ve nete düşmemiş bir kurt cobain kaydı.şarkı courtney love'ın dediğine göre ''hasta edecek kadar güzel''miş."
 • "2011 yapımı yerli film. (bkz: oğul)"
 • "norveçli yazar jo nesbo'nun romanı."
 • "amc'nin yeni draması. başrolde pierce brosnan abimiz var. aynı isimli kitaptan uyarlanmış enteresan bir senaryosu var. güzel bir dizi geliyor gibi."
 • "neredeyse entry girilmemesinw çok şaşırdığım baş rolünde (bkz: pierce brosnan) ın oynadığı, çok büyük bir prodüksiyon olan yapım. mutlaka izlenmeli şiddetle tavsiye edilir"
 • "(bkz: das siktir)"
 • "pierce brosnan'ın yakışıklılığı ve karizmasından ekranım kırıldı aq.aşırı güzel dizi. tavsiye ederim. itlik serserilik entrika var aile ilişkileri var aksiyon var kızılderili bile var daha ne olsun."
Facebook Yorumları
 • comment image

  neredeyse entry girilmemesinw çok şaşırdığım baş rolünde (bkz: pierce brosnan) ın oynadığı, çok büyük bir prodüksiyon olan yapım. mutlaka izlenmeli şiddetle tavsiye edilir


  (arguss - 5 Haziran 2017 20:48)

 • comment image

  pierce brosnan'ın yakışıklılığı ve karizmasından ekranım kırıldı aq.

  aşırı güzel dizi. tavsiye ederim. itlik serserilik entrika var aile ilişkileri var aksiyon var kızılderili bile var daha ne olsun.


  (daha cok beklicez mi abi - 27 Ağustos 2017 09:59)

Yorum Kaynak Link : the son