Süre                : 2 Saat 10 dakika
Çıkış Tarihi     : 14 Nisan 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Biyografi,Komedi
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Happy Madison Productions , Netflix
Yönetmen       : Steven Brill (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Dan Bulla (IMDB),Tim Herlihy (IMDB)(ekşi),Paul Sado (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Adam Sandler (IMDB)(ekşi), Jackie Sandler (IMDB)(ekşi), Judd Apatow (IMDB)(ekşi), Carl Weathers (IMDB)(ekşi), Kevin James (IMDB), David Spade (IMDB)(ekşi), Jane Seymour (IMDB)(ekşi), Terry Crews (IMDB)(ekşi), Jennifer Hudson (IMDB), Pauly Shore (IMDB), Rob Schneider (IMDB), Chris Rock (IMDB), Henry Winkler (IMDB), Aneliese Roettger (IMDB), Dana Carvey (IMDB), Nick Swardson (IMDB), Jamie Gray Hyder (IMDB), Conan O'Brien (IMDB), Lamorne Morris (IMDB), Nora Kirkpatrick (IMDB), Darius Rucker (IMDB), Frank Coraci (IMDB), Arsenio Hall (IMDB), Richard Lewis (IMDB), Nea Dune (IMDB), Penn Jillette (IMDB), Colin Quinn (IMDB), John Farley (IMDB), Nadia Sloane (IMDB), Michele Santopietro (IMDB), Briana Cash (IMDB), David Otunga (IMDB), Paul Rodriguez (IMDB), Ingrid Haas (IMDB), Tim Herlihy (IMDB), Ido Mosseri (IMDB), Al B. Sure! (IMDB), Allegra Edwards (IMDB), Shelly Desai (IMDB), Alycen Malone (IMDB) >>devamı>>

Sandy Wexler ' Filminin Konusu :
Sandy Wexler is a movie starring Adam Sandler, Jennifer Hudson, and Kevin James. Sandy Wexler (Adam Sandler) is a talent manager working in Los Angeles in the 1990s, diligently representing a group of eccentric clients on the...


 • "berbat ötesi bir film."
 • "gerçekten çok kötü bir film olmuş. muhtemelen adam sandler'ın kariyerinin sonu olacaktır."
 • "ya kötü film ayrı, birde 2 saat yapmışlar filmi uzata uzata, adam sandler severim ama bu olmamış hakikaten."
 • "adam sandler'ın zaman zaman yükselen performansı dışında vakit kaybı bir film. netflix seri halde film çekiyorsun, bi nefes al."
 • "bu filme kötü diyenleri dinlemeyin, yoksa kuklacının müthiş sahnelerini kaçırırsınız."
Facebook Yorumları
 • comment image

  ya kötü film ayrı, birde 2 saat yapmışlar filmi uzata uzata, adam sandler severim ama bu olmamış hakikaten.


  (depositosuz - 19 Nisan 2017 20:54)

 • comment image

  imdb puanı 5.1 olduğundan ve buradaki kötü yorumlardan dolayı tereddütle izledim lakin memnun kaldım. film bir 30-40 dakika kısa olsa efsane bir komedi filmi olacakmış.

  şu haliyle de idare ediyor. fena zaman geçirmiyorsunuz ve gerçekten çok komik 1-2 sahnesi var.


  (levyashin - 2 Mayıs 2017 20:11)

 • comment image

  bazi sahnelerde yavaslasa da gayet guzel film. adam sandler'den 50 first dates gibi filmler beklemeyin. filmde de bir sürü amerikalı ünlü ve ünlü oyuncular gözüküyor.

  (bkz: underrated)

  büdüt :

  --- spoiler ---

  komşunun azgın karsını ziyaret sahnesi şahane
  ---
  spoiler ---


  (kup tuz - 15 Mayıs 2017 03:23)

 • comment image

  biraz daha kısa olsa gayet iyi film. eleştirildiği kadar kötü değil. güldüğüm de oldu, duygulandığım da izlerken. imbd puanı ile alakası yok. rahat 6.7 falan görür. adam sandler gayet iyi oynuyor. yaratılan karakterler orjinal.


  (wax simulacra - 29 Mayıs 2017 22:39)

 • comment image

  adam sandlerın en kötü filmlerinden, fakat ilginçtir sonu tahmin edilemeyen ilk filmidir. ayrıca sonu hariç bilindik adam sandler filmlerinden farklı bir turde, woody allen'ın kendi oynadığı eski filmlerine benzettim tarzını.
  adam sandler sevenler zaten izlemeli her filmini olduğu gibi, çünkü filmleri bittiğinde saçma sapan bir mutluluk hissiyatı verir insana.
  sevdiğiniz sempati duyduğunuz insanların yaptıkları en vasat işleri bile beğenirsiniz, misal çocuğunuzun şapşal bir okul müsameresi bile size broodway müzikali gibi gelir. adam sandler hayranı olarak bu filmini de beğendim.


  (drkobay - 4 Haziran 2017 21:50)

Yorum Kaynak Link : sandy wexler