Süre                : 2 Saat 27 dakika
Çıkış Tarihi     : 25 Temmuz 2018 Çarşamba, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Aksiyon,Macera,Heyecanlı
Taglar             : sequel,ethan hunt character,violence,gun,spy
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Paramount Pictures , Skydance Media , TC Productions
Yönetmen       : Christopher McQuarrie (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Bruce Geller (IMDB)(ekşi),Christopher McQuarrie (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Rebecca Ferguson (IMDB)(ekşi), Henry Cavill (IMDB)(ekşi), Tom Cruise (IMDB)(ekşi), Vanessa Kirby (IMDB)(ekşi), Simon Pegg (IMDB)(ekşi), Alec Baldwin (IMDB)(ekşi), Sian Brooke (IMDB)

Mission: Impossible - Fallout (~ Mission: Impossible - Yansimalar) ' Filminin Konusu :
Bu filmde Ethan Hunt (Tom Cruise) ve ekibi, şimdiye kadar giriştikleri en zorlu göreve, Syndicate adında bir dolandırıcılık çetesini çökertme görevine atılacaklar. IMF organizasyonunu hedef alan çeteyi amaçlarına ulaşmadan önce durdurmak zorundadırlar.


 • "1.film gibi kasvetli, güvenilmez karakterlerin olduğu,2.film gibi aksiyonun tavan yaptığı, 4.film gibi mizahın tadında olduğu bir film olur umarım."
Facebook Yorumları
 • comment image

  güzel film, aksiyon falan ama illa aksiyon yaratacaksan mantıklı bir sebebi olsun bari.

  --- spoiler ---

  hani yerin altında suyun içinde veriler var da oraya dalıyor ya onları değiştirmek için.. sensörler madeni bir şey geçtiği anda algıladığı için tüpsüz dalıyor, 3 dakikası var falan... e amk yerine illa tüple mi dalman lazım arkadaş ya, bildiğin normal plastik bi balona doldur oksijeni, içine de taş mı koyarsın ne koyarsın ağırlık yapsın diye. nedir illa tüpsüz dalacak, 3 dakika nefesini tutacak.. yazıklar olsun böyle imf ajanına be. biraz pratik zeka be kardeşim. slkdgjsdf.

  ---
  spoiler ---


  (nutella yerken sandalyeden dusup geldim - 13 Kasım 2015 14:36)

 • comment image

  serinin en başarılı filmi.

  yaklaşık iki buçuk saat sürmesine rağmen film kesinlikle sıkmıyor çünkü hem aksiyon sahneleri hem konu seyircinin ilgisini çekiyor.
  cgi kullanımı minimumda tutulmaya çalışılmış gibi. burda filmin başarılı olmasında başka önemli bir etken. özellikle tom cruise'un sahneleri inanılmazdı. hiçbirinde dublör kullanmamış. elli yaşını geçtiğini düşündüğümüzde helal olsun diyorum adama.
  eğlence dozunu iyi ayarlamışlar bu sefer. bazen böyle filmlerde abartıyorlar çünkü. iş bi yerden sonra komedi filmine dönüyor. tebessüm edeceğiniz bir iki sahne var, o kadar. buda güzel bir şey.
  son olarak ethan hunt'ın yanında ki kızı süper bulmuşlar. kendisi çok bilinen bir aktrist değil ama önü açık bence. hem çok kadınsı hem çok masum bir yüzü var. ilerde kendisini çok görürüz gibi.

  sonuç olarak imdb'de puanı şu an 8. biraz daha düşecektir fakat bu bile başarılı bir aksiyon filmi olduğunu gösteriyor bize. izlenmesini tavsiye ederim.


  (defy - 7 Ağustos 2015 00:09)

 • comment image

  merak etmeyin genç arkadaşlar. tom abiniz burayı okuyor ve mission impossible 6'da farklı bir şeyler yapacakmış. mesela, ethan hunt, kadın olmaya karar verip macaristan'a yerleşecek ama bir taraftan da yerleştiği kasabanın belediye başkanlığına aday olacak. yaşadığı zorluklar, karamsar bir temayla izleyiciye aktarılacak. benji ise peşinden gelip, tavşan yahnisi yapan bir restoran açacak. o da kör bir piyaniste aşık olacak. nasıl beğendiniz mi? farklı değil mi?


  (seviyorsevmiyorseviyorsevmiyorseviyor - 4 Ağustos 2015 09:58)

 • comment image

  sendika'nın araçları logosu çıkartılmış mercedes'lerden oluşmaktadır.

  kısacası iyi adamlar bmw, kötü adamlar mercedes kullanır subliminal mesajını vermişlerdir.

  bmw sağlam para dökmüş filme, belli...

  bu arada m3 merdivenlerden inerken 19 inç lastikler bir anda 16 inçe düştü, gözlerden kaçmadı.

  senaryoda klişeden uzaklaşılmaya çalışılmış, keyifli...

  edit: caps. hemen birileri yakalamış:

  http://i.ytimg.com/…i/wpp3f6e5h0w/maxresdefault.jpg


  (segovia - 4 Ağustos 2015 09:12)

 • comment image

  ajan abi bunlar.. gizli görevler falan.. tabii ki ikili üçlü oynamalar olacak ve sen kim kime çalışıyor kim kimi götünden pıçaklıyor anlamayacaksın.. seri bunun üzerine..

  ilk filmden sonra bu tarz ilişkiler iyice düşmüş ve saçma sapan bir aksiyona sarmaya başlamıştı. özellikle john woo ile birlikte. o yüzden bundan bir önceki filmi ne sinemada ne bilgisayarda izlememiştim..

  bunda aksiyonun dozu kaçmamış ve yine o kimin kimi sattığı kime çalıştığı belli olmayan örgü biraz olsun geri gelmiş. o yüzden çıta biraz yükselmiş.

  bir iki esprisiyle birlikte hoş vakit geçirilecek bir film olmuş.. daha fazlası değil.

  --- spoiler ---

  ethan hunt'ın bağlı olduğu direkten kurtulma sahnesine bayıldım. o ne estetik ve bugüne kadar düşünülmemiş bir harekettir öyle
  ---
  spoiler ---

  --- spoiler ---

  ag içim gitti o bmw'lere biri gidiyor biri geliyor.. en çok da parçaladığınız m3'e acıdım.. diğerleri çok sikimde değil
  ---
  spoiler ---


  (visnevotka - 3 Ağustos 2015 16:55)

 • comment image

  bu filmin bütün serileri birbirine benziyor doğru ama daha ne olsun olum ajan filmi işte birileri ihanet edecek,hain ilan edilecek yakalanılacak. başka filmlerde yarım saat çatışma ve tek bir mekanda geçerken özellikle söylüyorum. filmi birçok yere yaymışlar çok da güzel olmuş. ulan tom cruise için bile gidilir özlemişiz bu seride ayrıca! 6. filmi bekliyorum çok daha farklı şeyler çıkabilir ortaya. keşke istanbulda da çekselerdi filmi tek ukte bu kaldı içimde. yazın ortasında böyle film mi var lan kötüyse de ne kadar kötü ki kiralık aşktan iyidir aq gidin onu izleyin utanmasanız o daha iyi dersiniz


  (lua lua - 2 Ağustos 2015 23:55)

 • comment image

  full aksiyon film. baştan sona sıkılmadan vakit geçirtiyor. sadece ters köşe yapmaya çalıştıkları yerleri kolayca farkettim. ters köşe yapmak için kasmışlar sanki ya da o tarz çok film izlediğim için aşina oldum. özellikle filmdeki ses efektlerini çok çok beğendim.

  --- spoiler ---

  tom abi o hatunu nasıl öpmezsin. lan azcık bari öpseydin. o güzelliğe hepimizin dibi düştü.
  ---
  spoiler ---


  (exelance06 - 1 Ağustos 2015 20:49)

 • comment image

  az önce ilk seanstan izlediğim film. 8/10

  yine çok iyi olmuş. serinin bana göre en iyi 2.filmi.

  ama en büyük eksikliği iyi bir finalinin olmayışı. önceki filmler gibi nefes kesen bir final ile filmi taçlandıramamışlar.

  fragmanın sonunda izlediğimiz, herkesin beklediği o olaylı uçak sahnesi, filmin en başında izleniyor. oldukça da kısa.

  × tom cruise bir önceki filme göre iyice gençleşmiş.

  x film sırasıyla londra, viyana, fas ve yine londra'da geçiyor.

  x kadro ilk kez tam oturmuş. bütün elemanlar tam. brandt ve luther biraz geri plandalar ama olsun.

  x filmdeki ablayı önce yadırgadım. daha önce hiç görmemiştim. hem daha genç birisini umuyordum ama o kadar iyi oynamış ki tom cruise'u gölgede bırakıyor. filmde adeta bir lara croft.

  şimdi james bond un spectre sini bekliyoruz.


  (kumrengi - 31 Temmuz 2015 13:32)

 • comment image

  son fragmanıyla cidden iyi olacağa benziyor ama şu seri filmleri yaparken artık her seferinde "last mission" "last ride" muhabbetini duymaktan gına geldi. olmuyor abicim işte "last mission" olmuyor. siz para kazandıkça o missionlar bitmez. birbirimizi kandırmayalım.


  (bi kere ben de oynayabilir miyim - 24 Haziran 2015 03:00)

 • comment image

  1.film gibi kasvetli, güvenilmez karakterlerin olduğu,
  2.film gibi aksiyonun tavan yaptığı,
  4.film gibi mizahın tadında olduğu bir film olur umarım.


  (stefan kuntz - 7 Mayıs 2013 12:05)

Yorum Kaynak Link : mission impossible rogue nation