Süre                : 1 Saat 42 dakika
Çıkış Tarihi     : 01 Aralık 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Komedi,Müzik,Romantik,Bilim Kurgu
Taglar             : punk rock,yabancı,Lateks catsuit,punk,punk kız
Ülke                : İngiltere,ABD
Yapımcı          :  Little Punk , See-Saw Films
Yönetmen       : John Cameron Mitchell (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Philippa Goslett (IMDB),John Cameron Mitchell (IMDB)(ekşi),Neil Gaiman (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Nicole Kidman (IMDB)(ekşi), Ruth Wilson (IMDB)(ekşi), Elle Fanning (IMDB)(ekşi), Stephen Campbell Moore (IMDB)(ekşi), Matt Lucas (IMDB)(ekşi), Elarica Gallacher (IMDB), Tom Brooke (IMDB)(ekşi), Joanna Scanlan (IMDB)(ekşi), Alex Sharp (IMDB), Eloise Smyth (IMDB), Joey Ansah (IMDB), Ethan Lawrence (IMDB), Edward Petherbridge (IMDB), Hebe Beardsall (IMDB), Jumayn Hunter (IMDB), Lara Peake (IMDB), Cohen Day (IMDB), Nansi Nsue (IMDB), Alice Sanders (IMDB), Lucy Jayne Murray (IMDB), Ross Tomlinson (IMDB), Rory Nolan (IMDB), Abraham Lewis (IMDB), David McCarrison (IMDB), Renah Gallagher (IMDB), Mikko Makela (IMDB), Natalie Lauren (IMDB), Marina Bye (IMDB), Stephanie Hazel (IMDB), Jed Shardlow (IMDB), Matthew Maguire (IMDB), Martin Tomlinson (IMDB), Taylor Jay-Davies (IMDB), Hinako Matsumoto (IMDB), Tristan Pegg (IMDB), John Christian Otteson (IMDB), Travis Simpkins (IMDB), Kaitlyn Akinpelumi (IMDB), Andrew Horton (IMDB), Clare Crowther (IMDB) >>devamı>>

How to Talk to Girls at Parties (~ Partilerde Kiz Tavlama Sanati) ' Filminin Konusu :
1970'lerin Londrası'nda, dönemin en güçlü akımlarından punk'ın etkisinde kalmış genç Enn (Alex Sharp), gittiği bir partide güzel Zan (Elle Fanning) ile tanışır. İlk görüşte aşık olan Enn, bu oldukça farklı kızın başka bir ülkeden geldiğini düşünmektedir, oysa Zan aslında bambaşka bir galaksiden gelmiştir. 48 saat içinde dünyayı tanımaya çalışan Zan ile Enn birbirlerine yakınlaşacaklardır.


 • "..."
 • "2017 yapımı john cameron mitchell filmi.her eve imdb"
Facebook Yorumları
 • comment image

  ana karakterin olayla alakasızlığı/aptallığı/körlüğü nedeniyle hikayeye konsantre olmakta zorlandım.

  bunun haricinde farklı bir tarz, hoş ama ağır ifadeler diyorum. gerçi neil gaiman'den de başkası beklenemezdi o da ayrı mevzu.


  (koyu mavi - 25 Nisan 2017 16:41)

 • comment image

  bbc editörü tarafından gelmiş geçmiş en kötü filmlerden biri olarak eleştirilmiştir.

  --- spoiler ---
  everything about mitchell’s film is so misguided that he could well be an alien who has heard about such earthling concepts as ‘punk’, ‘love’, ‘comedy’ and ‘entertainment’, and who, much like zan, hasn’t understood any of them. nobody who isn’t from outer space should watch it.
  ---
  spoiler ---

  bbc


  (yepisyeniydi - 31 Mayıs 2017 16:33)

 • comment image

  vasat bir film ama fena halde eğlendim ne yalan söyleyeyim. yalan yok, punk konusunda fazla bilgim yok. dolayısıyla yönetmen punk'ı biliyor mu, bilmiyor mu konusunda bir yorum yapamam. zaten genel olarak müzikle ilişkim epey yüzeysel. film 80'lerde londra'da açılıyor, o dönemin popüler müzik türü olan punk'ı seven üç gence, bu üç gencin yollarının spoiler vermeyeyim, bir grupla yollarının kesişmelerine odaklanıyor, sonrası bi' dolu saçmalık, fantastiklik. eleştirmenler, yönetmenin punk'ı anlamadığını, punk konusunda bilgisinin olmadığını, bu yüzden film boyunca saçmaladığını falan yazmışlar. punk'ı bilenler daha iyi yorumlayacaklardır filmi. ben punk bilgisizi birisi olarak dediğim gibi eğlendim, belki nedeni punk'la ilgili bilgimin olmaması. elle fanning, zan rolünde şahaneydi. üç genci oynayan oyuncular da büyük isimlerin (nicole kidman, ruth wilson) gölgelerinde kalmıyorlar. hatta bu üç gencin tepkileri filmi epey eğlenceli kılmış. kidman ise farklı imajıyla dikkati çekiyor ama harcanmış, fazla görünmüyor, rolü hiç derinleşmiyor. klişe yok mu? fena halde var. karakterler doğru dürüst tanıtılmıyorlar. yani sıkıntılı bir film. lakin dediğim gibi tüm sorunlarına rağmen eğlendirmeyi başarıyor.


  (sherlock holmes 90 - 20 Şubat 2018 22:42)

 • comment image

  punk kültürü hakkında en ufak fikri olmayan benim gibi bünyeler için eğlenceli bir film.

  yönetmen, punka uygun bir film yapmamakla eleştirilmiş ama bende punk kavramının altı boş olduğu için epey eğlendim. tek bilgim pembe, mor çılgın stilli saçlar, yırtık file çoraplar.

  enn rolündeki alex sharp, dün nişantaşı city's'deki gösterimdeydi. film öncesi iki kelam etti, sonrasında soru-cevap söyleşisi varmış ama herhalde kimse 12'de buna kalmamıştır. ya da ben yaşlıyım bilemiyorum.*

  nicole kidman da role yakışmış bence, kadın çok güzel. ne kılığa girse oluyor.

  fantastik bir filmdi; hem evdeki hem de kulüplerdeki parti sahnelerini çok komik buldum. salonun geneli de öyleydi, biz baya eğlendik.

  derinliği olan etkileyici bir film bekliyorsanız doğru adres değil ama keyifli vakit geçirmek için tercih edilebilir.


  (carriebradshaw - 23 Şubat 2018 09:43)

Yorum Kaynak Link : how to talk to girls at parties