• "az önce oyun oynamak için izin alıp atılan elemanı daha iyi şartlarda işe aldım."
 • "oyunu oynayan arkadaşımı 4 saat boyunca izlememi sağlamış harika oyun."
Facebook Yorumları
 • comment image

  geçen karfur'daki ps standının başında, gaia'nın kalbinin ordaki kayayı ileri geri ittirip duran bir bebe gördüm. biraz izledikten sonra kendimi tutamayıp harbiden anaç bir sevecenlikle "sana burayı geçiim mi?" demiş bulundum. ama kafasını yukarı kaldırırkenki o cool duruşu, beni görünce gözlerinde oluşan küçümseme, hele "ben biliyorum zaten nasıl geçiceemi" derken yüzünün yarısını kaplayan o iki devasa ön diş... artık bir teyze olduğum gerçeğiyle beni yüzleştirdi bu oyun. alışveriş arabamı kıçımda sürükleyerek çökük omuzlarla manav reyonuna seyirtirken akşama taze fasulye yapayım diye düşündüm.


  (3141592653 - 7 Mayıs 2010 00:18)

 • comment image

  az önce oyun oynamak için izin alıp atılan elemanı daha iyi şartlarda işe aldım.


  (w7k2d - 13 Nisan 2018 11:12)

 • comment image

  bi defa imkânı olduğu halde şu oyunu satın alıp oynamayan ps4 sahibi varsa şimdi yatağından kalkıp cihazını en yakın çöp konteynerine bıraksın. yıllardır birçok aaa oyunu oynamış, sektördeki trendleri takip eden ve serinin tüm oyunlarını defalarca bitirmiş birisi olarak 90dk lık deneyimimle söylüyorum ki bu bir oyun değil bu bir interaktif film hiç değil bu bambaşka bir ürün sektörde çığır açacak yeni bir şey olmuş.

  daha ilk saniyeden itibaren başlayıp en ufak bir kesintiye ya da ara sahneye maruz kalmadan ilerleyen öykü bugüne kadar yapılmış belki de en iyi grafiklerle de birleşince resmen hikayeyi ve karakterleri yaşatıyor size.

  90 dk boyunca yaşadığım dram yüreğimi sızlattı, aksiyonu damarlarımda hissettim hatta kratos'un yumruklarından sıçrayan kanları suratımda hissettiğime yemin bile edebilirim ayrıca bugüne kadar yapılmış en görkemli boss savaşına şahit oldum. tekrar belirtmek isterim ki bunlar sadece oyunun ilk 90 dakikasında yaşadıklarımdı. o boss dövüşü gerçekten muazzam, yıllardır o kadar aynı şeyleri izleyip oynuyoruz ki çook uzun zaman sonra gaza geldiğimi ve heyecanlandığımı hissediyorum.

  keşke sabah işe gitmek olmasaydı keşke çocuk olsaydım keşke kratos olsaydım da midgard ın amına koysaydım.


  (baykus kusu - 20 Nisan 2018 02:15)

 • comment image

  bu oyunu delice sevip ps4 ü olmadığı için burda yeni yorumları okuyan bir tek ben miyim çıldırıyorum..
  herkes nasıl da mutlu ben de 1 saatte bir yeni entry var mı diye bakıyorum arogta yıllarca top görmemiş carlos gibiyim amk
  eve gideyim de youtube dan oynanıs vıdeolarını ızleyeyım amınızakoyayaım hepınızın....


  (zibidigonzalez16 - 20 Nisan 2018 12:03)

 • comment image

  son birkaç senedir çıkan tüm oyunlarda olduğu gibi, maddi imkansızlıklardan dolayı oynayamadığım için youtube'dan walkthrough izleyerek bitirmek zorunda kaldığım oyun.

  şu dünyada yeminle fakirlik kadar rezalet bir durum yok. kaderimi sikeyim ya. sonra gel de ateist olma anasını satayım.

  bizi bu duruma düşürenlerin 7 sülalelerinin kanserden gebermesi ve soylarının kuruması dileğiyle...


  (icsizkofte - 20 Nisan 2018 21:26)

 • comment image

  oyunu ön sipariş ile 200 e almıştım. azar azar oynayarak 3. zorluk seviyesinde az önce bitirdim. ben çok çok beğendim. şöyle yorumlara baktım da sözlüğümüzün güzide bir siki beğenmeyen tipleri yine bok atacak onlarca şey bulmuş. ne diyeyim abi helal olsun diyorum.
  piyasada ubisoftun leş gibi oyunları 250 liraya kapış kapış giderken, ea denen dolandırıcı firma insanların tüm parasını bozuk serverlarıyla cukkalarken daha adını hatırlayamadıgım bok gibi buglı battle royale oyunlarında ömür çürüten insanlar varken şöyle bir şaheseri ruh hastası gibi eleştiren çomarları asla ama asla tatmin edemezsin sevgili santa monica.
  yok karakter sayısı azmış, yok silah sayısı azmış, yok fazla boss yokmuş, yok kratos’un sol göt lobu sağ göt lobundan daha büyükmüş... bi siktirin ordan fortnite indirin onu oynayın


  (maotunq - 3 Mayıs 2018 20:47)

 • comment image

  god of war'un direktörü cory barlog: "god of war'da henüz kimsenin çözemediği gizli bir sır var." demiş.

  cory barlog seni sikerim hemen söylüyorsun o sır neymiş bilelim. 30 saat başından kalkmadan oynadığım oyunda çözemediğim bir sır kalamaz.


  (welateme dersim - 4 Haziran 2018 09:31)

 • comment image

  ps4'te başlayayım dedim geçen hafta sonu fifa'dan tiksinince. çocuk muyuz amk diyerek "show me god of war" adlı en zor seviyeyi seçtim; amk en tırt bir level canavara sağlı sollu 30 kere falan vuruyorum anca arkaya gidip kendini heallemeye başlıyor; o sırada arkadaşları bana saldırıyor. ikişer üçer geldikleri ilk fight'ı geçtim; ikinci fight'ta dört kişi geliyorlar. canı azalan arkaya gidip kendini heal'lerken diğerleri bana saldırıyor sürekli. canını yenileyene de 10 kere daha vurmak lazım tamamen ölmesi için. bu arada onlar bana toplamda üç kere vururlarsa ölüyorum. hepsi birer kere vuramaz yani. ulan ben miyim god of war onlar mı? ben mi oyun oynuyorum onlar mı? parmaklarım sikildi amına koyayım yapacağınız zorluk seviyesinin.

  sonra bir alt seviyeye geçtim tüm oyunu baştan oynuyorsun bunu yapmak için tabii kareye basılı tutup geçme de yok bir şey yapılmayan sahneleri. orda ölmek üzereyken son bir last stand gibi bir şey açıldığını fark ettim fakat baktım ki hala moblar god of war ben değillim; bir seviye daha düşüreyim dedim. e zaten dört tane seviye var. ulan şimdi yine çok zor çıkacak bir daha beklemeyeyim diye "give me a story" adlı en kolay seviyeyi seçtim.

  dört tane vurduğum ölüyor. budur işte amk level 1 tırt canavara en fazla dört tane vururum ben god of war'sam. bunun daha boss fight'ları var. zorluk algınızın bu olduğunu bilseydim direkt en kolayla başlardım. müzikler güzel ama.


  (ohoo - 5 Temmuz 2018 09:15)

 • comment image

  orjinal dvd ile oynamayınca size cezaların en büyüğünü tattıran oyun.cezanın uygulanışını 7 madde halinde sıralamak gerekir ise:

  1-oyun bitirilir
  2-challenge of the gods menüsü aktif hale gelir
  3-challenge'a başlanılır
  4-10 bölümden oluşan ve 10'u da ''ultimate pain in the ass'' tanımını sonuna kadar hakeden bölümler sırayla-ki sırayla diyorum ama kan geldi resmen-bitirilir
  5-10. bölümü load ederken oyun takılır
  6-challenge esnasında ''save'' edemediğimiz,ölünce en baştan başladığımız akla gelir
  7-çığlık atılır,ekrana 5 dakika boş boş baktıktan sonra ps2 kapatılır.


  (lazerbunny - 8 Mayıs 2006 00:14)

Yorum Kaynak Link : god of war