IMDB Puanı   : 7,5
Oy Sayısı         : 100.334
Çıkış Tarihi     : 19 Ocak 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Biyografi,Drama,Spor
Taglar             : Anne kız ilişkisi,buz pateni,ice rink,ice skater,parental abuse
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Craig Gillespie (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Steven Rogers (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Margot Robbie (IMDB)(ekşi), Sebastian Stan (IMDB)(ekşi), Allison Janney (IMDB)(ekşi), Bojana Novakovic (IMDB)(ekşi), Caitlin Carver (IMDB), Mckenna Grace (IMDB)(ekşi), Julianne Nicholson (IMDB)(ekşi), Paul Walter Hauser (IMDB)(ekşi), Renah Gallagher (IMDB), Amy Fox (IMDB), Ricky Russert (IMDB), Jeffery Arseneau (IMDB), Bobby Akers (IMDB), Suehyla El-Attar (IMDB), Kaleigh Brooke Clark (IMDB), Christina Michelle Williams (IMDB)

I, Tonya (~ Ben, Tonya) ' Filminin Konusu :
Tonya Harding buz patenine gönül vermiş ve hırslı bir sporcudur. Buz pateni sporunda giderek yükselen Tonya, memnun edilmesi zor annesi, eski eşi Jeff Gillooly ile dengesiz ilişkileri ve hep daha iyi olmak adına kendini zorlaması gibi gerekçelerle stres içindedir. İki defa Olimpiyat ve iki defa da Skate America Champion ödülünü kazanan Tonya, eski eşinin de yardımıyla 1994 yılında ABD Şampiyonası öncesinde aynı dalda yarıştığı sporcu Nancy Kerrigan'ı sakatlaması için birini tutar. Ancak komplonun ortaya çıkması ile birlikte ödeyeceği bedeller Tonya için bir hayli zorlu olacaktır...


 • "son yılların en fazla konuşulan kadın oyuncularından margot robbie'nin performansı nasıl olacak bu biyografide bakalım.her eve imdb"
 • "filmde tonya'nin annesi "you fuck dumb, you don't marry dumb" demistir. hepimizin kulagina kupe olsundur."
Facebook Yorumları
 • comment image

  filmde tonya'nin annesi "you fuck dumb, you don't marry dumb" demistir. hepimizin kulagina kupe olsundur.


  (hot potato - 2 Ocak 2018 02:12)

 • comment image

  tonya harding amerikanin en yetenekli kadin artistik buz patencisi olmasinin yani sira fakirlikten antrenmana gitmek yerine garsonluk yapmakta, redneck bir aile mensubu oldugu icin camiada dislanmakta, fakir oldugu icin kocasindan dayak yediginde polis tarafindan siklenmemektedir. olaylar gelisir.


  (hot potato - 1 Ocak 2018 04:12)

Yorum Kaynak Link : i tonya