Süre                : 43 dakika
Çıkış Tarihi     : 11 Ocak 2014 Cumartesi, Yapım Yılı : 2014
Türü                : Drama
Taglar             : 1910'lar,öğretmen,küçük kasaba,Kanadalı dağ,Yıl 1910
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Motion Picture Corporation of America (MPCA) , Believe Pictures , Brad Krevoy Television
Yönetmen       : Neill Fearnley (IMDB), Martin Wood (IMDB)(ekşi), Peter DeLuise (IMDB)(ekşi), Mike Rohl (IMDB)(ekşi), Michael Landon Jr. (IMDB), Anne Wheeler (IMDB)
Senarist          : Josef Anderson (IMDB)(ekşi),Sheryl J. Anderson (IMDB)(ekşi),Robin Bernheim (IMDB)(ekşi),Kim Beyer-Johnson (IMDB),Brian Bird (IMDB),Tony Blake (IMDB),Annie Brunner (IMDB),Cynthia Cohen (IMDB),Ken Craw (IMDB),Neal H. Dobrofsky (IMDB),Tippi Dobrofsky (IMDB),Paul Jackson (IMDB),Cindy Kelley (IMDB),Ken LaZebnik (IMDB),Michael Landon Jr. (IMDB),Richard Manning (IMDB),Alfonso H. Moreno (IMDB),Jon Nappa (IMDB),Janette Oke (IMDB),Vanessa Parise (IMDB),Andrea Stevens (IMDB),Elizabeth Stewart (IMDB),Derek Thompson (IMDB),John Wierick (IMDB)
Oyuncular      : Erin Krakow (IMDB), Lori Loughlin (IMDB)(ekşi), Martin Cummins (IMDB), Gracyn Shinyei (IMDB), Daniel Lissing (IMDB)(ekşi), Loretta Walsh (IMDB), Pascale Hutton (IMDB)(ekşi), Jack Wagner (IMDB)(ekşi), Kavan Smith (IMDB), Carter Ryan Evancic (IMDB), Erica Carroll (IMDB), Andrea Brooks (IMDB), Ava Grace Cooper (IMDB), Johannah Newmarch (IMDB), Aren Buchholz (IMDB), Kadence Kendall Roach (IMDB), Eva Bourne (IMDB), Ben Rosenbaum (IMDB), Mark Humphrey (IMDB), Jaiven Natt (IMDB), Hrothgar Mathews (IMDB), Christian Michael Cooper (IMDB), Paul Greene (IMDB), Imogen Tear (IMDB), Larissa Albuquerque (IMDB), Genea Charpentier (IMDB), Charlotte Hegele (IMDB), Liam Hughes (IMDB), Kristina Wagner (IMDB), Callum Seagram Airlie (IMDB), Mitchell Kummen (IMDB), Logan Williams (IMDB), Chelah Horsdal (IMDB), Katelyn Mager (IMDB), Oscar (IMDB), Darius Zaviceanu (IMDB), Milo Shandel (IMDB), Andrew Dunbar (IMDB), Max Lloyd-Jones (IMDB), Jeremy Guilbaut (IMDB) >>devamı>>

When Calls the Heart (~ Cuando habla el corazón) ' Dizisinin Konusu :
When Calls the Heart is a TV series starring Erin Krakow, Lori Loughlin, and Martin Cummins. Elizabeth Thatcher, a young school teacher from a wealthy Eastern family, migrates from the big city to teach school in a small coal mining...


 • "kendisi hep shirtless gezsin, tüm dizi öyle oynasın, gıkımı çıkarmam. yoksa o diziyle ne işimiz olur aga."
 • "bir tek bana mı öyle geliyor bilemedim ama adam kıvanç tatlıtuğ ile mehmet günsur melezi gibi"
 • "bizde niye yok diye hayıflandığım adam. allah o kadar özenmiş ki yaratırken, neyse şimdi peçeteyle siliyorum salyalarımı. diyeceklerim bu kadardı."
 • "yolda görsem sanırım laf atabileceğim bir adam. bi gelsin bir şey diyeceğim sadece."
Facebook Yorumları
 • comment image

  evet iyi aktör, evet dış görünüşü yunan tanrılarını kıskandıracak cinsten, evet baştan çıkarıcı bir gülümsemesi ve dişleri var * ama bu adamın en harika özelliklerinden biri twitter ve facebook'u hayranlarına ulaşmak için gerçek anlamda kullanıyor olması. adam vakit ayırıp dakikalarda q&a yapıyor, tonla video ve bildirim paylaşıp neler yapıp neler ettiğini anlatıyor, üstüne üstlük bir de hayranlarının yorumlarına cevap yazıyor yahu. hollywood'a fazla bu adam.

  sönüp gitmemesini umduğum, gerçekten samimi gözüken nadir ünlülerden.


  (sukrug yu geayz eym gogin hogym - 30 Mart 2013 09:46)

 • comment image

  very big cat maşallah...

  yakışıklılığından gözünüzü almayı başarabilirseniz (andy whitfield'ın spartacus başarısına benzer şekilde) oliver queen'in duygusal ikilemlerini yüzüne çok iyi yansıttığını görebiliyorsunuz. neredeyse her bölüm, karizmatik süper kahramanlığı dışında adadan önceki ve sonraki oliver olarak üç karakteri birden hakkıyla canlandırıyor bu yaratık.


  (tarantinoesque - 10 Mayıs 2013 00:07)

 • comment image

  insanı kendinden soğutan, dipsiz kuyularda ipsiz bırakan bir aktör, yarı-tanrı. aynı evrimsel süreçten geçip ne kadar başka noktalara varmışız tövbeler tövbesi. arrow dizisinin yönetmeni de acımamış, vermiş yakın çekim adonisi, vermiş bicepsi tricepsi. höff..

  adamın talihsizliği bu kadar güzel oluşu, diziye odaklanamiyorum kendisini seyretmekten. sürekli çıkar üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor diyesim var. tamam sustum tamam.


  (sepsiloniki - 24 Kasım 2013 16:19)

 • comment image

  şahsen tanımıyorum ama sanki sigara alsana desem gidip alacakmış gibi bir insan. arrow gibi başarılı ve büyük bir dizide green arrow'u oynuyor, yakışıklı, hayvan gibi vücut falan yapmış ama efsanevi derecede mütevazi bir adam. facebook'ta adama "sa" yaz "as" diye cevap verir.

  çok takdir ediyorum böyle oyuncuları. ben olsam var ya burnumdan kıl aldırmazdım, paylaştığım şeyleri beğenen hatunlara falan yürürdüm.


  (youth gone wild - 27 Temmuz 2014 21:13)

 • comment image

  böyle de bir adamdır:

  https://www.facebook.com/…ell/posts/851734771578458

  canını yediğim zaten yakışıklısın, hayır işleri falan sende (bkz: fuck cancer), karın var ve pek bi aşıksın, bi de baba oldun en şahanesinden :) para desen, çok şükür fitreni zekatını sağlam verirsin. ama mütevazinin önde gidenisin. dünyanın sekizinci harikası mısın sen nesin olm? ne kaldı lan amk? çıtayı yükseltmenin de bi ayarı olmalı, napsın bu adamlar? kesin bir dangozluk var sende ama daha bulamadım. allah sahibine bağışlasın.
  bu arada arrow 4. sezonu da onaylanmış, hayırlı uğurlu olsun, bol stephen amell li günler dileriz


  (estradiol - 13 Mayıs 2015 23:58)

Yorum Kaynak Link : stephen amell