Çıkış Tarihi     : 13 Ekim 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Drama,Müzik,Heyecanlı
Taglar             : fame,death,murder,faust,devil
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Sumerian Films , Jeff Rice Films , Intrinsic Value Films
Yönetmen       : Ash Avildsen (IMDB)
Senarist          : Ash Avildsen (IMDB),Matty Beckerman (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Andy Biersack (IMDB), Booboo Stewart (IMDB), Ben Bruce (IMDB), John Bradley (IMDB)(ekşi), Jesse Sullivan (IMDB), Sebastian Gregory (IMDB)(ekşi), Mark Boone Junior (IMDB)(ekşi), Denise Richards (IMDB)(ekşi), Malcolm McDowell (IMDB), Bill Goldberg (IMDB), Olivia Culpo (IMDB), Bill Duke (IMDB), Drake Bell (IMDB), Ramesh Pandey (IMDB), Lily Berlina (IMDB), Tara Erickson (IMDB), Joseph Cassiere (IMDB), Patrick Muldoon (IMDB), Lesley Ann Braun (IMDB), Acacia Brinley (IMDB), John G. Avildsen (IMDB), Larry King (IMDB), Tori Black (IMDB), Arielle Reitsma (IMDB), Kristen Dugas (IMDB), Shea Prior (IMDB), Baron Bodnar (IMDB), James W. Quinn (IMDB), Sage Stewart (IMDB), Charles Tentindo (IMDB), Brad LaFave (IMDB), Arthur Roberts (IMDB), Kate Orsini (IMDB), Andray Johnson (IMDB), Nils Allen Stewart (IMDB), Tony Snegoff (IMDB), Cole S. McKay (IMDB), Luke Albright (IMDB), Nicole Lee Yochum (IMDB), Matty Beckerman (IMDB) >>devamı>>

American Satan (~ Satanás americano) ' Filminin Konusu :
American Satan is a movie starring Andy Biersack, Booboo Stewart, and Ben Bruce. A young rock band, half of its members from England and half from the U.S., drops out of college and moves to the Sunset Strip to chase their dreams.

Facebook Yorumları
  • comment image

    chris smith isimli vatandaş bu belgeselin çekimlerine 95 yılında başlamıştır. sanıldığının aksine bir başarısızlık öyküsü değildir american movie. her sanat dalında olduğu gibi sinemanın da ne kadar paradan beslendiğinin bir örneğidir. mark'ın çekeceği film için boktan işlerde çalışmasını, komşuluk, arkadaşlık ve özel ilişkilerini, ondan umudu kesmiş yakınlarına bi'şeyler yapabileceğini gösterme çabası anlatılır. güldürdüğü kadar hüzünlendirir, azimle sıçanın duvarı delebileceğini vurgular.

    bu belgeselden sonra ünü daha da artan mark, amcasından miras kalan parayla şirketi genişletmiş bir binaya taşınmıştır. imzaladığı "coven" kopyalarını satıp düzgün miktarda para kazanmış, bazı filmlerde oyunculuk yapmış, en son yeni bir film üzerinde uğraştığını duyurup ortadan yok olmuştur.


    (kraliyet copculeri - 4 Nisan 2012 16:25)

Yorum Kaynak Link : american movie