Çıkış Tarihi     : 27 Ekim 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Aksiyon,Macera,Drama,Bilim Kurgu,Heyecanlı,Savaş
Ülke                : Sweden
Yapımcı          :  MachineGames
Yönetmen       : Jerk Gustafsson (IMDB), Fredrik Ljungdahl (IMDB), Jens Matthies (IMDB)
Senarist          : Jens Matthies (IMDB),Tommy Tordsson (IMDB)
Oyuncular      : Till Wolter (IMDB), Alicja Bachleda (IMDB)(ekşi), Brian Bloom (IMDB)(ekşi), Joni Bovill (IMDB), Kirk Bovill (IMDB), Antonio D. Charity (IMDB)(ekşi), Gideon Emery (IMDB), Seth Ericson (IMDB), Nina Franoszek (IMDB), Bonita Friedericy (IMDB), Claudia Graf (IMDB), Nicklas Hansson (IMDB), Christopher Heyerdahl (IMDB), Mark Ivanir (IMDB), Kristina Klebe (IMDB), Peter Macon (IMDB), Brendan McCoy (IMDB), Don McManus (IMDB), Heiko Obermöller (IMDB), Alyssa Preston (IMDB), Dwight Schultz (IMDB)

Wolfenstein II: The New Colossus ' Oyununun Konusu :
Wolfenstein II: The New Colossus is a video game starring Brian Bloom, Alicja Bachleda, and Gideon Emery. In 1961, BJ Blazkowicz and his ragtag team of allies arrive in Nazi-controlled America on a mission to recruit the boldest...


 • "zorluk seviyesi seçiminde "can i play daddy" seviyesiyle beni güldürmüş oyundur"
 • "korsan olarak indireceğim oyun. artan 266 lirayı da ananızı sikmek için vericem."
 • "steam'de 266 liraya ön siparişi açılan oyun. evet 266 lira."
Facebook Yorumları
 • comment image

  daha önceden ana oyun üzerinden biraz yermiştim`:(bkz: #71840824)`

  az bile söylemişim. şimdiye kadar çıkan tüm dlclerinide oynadım. dlcler ana oyundan da kötü olmuş. laf olsun torba dolsun, dostlar alışverişte görsün mantığıyla 3-4 dlc yapmışlar. dlclerde yönettiğiniz karakterlerde derinlik sıfır. aynı ana oyun gibi sırf uzun oynanış süresi olsun diye kel alaka önümüze geleni öldürüyoruz. dlcler "öldür şu nazileri sondaki kağıdı alıp araca bin bitti gitti işte" mantığıyla yapılmış ve aşırı kısa sürüyor. dlclerdeki zorluğun mantığıysa "salın şunun üstüne tüm orduyu, yakalayın kara muratı" kafasında. sizi farkettikleri anda 1500 nazi üzerinize saldırıyor. mantık, hikaye derinliği ve oyuncuya verdiği zevk sıfır. indirdiğiniz kotaya yazık.

  edit: steamda dlc fiyatlarına baktım. 15-30 dakika arası süren dlclerin fiyatları dlc başı 45 tl. rezilliğin daniskası.


  (gokhans - 14 Mart 2018 18:49)

 • comment image

  bir önceki oyunla aman aman bir farkı yok. bu normalde olumsuz bir eleştiri olabilirdi ama bu seri için geçerli değil, tam tersi iyi bir şey. aksiyon sevmeyen adamım ama o kadar güzel ve yerinde yapmışlar ki bayıldım. oyun sizi saçma şekilde zorlamıyor. her zaman nefeslenmenize izin veriyor. aralardaki videolar desen ayrı güzel. hepsini oturup izledim gram sıkılmadım. oyunun karakterleri, sunumu, mizahı bir fps için çok çok iyi. sırf kkk ile nazi askerinin almanca geyiği bile yeter. herhalde hiçbir kötü oyun çıkarmayan nadir serilerden wolfenstein. bazen kazanan takımı bozmamak bile yetiyor işte kardeşim.


  (uzunbacakli edward - 24 Ocak 2018 12:16)

 • comment image

  hitler kısmı, idam kısmı, anne ve baba ile flashbackler falan iyi oyun aslında. baya bildiğin top class. hikaye, karakterler ve ara sahneler epey iyi. grafikler ve optimizasyon kaymak gibi. gore içerik güzel. tek sıkıntısı gameplayi. yeterince zevkli değil. yer yer angarya. grafiklerin hatrına oynattırıyor. yine de ateş saçan robotlu kısım bayağı eğlendirdi.

  iyi yönleri de var zayıf yönleri de. bence kesinlikle oynamaya değer. böyle oyunlar çok sık gelmiyor piyasaya. karakterler gerçekten çok iyi. bir yolunu bulup oynanışı daha zevkli yapabilselermiş tarihin en iyi oyunlarından biri bile olurmuş.


  (imagination x - 10 Aralık 2017 05:11)

 • comment image

  durun bir özet geçeyim; nazilerin galip geldiği bir dünyadayız, kafası kesilerek idam edilen birisi hayata döndürülüyor, naziler merkürün yüzeyine yerleşmiş, adolf hitlerin yaşlı bunak halini görüyoruz, ağzından alev püskürten devasa köpek robotlar var ve macera sevmiyorsun. seni tebrik ederim.


  (ejderha kuyrugunun ucunda yanan ates - 9 Aralık 2017 23:22)

 • comment image

  ben beğendim. oyundan beklediğim her şeyi karşıladı diyebilirim. atmosfer, oynanış, hikaye...

  yalnız ikinci seviye zorlukta bile inanılmaz zorlandım. über menşde oynayıp bitirebilene altın madalya takılması lazım.


  (zapatero - 3 Kasım 2017 00:05)

 • comment image

  yurtdışında 60 dolar bizde 266 tl. alemin kerizi türkler sanırım. ondan sonrada ağlarlar orijinal satamıyoruz diye. sıkıyosa almanyadaki adama 266 euroya, amerikadaki adama 266 dolara satmaya çalışsana. götüne soksun o oyunu senin.

  yap şunu 60 tl bizde paraya kıyıp alalım 266 tl nedir lan. insanı zorla korsan kullandırmaya teşvik ediyorlar. hayır kardeşim orijinal almak istiyorum ama 60 birim para nere 266 birim para nere. dünyanın enayisi bizmiyiz anasını satayım.


  (gokhans - 15 Ekim 2017 22:53)

Yorum Kaynak Link : wolfenstein ii the new colossus