IMDB Puanı   : 3,4
Oy Sayısı         : 2.036
Süre                : 2 Saat 20 dakika
Çıkış Tarihi     : 21 Temmuz 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Aksiyon,Drama,Müzikal
Ülke                : India
Yönetmen       : Sabir Khan (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Vimi Datta (IMDB)
Oyuncular      : Nidhhi Agerwal (IMDB), Sahil Anand (IMDB), Jiiva (IMDB), Farah Khan (IMDB)(ekşi), Chetna Pande (IMDB), Ameesha Patel (IMDB), Vivaan Shah (IMDB), Tiger Shroff (IMDB)(ekşi), Anupam Shyam (IMDB), Nawazuddin Siddiqui (IMDB), Chitrangda Singh (IMDB), Ratan Singh (IMDB), Anaika Soti (IMDB), Gill Stoker (IMDB)

Munna Michael (~ ????? ?????) ' Filminin Konusu :
Munna is a fan of dancing sensation Michael Jackson since his childhood to make money he dances on streets. He comes across Dev who gives him an opportunity to dance in a national dance competition on television.Where he is known as Munna Michael the competition goes well since start. But while its coming to an end with only 6 contenders left Munna discovers a secret about the competition. Written by Alex Mjacko


 • "şu an fitaş sinemasi 1. salon olarak geçen salon'un eski ismi... çok da eski değil, ben hatirladiğima göre, 7-8 sene falan olsa gerek... sanirim fitaş sinemasi'nin bölünmemiş tek salonudur..."
 • "(bkz: ölmeden önce izlenmesi gereken filmler/#37654883)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  şu an fitaş sinemasi 1. salon olarak geçen salon'un eski ismi... çok da eski değil, ben hatirladiğima göre, 7-8 sene falan olsa gerek... sanirim fitaş sinemasi'nin bölünmemiş tek salonudur...


  (portakal - 8 Ocak 2002 16:45)

 • comment image

  artık eski dünya sineması olarak da anılan fitaş'ın birinci salonu, afm standartlarına da bağlı olarak yenilendikten ve modernizé edildikten sonra çok daha keyifli bir hale gelmiştir. fitaş'a gidildiğinde özellikle tercih edilesi bir salondur.


  (jazzanova - 12 Ocak 2004 19:16)

 • comment image

  kıl olduğum tabir. dünya sineması ne birader? kime göre dünya? dünyanın ne kadarı sinema? hangi dünyanın sineması? nasıl bir sinemanın dünyası?
  hemen söyleyeyim kime göre dünya olduğunu: amerika'ya göre dünya! bu algıya göre; bir sinema var, bir avrupa sineması var, bir uzakdoğu sineması var, bir de dünya sineması var. iran sineması da, türk sineması da, meksika sineması da, rus sineması da dünya sineması oluyor. ayrı bir seçki, raflarda ayrı bir reyon sadece, hepsi bu.. hadi amerikalı böyle algılıyor da bize dünya sineması diye yutturulan şey neden -kendi filmlerimiz hariç- hemen hemen aynı seçki oluyor?
  (bkz: içselleştirilmiş oryantalizm)


  (martin edilen - 18 Eylül 2011 16:17)

Yorum Kaynak Link : dünya sineması