Süre                : 1 Saat 21 dakika
Çıkış Tarihi     : 04 Ağustos 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Komedi
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Gettin' Rad Productions , June Pictures , Voltage Pictures
Yönetmen       : Alethea Jones (IMDB)
Senarist          : Julie Rudd (IMDB)
Oyuncular      : Rob Huebel (IMDB), Caleb Paddock (IMDB), Caleb and Matthew Paddock (IMDB), Toni Collette (IMDB)(ekşi), Cooper J. Friedman (IMDB), Owen Vaccaro (IMDB), Molly Shannon (IMDB), Bridget Everett (IMDB), Poppy Gagnon (IMDB), Katie Aselton (IMDB), Jessica Chaffin (IMDB), Molly McNearney (IMDB), Claudia O'Doherty (IMDB), Willa Miel Pogue (IMDB), Jessie Ennis (IMDB), Adam Scott (IMDB), Sean James Murphy (IMDB), Marsai Martin (IMDB), David Wain (IMDB), Paul Rudd (IMDB), Adam Levine (IMDB), Leigh Dunham (IMDB), Paul Rust (IMDB), John Early (IMDB), Patrick Brammall (IMDB), Sam Lerner (IMDB), Evan Crooks (IMDB), Kathryn Prescott (IMDB), Jaz Sinclair (IMDB), Hart Denton (IMDB), Gerald Dewey (IMDB), Emmersyn Fiorentino (IMDB), Lindsey Warm (IMDB)

Fun Mom Dinner (~ Anyák elszabadulva) ' Filminin Konusu :
Fun Mom Dinner is a movie starring Katie Aselton, Toni Collette, and Bridget Everett. Four moms whose only common ground is their kids' preschool class, decide to get together for a harmless "fun mom dinner."


 • "jidlo isimli svankmajer kısasının üçüncü ve son bölümünün ismi."
 • "ing. dinci."
 • "(bkz: lahmacun)"
 • "ing. akşam yemeği."
 • "amerika da bir tur cafe-restoran ce$idi..filmlerde yolculuk sirasinda durulup hamburger,patates yenilip bira icilen yerler bunlardir.."
 • "(bkz: sinner)"
 • "(bkz: diner)(bkz: toms diner)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  ondördüncü yüzyılın başlarında eski fransızca'da, "günün ilk yemeği" anlamına gelen "disner" kelimesinden türemiştir. bunun da atası olan "desjunare", "açlığı sona erdirmek, orucu bozmak" anlamına gelir ki, bu kelime, dis (bozmak, geri almak) ve jejune (mahrum, aç) kelimelerinden oluşmaktadır.


  (cedilla - 1 Aralık 2004 10:36)

 • comment image

  oslo'da bir güzel isimli kalite çin lokantası.
  fiyatları oslo standartlarına göre bile pahalı kalsa da buna değdiği, avrupa'nın en iyilerinden biri olduğu söyleniyor. her daim kalabalık olması da bu görüşü destekler nitelikte.

  http://www.dinner.no/


  (386 dx - 20 Ekim 2009 15:07)

 • comment image

  amerika da bir tur cafe-restoran ce$idi..filmlerde yolculuk sirasinda durulup hamburger,patates yenilip bira icilen yerler bunlardir..


  (broken - 9 Temmuz 2002 13:41)

Yorum Kaynak Link : dinner