Çıkış Tarihi     : 03 Kasım 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Aksiyon,Savaş
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Sledgehammer Games , Raven Software , Foley Walkers Studio
Yönetmen       : Ivy Isenberg (IMDB)

Call of Duty: WWII ' Oyununun Konusu :
content="İlk piyasaya sürüldüğü 2003 yılından beri dünya çapında büyük hayran kitlesi olan FPS (birinci şahıstan görünümlü aksiyon) oyunu ‘Call of Duty’nin büy..." / 'İlk piyasaya sürüldüğü 2003 yılından beri dünya çapında büyük hayran kitlesi olan FPS (birinci şahıstan görünümlü aksiyon) oyunu "Call of Duty'nin büyük bütçeli bir beyaz perde uyarlaması geliyor. '


 • "şu uzay temalı projeleri bırakıp özüne dönerse çok iş yapacaktır.biz seni ww2 ile sevdik cod özüne dön."
 • "bir üstteki entrye kısmen katılıyorum. bir kere de alman, italyan olalım lan.sikicem müttefikleri gına geldi.tamam siz ağasınız, paşasınız olm tamam."
 • "1 dakika sonra twitch'ten canlı canlı tanıtılacak olan oyun. beklemedeyiz. alman olunabileceğini açıklarlarsa şehirde bayraklı araba turuna çıkıyoruz."
 • "''alınır mı'' diye entry giren embesilleri gösteren başlık. heye alınır, git al hadi."
 • "başıma birşey gelmeyecekse multiplayer'ından çok keyif aldığım oyun.ya da buna şükür mü ettirdi bilemedim."
 • "almanlar yine kritik topçu bataryalarının etrafında patlayıcı varil unutmuşlar. demek bu adamlar savaşı böyle böyle kaybetti. bir de oyun aslında medal of honor."
Facebook Yorumları
 • comment image

  şu uzay temalı projeleri bırakıp özüne dönerse çok iş yapacaktır.biz seni ww2 ile sevdik cod özüne dön.


  (chewrim - 25 Mart 2017 10:56)

 • comment image

  generaloberst heinz guderian'ı seçip blitzkrieg ile emperyalist güçlerin içinden geçme isteği uyandıran oyun.

  böyle fransa'yı, ingiltere'yi, iki dünya savaşında da emperyalistlere çardak tutan sovyet ordularını alacaksın karşına, guderian reyiz'in tankları ile hepsinin içinden geçeceksin.

  ''ne oldu lan kerkenezler sömüremediniz mi dünyayı?'' diye de pankart açacaksın. ne güzel olmaz mı?


  (istebunudusunmemistik0empty - 25 Mart 2017 12:52)

 • comment image

  ikinci dünya savaşının da, normandiya çıkartmasının da anasını sikeyim. anasının amı kadar teknoloji gelişti hala aynı bok, allah topunun belasını versin.

  girit'de alman paraşütçüsü avlamak, norveç fiyortlarındaki tabyaları bombalamak, danimarka'da anti tank tüfekleri ile panzer 1'lere girişmek istiyorum.

  fransız tanklarının içinden geçmek hakkım değil mi? ingilizleri şöyle bir dünya gözüyle götüm götüm dunkirk'e kovalayamaycak mıyız? panzerlerle polonya süvarisinin içinden geçmek haram mı bize?

  hadi hepsini geçtim italyan olup rus steplerinde can verelim lan! rumen olup sevastopol'u beyhude kuşatalım, ne bileyim onca macar babayiğit boşuna mı öldü lan?

  sikecem ikinci dünya savaşı'nın yedi sülalesini ha, amına koyduklarım 1944 sonrası avrupa cephesi müttefik güçlerinden başka bir bok bilmez mi? alman ve japon vurmaktan artık bıkmadık mı?


  (vercingetorixxi - 25 Mart 2017 18:50)

 • comment image

  bir üstteki entrye kısmen katılıyorum. bir kere de alman, italyan olalım lan.
  sikicem müttefikleri gına geldi.
  tamam siz ağasınız, paşasınız olm tamam.


  (cenabet efendi - 27 Mart 2017 17:36)

 • comment image

  1 dakika sonra twitch'ten canlı canlı tanıtılacak olan oyun. beklemedeyiz. alman olunabileceğini açıklarlarsa şehirde bayraklı araba turuna çıkıyoruz.


  (legiogemina - 26 Nisan 2017 20:00)

 • comment image

  steamdan satın almayı düşündüğüm oyundu, 200 lira fiyatına rağmen fakat geleneksel çince ve basitleştirilmiş çincenin bile altyazısı varken türkçe altyazısı olmayan oyunu para verip alırsam cümle alem domaltıp siksin beni. indirecem korsanını osura osura oynayacağım evde bomonti filtresiz eşliğinde.


  (aragorn reyizzz - 13 Kasım 2017 18:40)

 • comment image

  --- spoiler ---

  küçük alman kızı bir amerikan askeri olarak kurtarma görevi ile saçmalamış oyundur. amerikan askeri işte böyle onurludur amına koyim dimi? işte böyle kahramanlıklar oluyor savaşta... amerikan askeri sivil öldürmez, hatta düşman siviller için canını tehlikeye atar değil mi? bir de alman kızın elinde teddy bear var amk. senaristlerinin allah belasını versin.

  ---
  spoiler ---


  (second smiles - 14 Kasım 2017 00:26)

 • comment image

  başıma birşey gelmeyecekse multiplayer'ından çok keyif aldığım oyun.
  ya da buna şükür mü ettirdi bilemedim.


  (barzovich - 20 Kasım 2017 15:13)

 • comment image

  almanlar yine kritik topçu bataryalarının etrafında patlayıcı varil unutmuşlar. demek bu adamlar savaşı böyle böyle kaybetti. bir de oyun aslında medal of honor.


  (ashtafoshtafalafoshingen - 4 Aralık 2017 11:54)

Yorum Kaynak Link : call of duty wwii